Napovedovanje rezultatov 2019/20

se pogovarjamo o vsem ostalem
Post Reply
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Napovedovanje rezultatov 2019/20

Post by sigismund »

Guess who's back! :)

Če šelite sodelovati mi samo v prvem krogu pošljite napovedi in vam bom to štel kot prijavo.


Hall of fame:
Image


1) Splošno
Pri napovedovanju rezultatov lahko uporabite le tipe 0, 1 in 2.
V primeru, da svojih napovedi (velja za vsa tekmovanja) ne oddate 3 zaporedne kroge vas iz tekmovanja avtomatsko izločim.

Če kdaj ne bom imel časa oz. bom pozabil objaviti, katere tekme se igrajo v tistem krogu, potem je vaša odgovornost, da se sami angažirate in mi pošljete napovedi. V smislu poštene igre pa lahko tudi sami objavite, katere tekme se bodo igrale, ker bi bilo »fer« tudi do ostalih tekmovalcev, ki so pozabili na tekme. Trudil pa se bom, da do teh neprijetnosti ne bo prišlo. Če pa do tega pride in napovedi NE BO oddalo 50% ali več tekmovalcev, potem se krog preskoči. V primeru, da bi se zaporedoma preskočilo tri kroge zaradi ne oddajanja napovedi (torej oddaja napovedi manjša od 50%), iz tekmovanja izločim vse neresne igralce.

Če rezultatov zaradi takih ali drugačnih razlogov ne bi mogli oddajati nekaj časa, potem mi sporočite to do časa na ZS, da vas zaradi prevelikega izpuščenega krogov ne izločim iz tekmovanj/a. Priporočljivo pa je, da za vse manjkajoče kroge oddate napovedi VNAPREJ. Priporočam vam, da si v tej temi omogočite gumb "Obvesti me o novih sporočilih v tej temi". Na ta način je manj možnosti, da pozabite na oddajo napovedi.


2) Napovedovanje rezultatov Premier League:
Objavljal bom online ankete, prek katerih oddate napovedi. Ob začetku kroga se anketa zaklene in takrat mi morate zamudniki poslati napovedi na ZS na forumu.
NOVOST: Za 9 pravilnih napovedi dobite 2 dodatni točki, za 10 napovedi pa 4 točke.
Vsak ima na voljo 1x jokerja čez celo leto, ki vam točke v tistem krogu šteje dvojno.


3) Napovedovanje rezultatov Lige prvakov:
Objavljal bom online ankete, prek katerih oddate napovedi. Ob začetku kroga se anketa zaklene in takrat mi morate zamudniki poslati napovedi na ZS na forumu.
Če v osmini finala napoveste vse tekme pravilno dobite še 5 dodatnih točk, v četrtfinalu 2 dodatni točki, v polfinalih pa po 1.

Vaše pripombe, vprašanja in predloge sprejemam na ZS. Če se zgodi, da bi vam narobe seštel točke mi to sporočite na ZS, da ne smetite teme!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2019/20

Post by sigismund »

1. krog PL:
https://forms.gle/hrY1FVjLXTB3byU56

PRAVILA: Časa za oddajo imate do začetka prve tekme kroga (v petek zvečer igra Liverpool), potem se anketa zaklene. Vkolikor ste zamudili z oddajo prek ankete, potem mi napovedi pošljite na ZS tako kot smo to počeli zadnja leta. Kdor odda napovedi prvi krog bo pač štet v ligo. Številka 11 ni obvezna, lahko pustite prazno, notri pišite samo svoje komentarje in opazke ter predloge, ali pa če bi želeli koristiti jokerja.

PREDLOG: Sledite mojim objavam da vam telefon zapiska, ko kaj objavim. Na ta načn imate precej manj šans, da pozabite oddati napovedi :)
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Napovedovanje rezultatov 2019/20

Post by m4t1c »

Sklepam, da ce si ze oddal neko napoved in bi jo rad popravil, potem jo oddas se enkrat z istim usernamom in bos uposteval kasnejso oddano? Al ti zna kej zjebat sistem?
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2019/20

Post by sigismund »

Hmm, sm omejil število oddaj na 1...ker v vseh letih vodenja si se noben nikdar ni premislu za kako napoved tkoda v takem primeru kr meni ZS na forumu
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2019/20

Post by sigismund »

Samo spomnim, danes se zacne PL. Oddajte napovedi na zgornjem linku in boste avtomatsko v igri zaenkrat nas je 6.

Do sedaj smo napovedi oddali:

holdicfc
sigismund
m4t1c
BOŠTAJ
Trivinho
demiensatlier
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2019/20

Post by sigismund »

Še enkrat vas spodbujam da se nam pridružite tudi letos. Za oddajo imate še 3 ure. Kar pogumno :) Zankrat smo napovedi oddali:

holdicfc
sigismund
m4t1c
BOŠTAJ
Trivinho
demiensatlier
glosos
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2019/20

Post by sigismund »

Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2019/20

Post by sigismund »

User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2019/20

Post by mlinko »

Se opravičujem ampak sem službeno na kitajskem . Tle je itak znanost prebit zidove cenzure pa še cajt je drug. Hočem oddat napoved pa mi na obrazcu tole napiše:

This form is no longer accepting responses, and has been set to automatically close by ziga.hafner@gmail.com.

A sem spet kej zamudu?
CFC :cfc01:
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2019/20

Post by Trivinho »

Men tud to napise, ce nerata bom poslau napovedi po tastarem sistemu sigismund privat.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2019/20

Post by sigismund »

Ajej, moja napaka, se opravičujem.
Probita zdej.
Nov sistem je pa se tut jst še mal lovim :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2019/20

Post by sigismund »

Kolikor vidim smo oddali vsi, čaka se samo še damiena.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2019/20

Post by sigismund »

Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2019/20

Post by sigismund »

3. krog PL:
https://forms.gle/r69wkpNezW9Yp6yf7

Časa imate do petka do 21h.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2019/20

Post by sigismund »

OPOMBA: Wolves - Burnley sem zdajle videl da sem dal na 0. Bi tukaj rad popravil, da dam na Wolvese. :)
Post Reply