19 Diego Costa

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.

Kaj naj poleti stori Chelsea s Costo?

Costo bi bilo najbolje prodati
3
9%
Costo moramo zadržati v klubu
17
53%
Zamenjava z Atleticom za Griezmanna
10
31%
Vseeno mi je
2
6%
 
Total votes: 32

User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: 19 Diego Costa

Post by damjan1120 »

http://www.nogomania.com/Evropske-Lige/ ... nalec.aspx

K vem da se večini ne da odpirat članka:
Diego Costa je, potem ko mu je trener Chelseaja Antonio Conte sporočil, da nanj ne računa več, na hladnem. Znano je, da si želi v Atletico Madrid, toda na področju morebitnega prestopa se zaenkrat ne dogaja prav nič. In to Brazilca muči, saj je prepričan, da se mu po vsem, kar je storil za Chelsea, godi velika krivica.

"Ne dovolijo mi v garderobo, kontakta s soigralci nimam. Nisem kriminalec. Mislim, da povsem, kar sem storil za ta klub, to ni pošteno. Nič ne počnem narobe. Če me morajo kaznovati, naj me kaznujejo. Udarce prejemam iz tedna v teden, toda ne žene me denar. Veste, da me trener noče. Čakam, da me Chelsea pusti oditi. Nisem želel oditi. Bil sem srečen. Ko pa te trener noče, moraš oditi."

Costa, ki je v minuli sezoni zabil 20 golov in Chelsea popeljal do naslova prvaka, je bil januarja celo blizu novi pogodbi, potem pa se je zalomilo. Glavni krivec, da Costa odhaja, je trener Antonio Conte, ki je napadalcu po koncu minule sezone preko SMS sporočila tudi sporočil, da nanj v novi sezoni ne računa.

"Bili smo blizu dogovoru, pa so oni pritisnili na zavoro. Sumim, da je bil za vsem skupaj Conte. Ima svoje mnenje, ki ga ne bo spremenil. Kot trenerja ga spoštujem, toda kot človeka ne. Od igralcev je precej distanciran, nima karizme."

Dve sezoni nazaj je za vse bil kriv trener, danes pa so vsega krivi Costa in soigralci :roll:
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: 19 Diego Costa

Post by didier »

Original intervju.

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... smail.html

Costa noče trenirati z rezervami in zato meni, da ga klub obravnava kot kriminalca. Kaj mu res ni jasno, da morala in posledično kakovost treningov ne bi bila 100 %, če bi bil na treningu članov? Trening z rezervami je običajna praksa pri takšnih zadevah, ker so nogometaši po pogodbi upravičeni do treninga. Za napadalca v španskem napadu na naslednjem SP-ju pa je tudi verjetno že ugotovil, da je vlak odpeljal.
Blue is the colour!
shaq-marriner
Posts: 37
Joined: 03 Feb 2014, 20:21

Re: 19 Diego Costa

Post by shaq-marriner »

Jaz močno upam,da Diego zgnije nekje v rezervni ekipi Chelsea do konca njegove pogodbe katera ga veze za klub Chelsea.Diego je navaden neuzgojen amazonc brez karakterja,profesionalnost mu je tujka,da o pripadnosti ne govorim.Toliko kot je naredil dobrega(z zadetki)je naredil se več škode klubu z svojim prostaškim obnašanjem.
Da ne govorim,da je Morinjotu naredu štalo v garderobi,da se je pred lansko sezono močno trudil zapustiti naš klub,da je letos januarja,ko smo bili na vrhuncu hotel na vse pretege pobegniti kitajcem in nas nabiti na beganco,da je ob praznovanju naslova prijel pokal in ga zivalsko nabijal na svoj penis...Vrh vsega,kar pa je mene kot navijača zmotilo,je pa to,da je nespoštljiv človek kot je skakal po Braziliji v dresu Atletika čeprav je igralec Chelseja.Lahko bi še našteval tud o tem zakaj ga lastna reprezentanca noče ampak me zanima samo kaj se dogaja okoli kluba za katerega navijam in tu dam vso mojo podporo Conteju,takega igralca klub kot je Chelsea ne rabi.Zdaj pa,ko vidi,da ga noben klub noče pa joka prek medijev,da ni zločinc in,da je Conte grdi grdi.
Ni Conte skakal z dresom Juventusa na dopustu temveč ti Diego žival nespoštljiva.
Tako kot sem rekel,do konca pogodbe v rezervni ekipi,ker več kot 35 miljončkov itak noben ne bo hotel dati zanj.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 19 Diego Costa

