19 Diego Costa

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.

Kaj naj poleti stori Chelsea s Costo?

Costo bi bilo najbolje prodati
3
9%
Costo moramo zadržati v klubu
17
53%
Zamenjava z Atleticom za Griezmanna
10
31%
Vseeno mi je
2
6%
 
Total votes: 32

User avatar
Chelsea_fan
Posts: 572
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Diego Costa

Post by Chelsea_fan »

Raje vidim, da pride Falcao ter, da drugi napadalec postane Lukaku :) :juhej:
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Diego Costa

Post by rover »

Diego Costa set for Chelsea MEDICAL ahead of £32m switch

Prestop naj bi bil končan še ta vikend

Edit:
Diego Costa to Chelsea - Done. €9 million per year salary on a 5 year contract
Image
Image
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Diego Costa

Post by m4t1c »

kaj je fora teh slabo photoshopiranih slik?
Image
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Diego Costa

Post by Profesor »

m4t1c wrote:kaj je fora teh slabo photoshopiranih slik?
Da mulci lahko drk*** :)
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Diego Costa

Post by m4t1c »

Profesor wrote: Da mulci lahko drk*** :)
ah, kje so tisti cajti, ko so mulci gledal nage babe :D
Image
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: Diego Costa

Post by hook »

skysports in bbc pišeta, da je costa na pregledu. zgleda resno... :zzz:

http://www.bbc.com/sport/0/football/27704137
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Diego Costa

Post by rover »

Itak da je resno, kar se slike tiče je ena boljših našel sem jo pri enemu novinarju in če je resen novinar pač prilima še slikco kako bo Costa zgledal v novem dresu. Samo eni tako sam spamajo in mi gredo že na ... .
Image
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Diego Costa

Post by davidluiz4 »

Zdj bo zanimivo videti kdaj bodo pri Chelseaju objavili prihod Coste,glede na ta kako so ažurni.
CHELSEA FC
Image
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Diego Costa

Post by bork »

Kako je lahko opravil zdravniški pregled, če je poškodovan? :mrgreen: :D

Jaz pričakujem, da bodo pri Chelseaju prihod uradno objavili jutri zvečer ali najkasneje v ponedeljek zvečer :)

Še vedno sem zelo skeptičen glede Coste...pa ne zaradi poškodb, to naj ne bi smel biti problem, saj pred to poškodbo letos ni bil lep čas poškodovan. Bolj me skrbi kako se bo vključil v naš sistem. Resnici na ljubo ni on tip napadalca ala Suarez, Ibra, Falcao, ki bi znal sam odločati tekme.
Bomo pa sedaj še bolj "priljubljeni" pri rivalih zaradi njegove izredne simpatičnosti :D
User avatar
didi_drogba
Posts: 339
Joined: 26 May 2009, 17:27
Has thanked: 2 times

Re: Diego Costa

Post by didi_drogba »

bork wrote:Kako je lahko opravil zdravniški pregled, če je poškodovan? :mrgreen: :D

Jaz pričakujem, da bodo pri Chelseaju prihod uradno objavili jutri zvečer ali najkasneje v ponedeljek zvečer :)

Še vedno sem zelo skeptičen glede Coste...pa ne zaradi poškodb, to naj ne bi smel biti problem, saj pred to poškodbo letos ni bil lep čas poškodovan. Bolj me skrbi kako se bo vključil v naš sistem. Resnici na ljubo ni on tip napadalca ala Suarez, Ibra, Falcao, ki bi znal sam odločati tekme.
Bomo pa sedaj še bolj "priljubljeni" pri rivalih zaradi njegove izredne simpatičnosti :D
Raje vidm da hejtajo Costo, zato k je tok dobr (tko k Suareza), kot pa da se nam smejijo ker imamo v postavi klovna Torresa. Res upam da letos poleti El Nino zapusti klub, ker enostavno to ni to in je dejstvo da mu nikoli ne bo ratal v Chelseaju. Nimam nič osebnih zamer do njega, zmeraj mi je bil uredu igralec in sem ga tudi vedno podpiral tako v dobrem kot v slabem (kar je bila večina), ampak če prodajamo Mate, Luize in odpuščamo Lamparde in Cole, potem je čas da tudi Torres zapusti klub, ker enostavno ni vreden take plače kot je ima in imam raje Lukakuja namesto njega.

