FA pokal

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: FA pokal

Post by sigismund »

Primerjave z winning CL ekipo gor ali dol, podoba na igrišču je ogabna, igralci brezidejni in nemotivirani in takih standardov ne bi smeli sprejemat pod absolutno nobenim procesom pa naj nas vodi kdorkoli hoče.

In še enkrat več, poškodbe gor ali dol, niso absolutni izgovor da se vlečemo po igrišču in si zatiskamo oči da nas "upravičeno" vozijo ekipe ki bi jih mogli premagovat z napol rezervnimi moštvi. Pika.

In še enkrat več ker, pod Tuchlom je imel človek vsaj občutek da lahko stvari spremeni, Chelsea fanbase pa je v 90% skeptičen da to Potter lahko stori. Vsako tekmo zgledamo slabše, skoraj po pravilu je drugi polčas še slabši kot prvi...
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: FA pokal

Post by bork »

Kurčenje po forumih in potem še skadiranje na tekmah ala Tommy Tuchel, Roooman itd, pa tudi nič ne pomaga ekipi.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: FA pokal

Post by sigismund »

:lol: :lol: :lol:

Mogoče jih pa v stisko spravlja tvoja 1001 novica kopirana iz interneta v temi Prestopi o tem koga vse kupujemo in se zanimamo in potem ko to berejo oni ne morjo biti zbrani na igrišču ker so pod pritiskom in se bojijo da bodo zamenjani? :lol: Forum je zdej kriv in ne pomaga, fuck me dead res. Ko nimaš kej pametnega za rečt in še vseeno češ met zadnjo, pol prbiješ pač kej tazga.

Anywho, trust the process. Potterja zdej menjat res nima smisla, sezona je itak za odpis, mind as well experiment a bit.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1075
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: FA pokal

Post by blueboy11826 »

Tudi Tuchel na zadnjih tekmah ni zgledal pravi, poškodbe, družinski problemi in na koncu še spor z vodstvom so nardil svoje. Če bi ostal mislim, da bi blo vse skup dost podobno kot je zdaj. Vseeno pa mislim, da če bi imel podporo vodstva, bi se igra popravila in bi bli nekaj mest višje trenutno.
Pod Potterjom smo mel nekaj dobrih tekem, ampak a jih nebi pod vsakim? Ekipa pri vseh teh poškodbah najbrž niti ni za med top4 trenutno (če so vsi zdravi pa sigurno ja), no 10ti pa tut nebi smeli bit. Js sm ga podpiral, ampak počas je dost te muke. Kot si reku sigismund ni borbe, ni agresije in to more trener izvabit iz igralcev, pa nima veze kak je njegov stil vodenja in kvaliteta igralcev. Ancelotti sedi igralci pa grizejo.
Koga pripeljat? Tuchla :lol: , drugače a Zidane čaka na ponudbe al je na počitku še vedno?
KTBFFH
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: FA pokal

Post by bork »

Točno tak moronski odgovor sem pričakoval od tebe, well done :ava:

Bi te še razumel, če bi spremljal samo ta forum, tako pa vem, da bereš tudi razne globalne forume in twitter. In tam je eno samo kurčenje, ki se v ničemer dosti ne razlikuje od kurčenja na tem forumu. In ta zgodba se ponavlja vsakih cca 1,5 let, po tem, ko nov trener zaide v krizo oz v primeru Potterja, ki je že kar začel v krizi.

Potem pa pridemo do standardnega paradoksa, ko si navijači kao želite neke konstantnosti, kontinuitete, a hkrati pričakujete instant uspehe, kar se seveda izključuje. Ampak že ničkolikokrat videno. In ja, kurčenje po forumih, twitterju itd. odraža nezadovoljstvo velikega dela fan baze, ki je od leta 2003 navajena instant uspehov, to se potem prenaša na tekme, v smislu skandiranja… in kdorkoli je že trener, ima potem še dodaten pritisk. Enako igralci. Se strinjam, z igralci v osnovi ni nič narobe, a ko celi ekipi ne gre in si navijači želijo videti 2/3 ekipe out po koncu sezone, verjamem, da tudi ti igralci, nimajo več glave na pravem mestu.


