19 Diego Costa

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.

Kaj naj poleti stori Chelsea s Costo?

Costo bi bilo najbolje prodati
3
9%
Costo moramo zadržati v klubu
17
53%
Zamenjava z Atleticom za Griezmanna
10
31%
Vseeno mi je
2
6%
 
Total votes: 32

User avatar
Trivinho
Posts: 1358
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: 19 Diego Costa

Post by Trivinho »

damjan, nismo slišal njegove zgodbe, to glede kitajske je napihnjeno z strani novinarjev..diegove zgodbe nismo slišali, mogoče je res biu malce poškodovan in je počival proti leicesteru..lani pa itk vemo da je cela ekipa štrajkala ne samo Costa in js mu ne zamerim, ker je Mourinho zajebal celo stvar..Js sm 1000% prepričan da nebo šov pozimi nikamor ker mislm da bi biu idiot če bi zdej šou dokler nima kante v rokah oz ima velko šanso da jo dvigne + lahko je najbolši strelec in neverjamem da se bo kr predov...sej je borec a ni? v made in china pa gre lahko poleti za 90 miljonov oz nej si dvigne ceno z lovoriko in najbolšim strelcem premier lige in naj gre.. mi pa porabmo ta denar za prave okrepitve za ligo prvakov
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: 19 Diego Costa

Post by blueboy11826 »

trivinho se strinjam. Mediji poročajo ovo ono, danes tko nemorš več skor nobenem vrjet. Js se bolj nagibam (in upam) k temu da je to ena tista "velka" zgodba, ki more bit v vsakem prestopnem roku pol pa itak ni nikol uresničena. Trenutno je res malo špic, ki bi ble vsaj prbližno na nivoju Diega, tko da sm en tistih ki mislmo da je treba tut poleti probat ga zadržat.
KTBFFH
User avatar
Tišipas
Posts: 121
Joined: 01 Aug 2013, 11:52
Location: Zagorje
Has thanked: 1 time

Re: 19 Diego Costa

Post by Tišipas »

Plus še to-se še komu zdi, da so zgodbice okoli Costinega prestopa izginile tako hitro, kot so se pojavile? Dan pred Leicesterom in dan po tekmi je novic o silnem kreganju in skor sigurnem odhodu Coste mrgolelo, kamor si se obrnil, zdej pa ne vidim praktično nobene več.
Očitno je dejstvo, da ni pripotoval na gostovanje, precej vrglo s tira par novinarjev :) :)
Se pa načeloma strinjam z vsem, kar ste povedal. Res bi bil neumn, da bi šel v ciciban ligo za keš, ko pa je zaenkrat kralj v PL ter na dobri poti do kante. Vse skup mi gre še tolk manj v račun, ker se mi zdi, da se je letos končno le "naglihal" in uživa v svoji igri (še kdo opaža, da se zadnje čase precej smeji na igrišču? tudi, če je kdaj kaka "riskantna" situacija). Tudi dejstvo, da ga Conte malo da ne kušne po vsaki tekmi, k da gol, nikakor ne stopi v bran novicam o napetih odnosih... no, skratka-počakmo še kak teden in dejmo času čas. Pomoje bo že precej jasno po naslednjem krogu ;)

:cfc01: :cfc01:
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: 19 Diego Costa

Post by bork »

Dogajanja okoli Diega v zadnjih dneh nisem in ne bom komentiral, ker ne komentiram bulšita.

Lp!
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 19 Diego Costa

Post by rover »

Če je to res bo treba poleti pripeljat novega napadalca. :(
Looks like Diego was specifically referring to a report by Cadena SER which claims he has signed a €30m pre-agreement with a Chinese club.
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: 19 Diego Costa

Post by AlexAK »

II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3492
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: 19 Diego Costa

Post by sigismund »

Nogomania spet poroča o njegovem odhodu..

http://m.nogomania.com//Evropske-Lige/E ... orjen.aspx
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3492
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: 19 Diego Costa

Post by sigismund »

Če ste kaj spremljali novice zadnje dni ste sigurno naleteli na kak članek o Costi in njegovemu odhodu in kreganju s Contejem.

Na kratko, priznal je da sta bila na bojni nogi ampak da sta sedaj to že davno oba pozabila. Rekel je tudi, da je dejansko želel izsilit odhod na Kitajsko, ampak ga mi nismo želeli oddati. Sedaj je primoran do konca oddelati pogodbo, potem pa bo težko še 1x prezrl megalomansko ponudbo Kitajcev.

Costi se junija 2019 izteče pogodba. Vseeno mislim, da ga bomo prodali naslednje poletje, tako da glede na govorice bi se znali poleti SPET okrepiti z Lukakujem.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 19 Diego Costa

Post by rover »

Costa najbolje da gre poleti na Kitajsko za mastne denarje okol 70 miljonov funtov. To njegovo kreganje ni dobro za moštvo. Zgleda da se nekaj dogaja v smeri da Lukaku pride nazaj v Chlesea. Everton pa hoče v zameno se Batmana na posojo. Če se to zgodi bo dober deal za Chelsea.

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 19 Diego Costa

Post by rover »

rover wrote:Costa najbolje da gre poleti na Kitajsko za mastne denarje okol 70 miljonov funtov. To njegovo kreganje ni dobro za moštvo. Zgleda da se nekaj dogaja v smeri da Lukaku pride nazaj v Chlesea. Everton pa hoče v zameno se Batmana na posojo. Če se to zgodi bo dober deal za Chelsea.

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: 19 Diego Costa

Post by AlexAK »

A maš nov telefon rover? :D
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: 19 Diego Costa

Post by repe »

Galaxy S7, ni slabo :D
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 19 Diego Costa

Post by rover »

Pred novim letom mi je crknu LG G3 in se je iztekla ravno pogodba pa sem vzel S7. :D
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: 19 Diego Costa

Post by AlexAK »

Super, le glej, da tega ne pozabiš dodat pod vsakim postom :P
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3492
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: 19 Diego Costa

Post by sigismund »

Costa je s 50. golom v Premier League na svoji 85. tekmi uspel preseči dosežek Liverpoolovega Luisa Suareza, ki je do te znamke prilezel po eni odigrani tekmi več ...
Post Reply