Kar se pa Coste tiče pa mislim da je to odličen nakup in pomoje smo končno dobili konkretnega strikerja, ki ga pogrešamo že od odhoda Drogbaja. To da provocira nasprotne branilce in jih jebe v glavo je men čist kul, ker mamo samo koristi od tega, za razliko od Torresa ki ga je pospravil v žep celo 35-letni Ryan Nelsen in vsak malo bolj konkreten štoper. Malo reskiramo ker je imel nekaj poškodb na koncu leta ampak to je pač fuzbal in noben igralec ni imun na poškodbe (recimo letos Ronaldo in Messi sta bila oba kar precej poškodovana), verjamem pa da ga bomo pri nas porihtal, tako kot smo Torresa, ki je usaj v prvih 2eh leti in pol bil praktično brez kakšne konkretne poškodbe in je redno igral 45+ tekem na leto.

Neki se je govorilo tudi o Manđukiču ... glede njega je moje mnenje že znano tako da ga ne bom pogreval, lahko pa rečem samo da ga IMO ne rabimo. 2nd strikerja lahko komot odigra Lukaku, ki ima velik potencial po drugi strani pa tudi že ogromno izkušenj za 21-letnika, sploh v EPL. Kar se tiče 3jega napadalca, bi lahko ostal tudi Ba ali pa bi se dalo priložnost Bamfordu, ki je zelo kvalitetna špica, v resni sili pa bi tam lahko igral tudi Schurrle.
:cfc01: :cfc01: :cfc01:
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Diego Costa

Post by rover »

He's better than Fernando Torres, Costa, Costa.
He's big and white and fucking hench, Costa, Costa.
Komej čakam da bo uradno. :D
Image
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Diego Costa

Post by didier »

Plača se mi zdi pretirana. Je potrebno vzeti v zakup, da gre za top strikerja, ti pa imajo svojo ceno/plačo. Upam, da se izkaže v modrem dresu. Njegova starost mi je kul, če se nam zgodi primer "Torres".
Blue is the colour!
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Diego Costa

Post by RedMiner »

Baje da se je zakompliciral... Ohja
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Diego Costa

Post by sigismund »

Hahahha, res palite na vsak stavek ki ga preberete na internetu, pa te novice si v 99,99% primerih zmišluje folk ki jim je dolgčas, samo svet tako pali na take novice da je že kar smešno. Vsakih 10 minut nekaj novega, včasih imam občutek da vemo o prestopih več kot klub. Baje je v Londonu, baje je že mel zdravniškega, ga je naredu, je padu na zdravniškem, si je premislil, se je zakompliciralo...
Vsak dan 1'000'000 izmišljenih nepreverjenih novic in FBja ala Chelsea Slovenija, Chelsea Balkan in ostale zvezdice ala BBC pa nevem iz kje še vse limate neke novice kot vsak prestopni rok, pa se tiste novice potem še nikoli niso uresničile, pa še kar palite...Pa koliko je vsak dan nekih glupih slik kje so koga videli čeprav so slike stare več let.... tole je meni najbolj glupo obdobje v fuzbalu, poletje pa prestopni rok pa to....krneki, res pouno useh informacij ki so večinoma v celoti izmišljene, samo da se bere :)
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Diego Costa

Post by davidluiz4 »

http://www1.skysports.com/transfer/news ... by-tuesday
Sky sports poroča da bo u torek uradno :D
CHELSEA FC
Image
Post Reply