Kdo naj postane novi trener Chelsea?

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi radi videli na sveti klopi?

Sampaoli
2
5%
Hughes
0
No votes
Mancini
0
No votes
Conte
8
19%
Pellegrini
1
2%
Rodgers
2
5%
Koeman
0
No votes
Allegri
5
12%
Simeone
14
33%
Pochettino
2
5%
Capello
1
2%
Kdo drug
8
19%
 
Total votes: 43

User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by zrim92 »

Prej boš videl napadalno igro pri Conteju kot pri Simeoneju..

Najprej je pa tko treba športnega direktorja zamenjat, če hočmo kakšne spremembe od zadnjih let.

Poslano z mojega GT-I9505 z uporabo Tapatalk
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by bork »

Daleč od tega, da mi je Emenalo simpatičen, ampak realno, kaj je pa on tako narobe naredil?

Pripeljal je nekaj supertalentov - Courtois, Lukaku in DeBruyne, ni pa on kriv, če je slednja dva Mourinho 'prodal' in Emenalov trud je šel v nič.
Res je bilo nekaj zgrešenih posoj, ampak je to popolnoma logično ob tako velikem številu posoj.. itak se pa vidi, da tisti ki je res talent, bo na posoji igral. Če nekdo ne more igrat za Norwich al pa Vitesse, je pač preslab za klop Chelsea, kaj šele kaj več.
Odhod Lamparda sezono prezgodaj je bil bolj Mourinhova kot njegova odločitev, ker je imel Mou roke popolnom proste, da si naredi ekipo po svoji izbiri.
WC igralca kot je Fabregas so pripeljali za neko smešno nizko ceno, Luiza pa prodali za takrat rekordno vsoto (tudi njegov odhod je bila Moujeva odločitev)..
Velik uspeh je tudi, da mu je uspelo doseči, da je Hazard podaljšal ko je bil na vrhuncu! Sicer bi imel danes zgolj še leto do izteka in bi nas lahko izsiljeval.
Vem da se vam je po večini zameril zaradi tistega intervjuja po odhodu Mourinha, ampak mislim da je slednji bolj primeren za razne zbadljivke, glede na to, da smo postali za krajši čas Mourinho FC.
Ne nazadnje je pa prav Emenalo pripeljal trenerskega ljubljenca.
Važno, da ste lani vsi govorili o upravi v superlativih, podpirali vse prodaje/nakupe, danes ko pa ne gre, pa bi vsi nekaj menjali. Bi se blo bolje vprašat zakaj nam ne gre in kdo je bil tisti, ki je še avgusta govoril, da ima super ekipo, ki ne rabi osvežitev.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by sigismund »

Je včeraj kdo gledal PSV-Atletico?
No jaz nisem mogel, ker take duhomorne igre in nasploh tekme pa niti Mou ni uspel skp spravit...Atletico mrtu! Pa bi meu folk napadalni nogomet z njim :-D Atletico še prot zadnjim ekipam BBVA včasih KOMAJ spaca 1-0 ker se Torresu Marija prikaže par minut pred koncem.
User avatar
JeroDrogba11
Posts: 89
Joined: 10 Sep 2011, 13:26

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by JeroDrogba11 »

Jaz sem gledal. Bil sem popolnoma razočaran nad igro Atletica. Dejansko so se prišli branit proti PSV-ju. Groza. Tudi, ko so imeli igralca več niso mogli dobre akcije skupaj spravit. Ni mi pa jasno, kako je Atletico drugi v Španiji, glede na to, kako slabo ekipo ima. Imajo mogoče 2-3 igralce, ki bi jih vzel v Chelsea, vse ostalo je dost slabo.
:cfc01: KTBFFH :cfc01:
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by glosos »

Saj smo jim vse ostalo, razen teh 2-3, kar je bilo uporablno že pobrali :)
Pa še Torresa so fasali :)
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 561
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by Chelsea_fan »

Jaz sem za Conteja. Mislim, da bi bila to odlična poteza za nas. Je super trener.. goji napadalen nogomet (to kar hočm videti pri nas) in pa mislm, da bo imel zelo veliko avtoriteto v slačilnici. Je pa plus tudi, da bodo nekateri igralci mogoče zarad njega prišli k nam (Pogba, Vidal... ).
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
RedMiner
Posts: 1104
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by RedMiner »

Griezmann, Koke, Godin, Vietto, Oblak... To so top igralci pr Atleticu, vse ostalo povprečnost.

Tut js sem za podpis Conteja, tut iz tega razloga, ker bi z njim dobip nov "bazen" od koder bi dobil kakšnga igralca (tu mam v mislih Italija, Juventus...).

Tut njegov sril igre mi je všeč, edino v katerem me ne prepriča ja taktična dozorelost, nevem...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by sigismund »

JeroDrogba11 drugi so zarad slabe igre. Gladko je dobivat pike v precenjeni BBVA za razliko od PL kjer se ostale ekipe (tudi palčki) dejansko znajo brant pa znajo te dejansko prtisnt če igraš bunker....

