5 - Michael Essien

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: 5 - Michael Essien

Post by damjan1120 »

ESSIEN wrote:Legenda, prvošm mu španski naslov in španski pokal, upam da bo našel dobro staro formo, potem pa naj se prosim vrne domov, da ga bom končno lahko videl na delu v živo!
+ da ga pikne Barci kot ga je že enkrat :lol: :lol:

http://www.madridismoslovenia.si/1/post ... -dres.html

Še njegov prvi intervju, če koga zanima.
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 5 - Michael Essien

Post by ESSIEN »

Bl k gledam Essiena pr realu, bl mi je žal, da smo ga oddal. Mou je res genij, essa je postavu 15 metrov bolj naprej kot ga je uporabljal(kadar ga pač je) RDM in ess spet kaže tisto igro, zaradi katere sem ga sam pri sebi proglasil za najboljšega defenzivnega veznega na svetu. Tip laufa od enega do drugega kazenskega prostora kot da ima 20 let, kreira igro, vstavlja nasprotnikovo igro že na samem začetku napada...ne vem če ga bomo še kdaj nazaj dobili, ga bo real kar lepo odkupil, najbrš bo tako hotel tudi ess sam, ker tu igra, pri nas pa sedi :?:
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: 5 - Michael Essien

Post by jernej93 »

ESSIEN wrote:Bl k gledam Essiena pr realu, bl mi je žal, da smo ga oddal. Mou je res genij, essa je postavu 15 metrov bolj naprej kot ga je uporabljal(kadar ga pač je) RDM in ess spet kaže tisto igro, zaradi katere sem ga sam pri sebi proglasil za najboljšega defenzivnega veznega na svetu. Tip laufa od enega do drugega kazenskega prostora kot da ima 20 let, kreira igro, vstavlja nasprotnikovo igro že na samem začetku napada...ne vem če ga bomo še kdaj nazaj dobili, ga bo real kar lepo odkupil, najbrš bo tako hotel tudi ess sam, ker tu igra, pri nas pa sedi :?:
Sej se poleti skupaj z Mourinhom vračata :P
Image
User avatar
Jar0
Posts: 25
Joined: 28 Apr 2011, 18:47
Location: Andraž nad Polzelo

Re: 5 - Michael Essien

Post by Jar0 »

Essien je bil včeraj proti Rayu eden najboljših igralcev Reala na igrišču. @8) Kolikor spremljam Real, se mi zdi v takšnih tekmah kot je bila včeraj veliko boljši kot Khedira, ker ima 4000x več tehnike kot Khedira in dejansko zna z žogo nekaj narediti. :wink: Vseeno bi proti Barci naprimer bil Khedira bolj primeren, ker nenormalno dobro pokriva sredino in odvzema žoge, ampak Essien je za Real super super okrepitev in sem vesel, da je prišel ravno k Realu(ja, sem tudi njihov fan, ne me ubit :lol: ). Upam, da nadaljuje z dobrimi predstavami še naprej in se vrne v dobri formi k Chelseaju po koncu posoje. :wink:
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 5 - Michael Essien

Post by BoLhCa »

Zakaj bi te ubili, sej nisi edini tukaj gor tak, tako da.. ;)
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
User avatar
Trivinho
Posts: 1358
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: 5 - Michael Essien

Post by Trivinho »

Kaj usi hvalte Essiena v Realu? res da je dobr igrov proti Rayu ampak ne pozabte da v španski ligi bi tud Ferreira navduševal...Essien ni več kvalitetn za v Angleško ligo ker je pre počasn in preveč zgubla žog in v Angliji se igra preveč grob nogomet kot na primer v španski ligi k so sami tehničarji...
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: 5 - Michael Essien

Post by zrim92 »

Trivinho wrote:Kaj usi hvalte Essiena v Realu? res da je dobr igrov proti Rayu ampak ne pozabte da v španski ligi bi tud Ferreira navduševal...Essien ni več kvalitetn za v Angleško ligo ker je pre počasn in preveč zgubla žog in v Angliji se igra preveč grob nogomet kot na primer v španski ligi k so sami tehničarji...
Alo kwaj to :?:

Mene Ferreira še v Angliji navdušuje v španski ligi bi bil kralj za ostale..

[youtube]cJuXzdUGIGI[/youtube]
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: 5 - Michael Essien

Post by m4t1c »

tega gola pa mislm da se spomnem :) pokal, podaljšek, gol za izenačenje ob koncu :ava:
Image
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 5 - Michael Essien

Post by BoLhCa »

Mnja na konc pa vseeno zgubli :(
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 5 - Michael Essien

Post by ESSIEN »

Trivinho wrote:Kaj usi hvalte Essiena v Realu? res da je dobr igrov proti Rayu ampak ne pozabte da v španski ligi bi tud Ferreira navduševal...Essien ni več kvalitetn za v Angleško ligo ker je pre počasn in preveč zgubla žog in v Angliji se igra preveč grob nogomet kot na primer v španski ligi k so sami tehničarji...
Vsi smo ti neizmerno hvaležni, ker si tako dober da te bedaste pesimistične misli deliš z nami, le tako naprej...
User avatar
Trivinho
Posts: 1358
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: 5 - Michael Essien

Post by Trivinho »

ESSIEN wrote: Vsi smo ti neizmerno hvaležni, ker si tako dober da te bedaste pesimistične misli deliš z nami, le tako naprej...
Nevem zakaj si zatiskas oci pred realnostjo..usi vemo da je on tvoj idol ampak realnost je realnost, ce je zate spanska liga na nivoju angleske pa res nevem...
Moj idol je tud Kezman pa zdej nemore igrt za moj blok..Essienova firma je padla po poskodbi ni vec to kar je biu,v angliji se bol grobo igra kot v spaniji zato je tud sou tja, pa recimo v italiji tud nebi mogu igrt k bi ga polomil tm...upam da razumes in nocm se nobenmu zamert sam povem kar mislm sej smo na forumu...
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 5 - Michael Essien

Post by rover »

Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 5 - Michael Essien

Post by rover »

Za nas ni dober, Mourinho pa ga je vrnil v igro in že zabija

Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 5 - Michael Essien

Post by rover »

Essien se je vrnil v petek na Cobham, kjer se bo zdravil.
Več o tem skysports.
Image
Post Reply