19 Diego Costa

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.

Kaj naj poleti stori Chelsea s Costo?

Costo bi bilo najbolje prodati
3
9%
Costo moramo zadržati v klubu
17
53%
Zamenjava z Atleticom za Griezmanna
10
31%
Vseeno mi je
2
6%
 
Total votes: 32

User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Diego Costa

Post by rover »

Sky Sports News ‏@SkySportsNews 36s

Sky sources: Chelsea agree £32m fee with Atletico Madrid for Diego Costa
Evo to je pol že skor to :wink:
Image
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Diego Costa

Post by m4t1c »

vse v vezi s prestopom Coste, naj bi bilo uradno povedano enkrat v začetku junija
Image
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Diego Costa

Post by bork »

Mislim da je 95% naš... Skoraj uradno.
Pri pogajanjih nam je zelo "pomagal" Courtois in imam občutek, da se še za eno sezono seli v Atletico.
Govori se o 32m £ kar je zelo realna cena in kakšen Arsenal, Monaco bi nas z lahkoto overbidala...tako da očitno imamo/smo imeli zelo dobro pogajalsko izhodišče.
Uradno bo res verjetno šele junija, kar je logično, saj ima Costa pred sabo še dve tekmi svoje kariere, na katerih se bo od njega ogromno pričakovalo.
Pomoje podobna zgodba kot Goetze lani v Bayern, ko se je takle čas že vedelo.

Kaj si mislite o Costi?
Jaz dvomim v njegovo kvaliteto in mislim da je kar precej možnosti, da postane flop. Po drugi strani pa ga bom zelo podpiral in upal, da se izkaže :)
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: Diego Costa

Post by hook »

ma me ni nikoli prepričal upam da ne bo naslednji torres, sheva... upam da se izkaže ampak dvomim..
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Diego Costa

Post by rover »

Motiš se Bork, Mourinho je jasno povedal, da bosta Lukaku in Courtois igrala v naslednji sezoni v prvi ekipi. Bojim pa se, da bo zato klub zapustil David Luiz cena obeh transferjev je 32 miljonov funtov. Pač to je FFP in Chelsea ga upošteva.

Image
Image
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Diego Costa

Post by bork »

Mourinho je samo med vrsticami povedal, da bosta Courtois in Lukaku mogoče igrala za Chelsea.
Super bo, če bota res ;)
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 572
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Diego Costa

Post by Chelsea_fan »

Sam si želim igranje Courtuisa in Cecha… En tak način bi lahko uvedli kot pri Realu in bi bila super zadeva… Liga Cech in ligaški pokal..fa in lp Courtuis..

Kar se tiče Coste pa me tudi ni nevm kok prepriču ampak sm mnenja, da je tak tip igralca, da bo »grizu«pred golom in naredu vse, da zadane.. tako, da nas mogoče vse preseneti in potrga naslednjo sezono =)
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Diego Costa

Post by didier »

Mislite, da je v naslednji sezoni možno, da Mou vpelje Torresa kot second strikerja. Se pravi, v napadu Costa-Torres, Lukaku zlata menjava? Torres ima z nami pogodbo še dve sezoni in astronomsko plačo. Inter in podobni klubi bi želeli kvečjemu posojo + da prevzamemo polovico njegove plače. Vemo, koliko dresov z njegovim imenom se proda, tako da se nam ga v tem primeru "splača" zadržati v klubu. Work rate pri njem je dober, na treningih je profesionalen, kljub vsemu še vedno zelo priljubljen pri navijačih in nenazadnje ima nos za podaje. Ko se poigravam s tole mislijo, mi sploh ne deluje slabo :D
Blue is the colour!
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Diego Costa

Post by bork »

Men pa postane slabo, ko se kdo poigrava s takimi mislimi..:D
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Diego Costa

Post by didier »

To je po sili razmer :D
Blue is the colour!
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Diego Costa

Post by repe »

Torres se bo prebudil naslednjo sezono
glosos
Posts: 796
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 53 times
Been thanked: 18 times

Re: Diego Costa

Post by glosos »

Chelsea_fan wrote:Sam si želim igranje Courtuisa in Cecha… En tak način bi lahko uvedli kot pri Realu in bi bila super zadeva… Liga Cech in ligaški pokal..fa in lp Courtuis..

Kar se tiče Coste pa me tudi ni nevm kok prepriču ampak sm mnenja, da je tak tip igralca, da bo »grizu«pred golom in naredu vse, da zadane.. tako, da nas mogoče vse preseneti in potrga naslednjo sezono =)
To z dvema golmanoma je situacija po sili razmer, ki ni dobra za nikogr, česar se trenerji zavedajo, in se temu izogibajo, če je le možno. Nedvomno se mora vedeti, kdo je vratar št. 1! Vse ekipe imajo drugega vratarja, ki je za razred slabši od prvega, in to ne zato, ker si ne bi mogli privoščit dveh enakovrednih. Položaj vratarja je pač zelo specifičen, povezan s psiho, samozavestjo, jajci, egom, in golmana je treba vsak dan pumpat in mu vcepit v glavo, da je najbojši. To je Mourinhu uspel doseči z Lopezom, za katerega si ni nihče mislil, da je sposoben igrati na TOP nivoju. Tako da sem proti sistemu z dvema prvima golmanoma.

Kar se tiče Coste se pa strinjam, da zna bit ravno tak tip napadalca to, kar nam manjka v Mourinhovm sistemu. Borec, tečen, hiter, nepopustljiv, marljiv pri vračanju po tem ko zgubi žogo ...

Me pa preseneča hiter razvoj dogodkov. Mourinhovo hvaljenje Džeka mi je prižgalo kanček upnja da gremo ponj :P
glosos
Posts: 796
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 53 times
Been thanked: 18 times

Re: Diego Costa

Post by glosos »

repe wrote:Torres se bo prebudil naslednjo sezono
This is his year!
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Diego Costa

Post by bork »

Mogoče gremo pa po oba dva...Costo in Džeka :D
Za ene 50m funtov bi se dal oba dva dobit, glede na to, da ima Džeko še sam 1 letno pogodbo, sigurno pa bi mu pri nas ponudili boljše pogoje in več igranja. Pa potem še Lukaku kot "tretji" napadalec, pa lahko dejansko proti "slabšim" ekipam igramo z dvema napadalcema že od začetka :D
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Diego Costa

Post by jernej93 »

bork wrote:Mogoče gremo pa po oba dva...Costo in Džeka :D
Za ene 50m funtov bi se dal oba dva dobit, glede na to, da ima Džeko še sam 1 letno pogodbo, sigurno pa bi mu pri nas ponudili boljše pogoje in več igranja. Pa potem še Lukaku kot "tretji" napadalec, pa lahko dejansko proti "slabšim" ekipam igramo z dvema napadalcema že od začetka :D
yea sure :)
Image
Post Reply