Poslano z mojega D2005 z uporabo Tapatalk
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by bork »

Mislim, da bo Griezmannu slej k prej dopizdlo ob takšnih taktikah Atletica in bo sprejel ponujeno ponudbo nekega drugega kluba. Nove pogodbe še vedno ni podaljšal in njegova odkupna klavzula ostaja pri 80ih milijonih.
Barca in Real sta na srečo rivala in tja ne bo prestopil, tako da imamo dejansko lepe šanse da ga zahaklamo.. poleg Bayerna, Citya in Uniteda ;)
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by Trivinho »

Js ne razumem kaj usi neki forsirate napadalni nogomet?zakaj moramo skos igrat napadalno?sej nismo barcelona in da igramo v smesni spanski ligi da sta samo 2 tekmeca in da lahko igrajo vedno napadalno...v angleski ligi imamo Arsenal ki igra neko napadalno igro ampak kaj ti to pomaga ce 80%ekip igra na kontre in tko ubijejo usako napadalno ekipo...js rajs vidm da igramo takticno in da usako tekmo dobimo 1 -0 mi je vseen samo da so pike...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by sigismund »

Pomojem se govori bolj o tem, da ne igramo duhomorno, ce ni treba...men grejo na zivce tekme, ko npr. WBA dobro drzimo, jim zabijemo gol, potem pa namesto da jim damo se enga se potegnemo nazaj in jih gledamo 45 minut napadat, po moznosti nam pa zabijejo in potem zadnjih 7 minit lovimo gol za zmago..tega jaz osebno ne prenesem :-) prot kaki barci itak sam bunker pride v upostev :-)
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by mlinko »

Jest sem vedno za igro, ki prinaša rezultate. Pač Barcelonine igre ne more igrat nihče. Tako, da mi je vseeno kaj prinese nov trener. Sem za Conteja. Me pa skrbi kaj bo prinesla formacija 3-5-2, ki jo on uporablja. V prvih sezonah v UCL so imeli ravno zaradi tega probleme. Ampak se je potem dobro znašel tudi s formacijo zadaj 4. Tako, da mislim, da je taktično kar dozorel. Je pa trener, ki zna kričati na igralce tudi ko vodijo in to mislm, da nam lahko pride prav. Je pa znano, da je Paul Pogba ljubljenec njega. Nekaj let sta celo s Contejovo družino praznovala Božič. Tako, da super :D.

Kar se pa tiče Emanala pa ja nekaj dobrih stvari je izpeljal. Ampak ni smo Top klub in bolj kot kadarkoli sedaj rabimo najboljše nakupe. Ne pa, da čakamo do zadnjega dne pol se pa kar nekaj kupi. Še vedno mislim, da je bil prestopni rok prejšno sezono v domeni Joseja. Vse smo zrihtal pred pripravam. Letos je pa vse šlo že takoj narobe in Jose ni imel besede klub pa tudi ni vsaj pokopiral Josejevega načina...

Poslano z mojega Nexus 6P z uporabo Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by rover »

Sam bi rad videl da je nov trener pomlajena verzija Hiddinka, ki je popravil raspoloženje v slačilnici. Počasi vrača igralce Chelseaja v formo. Ne ustavi se ob vodstvu z 1-0, ampak še vedno napada. Če nasprotnik vodi 2-0 pa vrne moštvo v igro. Moti me ker je Hiddink stare šole in ne igra hitrega presinga že na nasprotnikovi polovici, ne da dovolj priložnosti mladim igralcem in ne izkoristi 3 menjav na vsaki tekmi. Simeone me je razočaral včeraj, da tudi z igralcem več ni uspel zmagati. Res pa je, da je včeraj šel Simeone na to, da ne prejme gola, vendar vsak trener bi moral izkoristiti tako priložnost. Conte pa mislim, da je realno prava opcija igra taktično a vseno bolj napadalno. Pa zgleda, da bo pripeljal še nekaj novih obrazov iz Italije, ki so na nivoju in ne kot flop Cuadrado. Kar se Emanala tiče je njegova filozofija jasna da mora Chelsea razvijati igralce na posoji in jih hitro potem prodati Lukaku, De Bruyne, Romeo, Bertrand, Bruma, Van Aanholt, ... . Matični klub pa ne dobi več top igralcev pač pa se kupuje povprečne igralce, kot so Marin, Salah, Cuadrado, Djilibodji. To je narobe pri Emenalu. Lahko bi mlade upe obdržal ne pa jih hitro prodajal in zgleda je naslednji Andreas Christensen, ki se prodaja za 11, 4 miljona funtov Borussiji Mönchengladbach.
Image
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by didier »

Simeone se je predvčerajšnjim dobesedno blamiral, vključno s kakim Griezmannom, Kokejem in podobnimi. Še dobro, da sem lahko spremljal igro Brume in Van Ginkela, drugače bi res lahko zaspal zraven. Aja, Oblak pa tako ni imel dela, razen tiste ene obrambe.
Blue is the colour!
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Kdo naj postane novi trener Chelsea?

Post by rover »

Chelsea have had very positive talks with Antonio Conte and he should sign his contract in the next few days. (via DiMarzio)
Konec je ugibanj kdo bo novi trener Chelsea, to bo uradno kmalu znano, da si je Chelsea izbral Antonia Conteja. Uradno naj bi bilo znano v 10 dneh, Chelsea bo prevzel po Euru 2016. Conte naj bi dobil 3 letno pogodbo in v Chelsea naj bi prišel zastonj, ker ima pogodbo z Italjansko nogometno zvezo samo do Eura 2016. Zgleda je to dober posel za Chelsea. Conte bo v Chelsea privabil številne zvezdnike ki igrajo v Italiji.
Image
Post Reply