Kdo naj postane novi trener Chelsea?

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi radi videli na sveti klopi?

Sampaoli
2
5%
Hughes
0
No votes
Mancini
0
No votes
Conte
8
19%
Pellegrini
1
2%
Rodgers
2
5%
Koeman
0
No votes
Allegri
5
12%
Simeone
14
33%
Pochettino
2
5%
Capello
1
2%
Kdo drug
8
19%
 
Total votes: 43

User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by Reichenburg »

Kaj pa Capello? Sicer je mal poniknil s treniranjem eksotov ala Anglija, Rusija. Tudi Hiddink po tistem izpadov Rusov proti Sloveniji ni dosegel nič. A kot zgleda da mu klubska scena bolj leži.

Poslano z mojega SM-G900F z uporabo Tapatalk
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
JeroDrogba11
Posts: 89
Joined: 10 Sep 2011, 13:26

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by JeroDrogba11 »

opažam, da vas že veliko poveličuje Guusa
je že res, da je dvignil formo določenih igralcev, ampak zaenkrat še ne igramo takega nogometa, da bi bili konkurenčni za kakšno lovoriko
počakajmo, da vidimo, kako bomo igrali proti PSG in City-ju

kar se tiče ostalih trenerjev sploh več ne vem, kaj si sam želim
s Simeone-jem bi definitivno bili težko premagljivi in bi imeli velike šanse za kakšno lovoriko (če bi se seveda našim igralcem dalo boriti in trgati celo tekmo, kot to zahteva Simeone), je pa spet ta sistem bunkerja, ki ga Simeone igra, ki je včasih že malo tečen za gledat
jaz bi probal Sampaoli-ja, vendar obstaja spet možnost, da bo pogorel
:cfc01: KTBFFH :cfc01:
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by blue222 »

ka pa steve holland. Pomočnik je že lepa čas in bi si zaslužu bit glavni trener pa še drag ni
matic
Posts: 18
Joined: 06 Apr 2014, 13:05

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by matic »

Kje pa je Marcelo Bielsa? Če bi imeli tega, bi nucali samo 3 branilce :)
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by rover »

Po porazu z Stokom je Ancelotti zavrnil Chelsea. Ancelotti se je v Chelseaju in potem še v Realu izpel. V drugi sezoni ni našel odgovor in je bil zelo depresiven. Mogoče bo v Bayernu lažje zanj, ker je samo eno top moštvo in Bayern itak pobere odličen kader. Mogoče smo res Kloppa zajebal, samo je tudi vprašanje a bi si on želel v Chelsea. Chelsea je klub ki igra napadalno proti malim klubom, proti težkim pa vedno precej bolj defenzivno z proti napadi. To ni slog ne Kloppa, še manj pa Gardiole. Gardiola si je zapomnil Chelsea, zaradi njega je bil 1 leto na dopustu. Bodite realni ne sanjat o nekem napadalnem nogometu, če le tega Chelsea ne igra. Poskušal je Scolari a je pogorel isto tudi AVB. Mourinho pa je treba pozabiti, ker on je pozabil, kako se igra nogomet oz je danes nogomet hitrejši in precej bolj ofenziven.

Še vedno sem za Hiddinka govorice potrjuje, da se lahko poleti premisli. Mourinho bi v zimskem prestopnem roku prodal 7 igralcev, Hiddink pa jih je lepo dobil nazaj. Hiddink prav paše v Chelsea. Simeone ne igra vedno bunkerja, igra ga samo proti težkim klubom. Pa Hiddink in Simeone sta trenerja, ki dajeta maldim priložnost. Tudi Capello je podoben trener in bi pasal v Chelsea. Ostalo bi verjetno pogoreli, pa vsi bi hoteli mlad kader. sicer pa pustimo se presenetiti, koga bo izbral Roman.
Image
User avatar
bork
Posts: 1960
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by bork »

Moja prva izbira bi definitivno bil Pochettino.
Sila povprečni Tottenham je v letu dni uspel transformirati v ekipo, ki igra najlepši nogomet v Epl in hkrati uspešno nabira točke. Na večini tekm je povprečna starost prve enajsterice okrog 22let :!: več kot dober dokaz, da zna z mladimi.. ne nazadnje je glavni "krivec", da je Kane v pol leta napredoval iz anonimneža do zvezdnika Epl.
Nam je pa januarja lani lepo demonstriral, kako se pripravi ekipo na zahtevnejšega tekmeca. Res poklon.
Je pa ena manj realnih opcij.

Od italijanskih trenerjev bi pa najraje videl Allegrija, pred Contejem in Capellom.

