Ankete

se pogovarjamo o vsem ostalem

Kako bi ocenili letošnjo sezono Chelsea?

Za pozabo
0
No votes
Dosegli smo manj od želenega
0
No votes
Dosegli smo pričakovano
0
No votes
Dosegli smo več od pričakovanj
4
33%
Odlično
8
67%
 
Total votes: 12

User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Ankete

Post by sigismund »

Jp, pa še ogromn penalov bomo dobil pa še z roko bomo loh igral. Vrh. Sem za!! :-)
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Ankete

Post by bork »

V anketi manjka Thomas Lemar. Verjetno največji mladi talent na položaju krila. Že res, da igra večinoma na levi strani, vendar bi lahko igral tudi na desni, saj je levičar.
Bo pa potrebno zanj odšteti okoli 50m, pa še huda konkurenca za njegov podpis.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Ankete

Post by rover »

Kaj pa Arda Turan, ki kupuje hišo blizu Stamford Bridga. Poleti bi lahko zapustil Barcelono in se preselil v Chelsea, baje so pogovori že v teku.
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Ankete

Post by AlexAK »

O Turanu so se pojavile govorice kmalu po tem ko sem naredil anketo. Oba igralca lahko dodam, ampak bo anketa resetirana.

Edit: Mislim, da je anketa odločena. Si predstavljate Sancheza na desni in Hazarda na levi? :D
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
glosos
Posts: 796
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 53 times
Been thanked: 18 times

Re: Ankete

Post by glosos »

Noro! :)
Kako pogodbo ima Sanchez? Sprašujem, ker se o njegovem odhodu nič ne govori (oz vsaj nisem zasledil), sem pa prepričan, da ni super zadovoljen ...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Ankete

Post by sigismund »

Na transfermarktu piše takole: Market value 55M€, pogodba izteče 30.6.2018
Se pravi je več al manj jasno, da če Sanchez do konca sezone ne podaljša, potem je (skoraj praktično že) odločen za odhod. Problem je, ker bi znal bit Arsenal dosadan v pogajanjih z nami...morda pa jih 70M€ omehča???? Da ne bo pomote, za Sancheza dat 70M€...eeeh. SIcer pa who cares, ni moj dnar :)

Sancheza bi sigurno imel v ekipi, čeprav me nekateri njegovi izpadi močno pogrejejo...in to že zdaj, ko sploh ni v naši ekipi heh :D Njegovo "mulanje" na igrišču če ne dobi žog, pa padalištvo in razne fore, do tega da se mu hitro ne ljubi več igrati in se začne vlečt po igrišču..Ni seveda vsako tekmo tak, ampak na tekmah ko mu ne gre pa hitro rata nekoristen in dosaden. :)
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Ankete

Post by mlinko »

K je več al manj jasno, da celo ekipo nosiš pol ga razumem, da mu kmalu postane dosadno. Prva zvezda al da 3 gole al pa če leži celo tekmo. Pri nas bi blo mogoče ponavljam mogoče malo drugače, ker bi moral izstopati.

Arsenal ima po mojem mnenju 3 opcije:

1. Obdrži Wengerja in izgubi Sancheza. To bi bilo za vse najbolje. Dokler je Wenger tam Arsenal ni nevaren, če pa izgubijo še Sancheza pametnih igralcev ne bo.

2. Zbrca Wengerja in obdrži Sancheza. Slaba opcija, ker verjetno bi pripeljali trenerja, ki bi hitro pripeljal pametne igralce.

3. Obdrži oba. Težko vrjamem. Sanchez bi moral podaljšati pogodbo in bi zahteval višjo plačo Wenger pa tega, neumen kot je, ne bi pustil.