ps. kot nek wannabe admin, bi lahko bil vesel, da sem eden redkih, ki še prilepimo kakšno novico in kaj pokomentiramo ta, že več let skoraj mrtev forum, ne pa da se (konstantno) delaš norca
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: FA pokal

Post by sigismund »

Srce, twiterja nimam, The shed end sem opustil že davno tega ker so si roko podajal samo tisti ki so bli najbolj agresivni s pizdenjem in to mi ni pasalo. Napačne predpostavke :*

Jaz podajam kritiko, bolj kot ne konstruktivno, napišem kar je narobe, ogromno ljudi se z mano strinja, pa spet ni OK ker ti s tvojo beležko mislita drugače. Niti enkrat nisem napisal Potter OUT ali karkoli, moj zadnji post je bil celo trust the process. Pač, kaj je s tabo?

In hvala ker si me oklical za morona, si dokazal inteligenco z žaljenjem.

PS: hvala ker lastoročno rešuješ forum, res, cenim. Dejmo standing ovation za BORK-a :ava:
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: FA pokal

Post by bork »

Ok, vzamem nazaj glede twitterja.

Problem je, ker jaz nekaj pokomentiram in ti takoj misliš, da to leti na tebe. Sem napisal kurčenje po forumih IN skadiranje, seveda bolj problematično je zadnje, in že iz tu ven bi lahko razbral, da seveda da ne mislim, da je naše komentiranje na tem forumu krivo, da se na tekmah dejansko skandira Potter out. Ampak si se moral takoj vžgati, ker je bil moj post pod tvojim in si se očitno počutil napadenega. Samo če bi gledal cel kontekst bi videl, da je tale forum 0,001% problem Chelseajeve fanbaze in valda da nisem mislil, da mi s čemurkoli pripomoremo k slabemu vzdušju, ki vlada okrog kluba.


ps. evo, si samo potrdil moje mnenje o tem, da se rad delaš norca
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: FA pokal

Post by sigismund »

Okay, fair enough. Vžgem se ker sva se večkrat počila. Lahko nehava?
Vsi smo tle odrasli in je tale ping pong brezvezen. Vsem je skupno nekaj in to je dobrobit Chelseaja, mamo pač različne poglede.

PS. samo iz tebe, ker me namerno prcaš :lol:
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: FA pokal

Post by bork »

Jaz ti iskreno nič ne zamerim, ker vem, da če boš trem ljudem rekel nekaj, s čimer se ravno ne strinjajo, boš dobil 3 različne odgovore oziroma reakcije. Ljudje smo si različni in vsak po svoje dojemamo svet okrog nas. Ko napišeš nek komentar, sploh na zasebni forumu, pač moreš vzeti v zakup, da se nekateri ne bodo strinjali z njim in bodo reakcije različne, vključno z norčevanjem :roll:

Skratka, še bom nadaljeval z limanjem novic v temo Prestopni rok in upal, da kateri od igralcev ne vidi, koga vse si ne želimo oziroma s kom bi ga zamenjali :twisted: (btw, čeprav gre dostikrat zgolj za copypaste, se pa vedno potrudim, da so novice od najbolj zanesljivih novinarjev, da vam ne prodajam bučk)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: FA pokal

Post by sigismund »

bork wrote:Jaz ti iskreno nič ne zamerim, ker vem, da če boš trem ljudem rekel nekaj, s čimer se ravno ne strinjajo, boš dobil 3 različne odgovore oziroma reakcije. Ljudje smo si različni in vsak po svoje dojemamo svet okrog nas. Ko napišeš nek komentar, sploh na zasebni forumu, pač moreš vzeti v zakup, da se nekateri ne bodo strinjali z njim in bodo reakcije različne, vključno z norčevanjem :roll:

