Ostalo

antonio
Posts: 1
Joined: 08 Oct 2011, 08:46

Re: karte

Post by antonio »

Zdravo!

Mene pa zanima kje bi lahk kej kupo karte za tekmo 24. marca 2012, Chelsea - Tottenham ? Planiram glih takrat izlet v London pa če bi se dal bi si zram še pogledu to tekmo...


Btw: Kolk so kej okvirne cene kart za take tekme? :)



Hvala!
Alerx28
Posts: 8
Joined: 25 Aug 2011, 21:34

Re: karte

Post by Alerx28 »

Lp

3 kolegi bomo od 10.12 pa do 13.12 v Londonu.12.12 je tekma s Citiyem na SB in imamo željo si ogledat to tekmo.Vem da bo skoraj nemogoče priti do karte :cry: ,vendar me zanima če je kdo od TB memberjev ,ki mogoče ne gre na tekmo pripravljen prodati oz. kupiti 3 karte ( seveda ne zastonj) prek TB M. :ava:. Za agencijo se nismo odločili (malce predrago), zato iščemo druge možnosti.Ali naj pač plačamo članarino za TB memberja in upamo da bomo tako prišli do kart.



Lp Alex :ava: :ava:
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: karte

Post by hook »

karte se že prodajajo, tako da boste morali pohiteti
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: karte

Post by loonymcgreat »

in naši TB memberji so tudi ze rekli da bodo karte rihtali le clanom navijaskega kluba slovenija tko da ce hocete dobit karte morate bit v klubu.
sam kljub temu boste tezko dobili karte ker je tekma proti cityu najvisja kategorija, kjer je najtezje dobit karte in dobis jih na podlagi kolk loyality pointsov imas( kolk drugih tekem proti nizje rangiranim nasprotnikom gledas), tako da bi tut tb memberji tezko dobili karte ker niso glih na vsaki tekmi na stamfordu..
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
Alerx28
Posts: 8
Joined: 25 Aug 2011, 21:34

Re: karte

Post by Alerx28 »

loonymcgreat wrote:in naši TB memberji so tudi ze rekli da bodo karte rihtali le clanom navijaskega kluba slovenija tko da ce hocete dobit karte morate bit v klubu.
sam kljub temu boste tezko dobili karte ker je tekma proti cityu najvisja kategorija, kjer je najtezje dobit karte in dobis jih na podlagi kolk loyality pointsov imas( kolk drugih tekem proti nizje rangiranim nasprotnikom gledas), tako da bi tut tb memberji tezko dobili karte ker niso glih na vsaki tekmi na stamfordu..
Lp

Se mi je kar zdelo da ne bi šlo lahko tudi če bi bil TB member... Si bomo pa mogoče ogledal saj SB , če že tekme ne :D

Lp Alex
Alerx28
Posts: 8
Joined: 25 Aug 2011, 21:34

Re: karte

Post by Alerx28 »

Lp

Ponovno jaz težim (me je že malce nerodno ) :oops:

Kot kaže prek uradne strani ni več možno kupiti karte za City , tako da mi preostane samo se viagogo.Trenutno imam možnost kupiti 1 karto (jaz sem sedaj TB member :D :D ). Uporabnik rover se je javil da bi lahko uporabil njegov membership.Sedaj rabim pa se 1 karto. A je se kdo tako prijazen da bi prek njega kupil karto (če kdo rabi kaj točk :D ).Če se pa res treba včlaniti v vaš klub se pač bom ( od 10 EUr me ne bo pobralo :P )

Se iskreno opravičujem da težim ,samo mi bi zelo radi sli na tekmo :lol: .

Lp Alex


ps . rover,hvala za email,sam sem bil prepozn .
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: karte

Post by nastja8 »

Glej pri vigagotu je problem, da ko prevzameš karto rabiš TB kartico. Torej ni dovolj da ti nekdo samo zaupa svojo TB številko, ampak rabiš še njegovo TB kartico fizično pokazat v Londonu kjer prevzameš karto.
In jaz naprimer nisem pripravljena posodit kartice nekomu ki ga sploh ne poznam. Upam, da me razumeš. LP.
Image
Future is bright, future is blue.
Alerx28
Posts: 8
Joined: 25 Aug 2011, 21:34

Re: karte

Post by Alerx28 »

nastja8 wrote:Glej pri vigagotu je problem, da ko prevzameš karto rabiš TB kartico. Torej ni dovolj da ti nekdo samo zaupa svojo TB številko, ampak rabiš še njegovo TB kartico fizično pokazat v Londonu kjer prevzameš karto.
In jaz naprimer nisem pripravljena posodit kartice nekomu ki ga sploh ne poznam. Upam, da me razumeš. LP.
LP

To da rabiš kartico nisem vedel.Nisem vsega prebral. :oops:
Kar se tiče kartice mi je pa povsem jasno , saj jo tudi jaz ne bi dal.

Hvala za odgovor.
Lp Alex
klodovik
Posts: 1
Joined: 10 Jul 2011, 17:08

Re: karte

Post by klodovik »

Zdravo!

Od 13-16. januarja bom v Londonu (še kdo mogoče?) in bi si rad ogledal tekmo Chelsea - Sunderland. Gledam na uradni strani Chelseaja, da so cene okoli 50 funtov. Se da kupiti prek njihove strani, rabim biti TB member? Vidim, da si izposojate neke številke, bi bil kdo tako dober in mi posodil svojo, da kupim karto?

Hvala in lp,
M
User avatar
gobec
Posts: 33
Joined: 21 Apr 2011, 14:27
Location: Štajerska

Road to London

Post by gobec »

Ideja tega je da naredi en "Road to London". To pomen da bi si ogledal mesto London, Stamford Bridge in seveda tudi nakupi v megastore pridejo u poštev. Predlog sm dau pač zato, da bi še lahko šli vsi tisti ki še nismo bli v Londonu kaj šele na Stamford bridgu. Ne bi pa rad vmešaval tekme zraven.
To bi pač nardil en izlet pa par dni v Anglijo pa da si mal skup ogledamo vse zgoraj našteto. Zdej pa če je kdo za to oz če nas je več se skliče sestanek in se pove.
Dal sem samo predlog!
My blood is blue. I live for Chelsea, I die for Chelsea!
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Road to London

Post by loonymcgreat »

šparejte dnar kr bo mnogo šans za zapravlat drugo leto :D
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: Road to London

Post by ESSIEN »

loonymcgreat wrote:šparejte dnar kr bo mnogo šans za zapravlat drugo leto :D

eni bomo že letos za začetk sezone udarl ene 5 dnevn london trip(z ogledom tekme seveda, drugač ni pike na i ) :D
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Road to London

Post by rover »

ESSIEN wrote:
eni bomo že letos za začetk sezone udarl ene 5 dnevn london trip(z ogledom tekme seveda, drugač ni pike na i ) :D
Aha in kdaj mislite iti, sam racionalno bi bili 4 dnevi čist dovolj (četrtek prihod, petek free dan, sobota tekma in nedelja povratek).
Image
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Road to London

Post by Reichenburg »

Ej kaj pa uni ki nismo klasični turisti, katere jebene znamenitosti ne zanimajo?
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Road to London

Post by Profesor »

Reichenburg wrote:Ej kaj pa uni ki nismo klasični turisti, katere jebene znamenitosti ne zanimajo?
Pivoooo..... :juhej:
It`s not just supporting, it`s obsession...
Post Reply