Pa ne bit prosim preveč pesimistični glede prihodnje sezone. Pep nima nikakršne čarobne palčke in potrebno bo kar nekaj dela, da spravi City na željen nivo. Pepčkanja se sigurno ne da naučiti v kratkem času.. Bo pa magnet za igralce, tako da pričakujem kakšni dve super okrepitvi.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by AlexAK »

Bojim se da se bo City tako okrepil, da bodo mleli ne glede na trenerja. Če gre Mourinho v United bodo tudi oni zelo močni in znajo tudi privabit dobre igralce. Mi se moramo pa tudi močno okrepiti če bomo želeli držat stik, ne glede na trenerja. Ni ravno najboljši čas da se gremo zaupanje v mlade, naslednje leto moramo biti zraven in v LP, čene bomo stagnirali na nivoju Liverpoola/Tottenhama
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
Gnan8
Posts: 66
Joined: 17 Sep 2010, 11:15
Location: Višnja Gora

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by Gnan8 »

Izgleda da bo novi trener Allegri? :|
Juventus coach Massimiliano Allegri has agreed to join Chelsea in the summer, according to Italian football website Calciomercato.com.

They report that the deal would be for four year on a salary that would be of seven millions euros.

Allegri is contracted to Juve until 2017.
Image
john terry
Posts: 105
Joined: 06 Apr 2011, 17:32

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by john terry »

User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by damjan1120 »

Naj pripelje še Pogbaja in Dybalo, če je to res seveda :D drugače pa ne vem, ne diši mi on kej preveč ampak pustimo se presenetiti :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by sigismund »

On je trener za tekme na izpad. Pokali, Evropa, to mu gre super. Ko pa pride do prvenstev, se pa njemu neha. OK, lahko je z Juvetom po ITA srat.. :) Pa s sestavljenim Milanom 1. sezono....Milanisti kolikor jih poznam so bili z njim usi zelo nezadovoljni, menjave je delal baje zelo čudne in nesmiselne itd..
User avatar
RedMiner
Posts: 1110
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by RedMiner »

Kaj pravte na Conteja?
User avatar
JeroDrogba11
Posts: 89
Joined: 10 Sep 2011, 13:26

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by JeroDrogba11 »

sigismund wrote:Milanisti kolikor jih poznam so bili z njim usi zelo nezadovoljni..
res je... in prav veseli so bili takrat, ko je šel v Juve
:cfc01: KTBFFH :cfc01:
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by jernej93 »

RedMiner wrote:Kaj pravte na Conteja?
Js nisem pristaš italijanskih trenerjev, ker so v 99% vsi neki taktičarji, radi zapirajo in ubijajo igro. Pač njim je idealna nogometna tekma tista, ki se konča z 0-0 :-o

Če smo ne debati Allegri - Conte, potem se mi zdi slednji boljša opcija. Juve je dvignil iz 7. mesta in znova ustvaril strah in trepet celotnega italijanskega nogometa, ampak je pa eno igrat v Italiji s tako ekipo kot jo je imel Juve, drugo pa pokazat nekaj na višjem nivoju. Conte je praktično izgubil vsako pomembno evropsko tekmo, proti boljšim nasprotnikom je kot po pravilu izgubil oziroma izpadel iz tekmovanja. Allegri na drugi strani pa je dobil v roke narejeno, kompletno ekipo in kot je že nekdo pred mano omenil je zelo dober v tekmah na izpadanje. Je pa Juve imel pomojem poleg Barcelone, Bayerna in Reala v lanski sezoni Lige prvakov najbolj kompletno in kvalitetno ekipo, tako da tudi ta uspeh ni nek čudež.

Že par let se piše po medijih, da si Abramovič želi napadalnega nogometa, da bi Chelsea postal evropski "power house", ki se nebi ustrašil nobene ekipe. S tem razlogom je bil njegova želja vsa ta leta tudi Guardiola. Zato mi nikakor ni jasno zakaj smo pod njegovim okriljem vedno znova imenovali trenerja, ki so preferirali obrambni, taktični nogomet? Nič drugače ne bo, če pride Allegri ali Conte.

Mislim, da nas je večina navijačev naveličanih obrambnega nogometa (da se proti Watfordu postavimo z dvema zadnjima veznima in z obrambnima bočnima branilcema) in ubijanja igre nasprotnika. Nemorem opisat kako sem užival skozi celotno tekmo proti MK Dons-u, potem pa so mi včeraj povsem pokvarili vtis, ki je trajal par dni.

Iz tega razloga sem zagovornik trenerja, ki si upa igrat napadalno, ki si bo znal podredit nasprotnika in da se bo vsaka ekipa bala gostovanja na Stamford Bridgu. Moji favoriti: Sampaoli, Koemann in Pellegrini. Slednji se mi zdi najbolj podcenjen trener.
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by rover »

Mediji itak vsak dan pišejo enem trenerju, včerej so pisali da je dan deal Pellegrini. Danes pišejo o tem, da bo Chelsea vodil Allegri. Dokler ni uradno kdo bo novi trener v Chelseajo so to le novinarske govorice.

Poslano z mojega LG-D855 z uporabo Tapatalk
Image
Post Reply