Nevem tudi meni je njegova faca antipatična, ampak kvalitete pač ne morem spregledat. Pa drugače če pomislim, kakšne bi Costa verjetno delal če bi bil v Sanchezevih kopačkah. Mislm, da je Sanchez še kar miren.
CFC :cfc01:
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Ankete

Post by bork »

Kdo so poleg nas še kandidati za Sanchezov podpis?
- Bayern zelo verjetno. Robben in Ribery se starata, Sanchez je Carlov tip igralca, Arsenal ga bo prej prodal na tuje kot h """konkurentom""""
- United njihova prva opcija bo sicer Griezmann
- City

Manj verjetne opcije se mi zdijo Barcelona (MSN na njegovi poziciji), Real (ker je bil prej v Barci) in PSG (korak nazaj).

Tudi ce nam s Sanchezom ne rata (kar se mi zdi precej verjetno), imamo se vedno nekaj dobrih alternativ.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1089
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 18 times

Re: Ankete

Post by blueboy11826 »

Glede na trenutne cene mislm da pod 70m ne gre za Sancheza, bi bil pa super okrepitev. Drugače pa za pozicijo Alonsa/Mosesa.... Michail Antonio. Pomoje eden najboljših za ta sistem igre. Že se je nekaj omenjal, tko da upam na njegov prihod v primeru, da se ne bo koristilo Akeja in Kenedyja.
KTBFFH
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Ankete

Post by didier »

70M za igralca, ki ima pogodbo samo še leto dni, se mi ne zdi neka realna cifra.
Blue is the colour!
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Ankete

Post by AlexAK »

Image

Sanchez gladko.

Od naštetih bi bil razočaran samo, če bi pripeljali Traoreja iz Middlesbrougha. Mislim, da je daleč od igralca takšne kakovosti, da bi nadgradil Williana in Pedra. Nobenega od ostalih se ne bi branil, morda malo premalo poznam Berardija ampak ga zelo hvalijo. Predvsem pa Bernardeschija, za katerega sem se tudi jaz odločal, pa vidim da ni dobil niti enega glasu. Antonio je dobra izbira za RWB, vendar zelo podoben tip igralca Mosesu, edino bo.jši v napadalni skok igri. Ali rabimo 2 Mosesa? Turana ne bi, čas je potekel, Lemar kot je omenil bork je pa zelo zanimiva opcija. Fant se lahko razvije v vrhunskega igralca. Nisem se tudi odločil za nekatere igralce, ki 99% ostajajo v svojih klubih, recimo Di Maria, Bale etc. Tudi če ostane Traore/Musonda ne bi bil razočaran, se pa defenitivno še da nadgraditi desno stran.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Ankete

Post by AlexAK »

Če kdo želi, naj pove ideo za novo anketo. Zadnja ni uspela :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Ankete

Post by m4t1c »

če bi moral enega iz konstantne prve enajsterice prodati, koga bi? (zaradi zaslužka/dovolj kvalitetne menjave/v možnost boljše izbire na trgu... ni važno) čeprav pomoje vem kdo bi zmagu, ampak samo ideja :)
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Ankete

Post by AlexAK »

Dobra, a sem vredu postavil vprašanje? Sam sem dal Cahilla in upam, da ga nadomesti Ake/Christensen/Zouma :)

Ker zadnja anketa ni ravno uspela, nisem nič objavljal rezultatov.

Že zjutraj sem mislil spremeniti anketo, ker me zanima kdo vam je iz Monaka najbolj všeč igralec, pa sem si potem premislil...po današnji predstavi bo pa še bolj zanimivo :) In tudi malo morje zanimanja je bilo že pred tekmo za njihove igralce, predvsem za Bernarda Silvo in Lamarja. Bo kar težko izbrati
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: Ankete

Post by BOŠTAJ »

Očitno se je tud tale anketa ustavila/zataknila.....čas za novo.
Lahko bi povprašal,katerega vratarja bi najraje videl namesto Courtoisa? Glede na to,da ga nekateri poleti že vidijo v Realu, bo treba mal pogledat,kaj je na voljo...
Post Reply