Post by rover »

Zdej je kar je. Kaj je res ne vemo, veliko tega so krivi mediji. Po tem intervju ki ga je storil Costa. Mora Chelsea Costo čimprej prodati da bo manj škode. Problem pa je v tem, da je Costa spet slabo pripravljen in ni interesa da bi ga kdo kupil.
Image
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: 19 Diego Costa

Post by m4t1c »

BREAKING: Diego Costa fined by @ChelseaFC for not returning for pre-season training last month #SSN
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: 19 Diego Costa

Post by sigismund »

Noben igralec ni večji od kluba. Če se se ne zna normalno obnaša (kar je večkrat dokazal) je prav, da se ga sankcionira. Če ne hodi ne treninge to tudi veliko pove o njem. Še vedno (ne glede na odnos) ga veže pogodba do kluba, ki ga mastno plačuje. Neprofesionalen, med tekmami težko prebavljiv, ampak jebemti gol za nos je pa mel. Res mu hvala za vse trenutke ko sem skakal od veselja zaradi njegovih golov in sem imel neglede na vse še cel teden lep, pa je treba tukaj pač stopit v bran trenerju in klubu. Kar tako za brezveze ga že ne kaznujejo, glede na to da je bil on gladko naš MVP (v tandemu s Hazardom jasno).
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: 19 Diego Costa

Post by mlinko »

Jest podpiram klub. Igralcu (z 200.000 na teden) so dali dodaten teden dopusta. Dvakrat se je na vse pretege trudil zapustiti klub, pol pa še joka za smsom od Conteja. Ja če bi prvič slišal prek SMSa, da ga ne rabimo bi razumel. Ampak glede na pretekle situacije so to vrjetno dorekli januarja. Faca dokler trese. Ampak če ima on 68 pik v glavi... Blati klub in meče slabo luč na vse. O morali nej pa ne govori preveč. Braziljero, ki igra za Španijo. Tega v tem trenutku ne rabimo. Že tako smo na udaru iz vseh strani, Conteja pluvajo pa ponovno je prvi na stavnicah za odstop.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: 19 Diego Costa

Post by AlexAK »

Veliko se piše, da Chelsea zahteva, da se Costa vrne in trenira z njimi, šele potem bi mu omogočili prestop k Atleticu. Sicer vse lepo in prav, pogodbo je treba spoštovati...po drugi strani pa vzdušje že tako ni vrhuncu, Diego bi znal pa igralcem čist obrnit glavo in naredit štalo v klubu. Js vem, da njegovega obnašanja ne bi prenašal in tud Conteju verjetno ni glih prav. Če pa to pomeni, da bo treniral z rezervami, me je pa malo strah za vse 16-letnike, ker ni nikakršen vzor (spomnimo se tudi kaj je počel Terryju, me je kar malo strah za njih).
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 19 Diego Costa

Post by rover »

Zgleda da gre Costa na posojo k Fenerbahceju.
Image
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: 19 Diego Costa

Post by m4t1c »

Izgleda, da Costa vendarle ni tako blizu prestopa v Fenerbahce.
Image
User avatar
RedMiner
Posts: 1110
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: 19 Diego Costa

Post by RedMiner »

In končno konec sage :)
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: 19 Diego Costa

Post by m4t1c »

Image
User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: 19 Diego Costa

Post by Trivinho »

edn najbolših napadalcev na svetu, res škoda da se je tko končal...njegova statistika, njegova borba, njegovi goli,,...neverjetno kakšen napadalec, ima sve kar rabi..ampak škoda za glupo potezo conteja...
User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: 19 Diego Costa

Post by Trivinho »

edn najbolših napadalcev na svetu, res škoda da se je tko končal...njegova statistika, njegova borba, njegovi goli,,...neverjetno kakšen napadalec, ima sve kar rabi..ampak škoda za glupo potezo conteja...
holdicfc
Posts: 82
Joined: 09 Jan 2015, 12:10

Re: 19 Diego Costa

Post by holdicfc »

Meni pa ga ne bo škoda. Resda vrhunski napadalec, ampak da me je strah vsak derbi, vsako tekmo, da ga bodo zlahka sprovocirali, da bo storil kako neumnost pa mi ne odtehta te kvalitete. Morata je na dobri poti, da bo vsaj tako dober, če ne še boljši!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Post Reply