Skratka, še bom nadaljeval z limanjem novic v temo Prestopni rok in upal, da kateri od igralcev ne vidi, koga vse si ne želimo oziroma s kom bi ga zamenjali :twisted: (btw, čeprav gre dostikrat zgolj za copypaste, se pa vedno potrudim, da so novice od najbolj zanesljivih novinarjev, da vam ne prodajam bučk)
+1

Se je pa treba potem kdaj tut strinjat, ne samo komentirat ko se ne. :)

Mi je super da ti in niko limata novice v prestopi, je zanimivo brat ker drugače ne vem nič ker, again, nimamo vsi Twitterja. :)
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: FA pokal

Post by Trivinho »

Kar se tice Ancelotija, z mojega vidika bom reku da je lani meu sam sreco da je osvoju ligo prvakov, reseval ga je Benzema in Modric, nikoli mi ni blo usec ker nikoli ne rotira igralce ampak se zapici v eno enajsterico in igra celo sezono...
Sej je biu tud trener Evertona pa mu nc ni ratal.
Tudi pri nam je na koncu delal cudne poteze, in seveda kriza rezultatov.
Hocm povedat neki, Potterju bi vsi neki dal cas, za Tuhla pa ni blo casa in ko je meu probleme z zeno in k se je klub cez noc znasu na prodaj zaradi taksne in drugacne politike, miljon enih problemov mu noben casa ni dal...tko da bi Tuchel moral ostati in mu dati tudi v krizi podporo in dovoliti da si naredi ekipco po njegovih nacrtih...
Vec kot 50% osebja se je zamenjalo zaradi novih lastnikov..
Zdravniska sluzba mi deluje kot v casu korone k so bli strokovnjaki ala Krek, Beovicka, Logarka itd...
Potem nasi skavti pripeljemo nevem kaksne strokovnjake iz Lajpziga, pa nevem se iz kje, ki preplacujejo povprecne igralce...
Uprasanje tud kok so zmozni prpelat kaksnega res World Class igralca.
Js upam da vsaj prilezemo na 5 mesto da se borimo v liga europi, ker liga prvakov je letos nedosegljiva.
User avatar
ndm
Posts: 62
Joined: 08 Jun 2008, 19:08
Location: Mozirje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: FA pokal

Post by ndm »

Trivinho wrote:Kar se tice Ancelotija, z mojega vidika bom reku da je lani meu sam sreco da je osvoju ligo prvakov, reseval ga je Benzema in Modric, nikoli mi ni blo usec ker nikoli ne rotira igralce ampak se zapici v eno enajsterico in igra celo sezono...
Sej je biu tud trener Evertona pa mu nc ni ratal.
Tudi pri nam je na koncu delal cudne poteze, in seveda kriza rezultatov.
Hocm povedat neki, Potterju bi vsi neki dal cas, za Tuhla pa ni blo casa in ko je meu probleme z zeno in k se je klub cez noc znasu na prodaj zaradi taksne in drugacne politike, miljon enih problemov mu noben casa ni dal...tko da bi Tuchel moral ostati in mu dati tudi v krizi podporo in dovoliti da si naredi ekipco po njegovih nacrtih...
Vec kot 50% osebja se je zamenjalo zaradi novih lastnikov..
Zdravniska sluzba mi deluje kot v casu korone k so bli strokovnjaki ala Krek, Beovicka, Logarka itd...
Potem nasi skavti pripeljemo nevem kaksne strokovnjake iz Lajpziga, pa nevem se iz kje, ki preplacujejo povprecne igralce...
Uprasanje tud kok so zmozni prpelat kaksnega res World Class igralca.
Js upam da vsaj prilezemo na 5 mesto da se borimo v liga europi, ker liga prvakov je letos nedosegljiva.
Srčno upam, da ne misliš o Carlotu da je slab trener al karkoli drugega. Saj pa osvojene lovorike govorijo svoje. Pa tu Ancelotti sploh ni bil point ampak zgolj primer.

Seveda “vsi” govorimo, da je treba dat Potterju čas, ker je on trenutno trener in se lahko pogovarjamo zgolj o njemu. Tuchel je preteklost in res nima smisla več njega omenjat oziroma se spraševat “kaj pa če bi…”. Pa jaz ne govorim, da sm bil za to da se Tuchla odpusti, daleč od tega. Se mi pa zdi totalni nesmisel zdaj jokat neki za njemu, ker ne bomo s tem nič dosegli. Tudi to že prej omenjeno skandiranje o Tuchlu in Abramoviću na tekmah je brezveze, ampak okej vsak ima pravico izražati svoje mnenje. Lahko se pogovarjmo o Potterju, debatiramo a je on pravi trener za neko dolgoročno gradnjo ekipe ali ni primeren oziroma o potencialnih trenerjih, ki bi to lahko bili. O Tuchlu, ki je bivši (si tudi upam trditi da ni niti 1% možnosti, da bi se v bližnji prihodnosti vrnil na klop) pa mislim, da res nima smisla izgubljat besed. Sem bil v Zagrebu na njegovi zadnji tekmi pa je bilo vse skupaj isto katastrofalno kot včeraj, če mene vprašaš. Če nismo dali časa Lampardu, ki je ne glede na vse imel res v srcu naš klub potem se jaz ne sekiram neki pretirano več kdo je trener. Oziroma nimam nekih čustvenih nevezanosti na trenerje. Je pa to zgolj moje mnenje.

Mogoče bi pa morali pripeljat Mitrovića, ki bi opravljal funkcijo trenerja in igralca :D
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: FA pokal

Post by Trivinho »

Carlo ima res veliko lovorik, ampak hocem povedati da mu je lani ratalo v ligi prvakov ker je imel sreco. Z znanjem ni osvojil lige prvakov ampak s sreco.

Ja js pa mislim da bo Potter kr zaklucu epizodo do poletja pri nam.
Kar se tice mitrovica pa ves da je sam moja zelja za okrepitev v napadu, mogoce pa cez ene 10 let celo kot trener :)
User avatar
blueboy11826
Posts: 1075
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: FA pokal

Post by blueboy11826 »

Lani je res imel srečo ali pa je to pač Real, ker ni bilo prvič tako. Je pa Carlo elita elite in, če si že omenil Everton, še danes nevem kako je vmes pristal tam.
ndm seveda je brezveze jokat za nečim kar nimamo več oz. smo izgubili in tut js sem bil v Zagrebu, pa je bilo najbrž še slabče kot včeraj, ampak energija ekpie kot je bila pod Tuchlom (razen povsem na koncu), je nekaj kar pod Potterjem v bistvu še čakamo. In glih to največ navijačev moti in sproži te chante, ki so posledica ne borbenosti ekipe, bolj kot rezultatov samih.
KTBFFH
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: FA pokal

Post by n1i9k9o6 »

blueboy11826 wrote:ampak energija ekpie kot je bila pod Tuchlom (razen povsem na koncu), je nekaj kar pod Potterjem v bistvu še čakamo.
S tem se pa ne morem strinjat. Če gremo gledat naše debate še iz sezone 19/20 (prej me ni bilo na forumu, tko da ne morm trdit tega) mam dobro v spominu, da smo večkrat pizdili čez to, kako slabo motivirani in brez borbe zgledajo naši igralci. Pa se morem vseeno vprašat, a je res Potter kriv, ker ne skače ob avt liniji in ne vpije, al so mogoče določeni igralci problem? Ker da se nemotiviranost vleče pod 3 različnimi trenerji, mi je malo čudno. Proti koncu Lampardovega obdobja smo brali, kako igralci ne vrjamejo v njegovo metodo dela, pod Tuchlom tudi ni bilo vse prav, včeraj prvi reporti, da spet enim igralcem Potter ni všeč itd... Potem najboljše, da se igralci dol vsedejo, pa povejo koga bi radi za trenerja, al pa naj kr en izmed njih vodi ekipo. Potter je Boehlyju že povedal, koga si ne želi v ekipi in srčno upam, da poleti tudi veliko igralcev prodamo. Problem je, ker majo vsi ti naši junaki visoke plače, ki jih je redkokater klub pripravljen plačat.
Post Reply