CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by demiensatlier »

Mislim da je tole kar najslabša tekma sezone.... Centralnega branilca pa sploh ne rabimo, ne vidim potrebe... :zzz: :shoot: :shoot:
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by blue222 »

Večkrat videno v zadnjih dveh sezonah mi igramo nasprotnik pa zabija.. upamo lahko le da leicester in united izgubita kakšno točko
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by n1i9k9o6 »

Živ obup...obramba slabo,Jorginho slabo,napad nekreativn...nevem,gladko najslabša tekma sezone,upajmo na CAS in da lester ali united zgubita tocke... Nas čaka pa še ogromno dela v naslednji sezoni da se porihta obramba
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by sigismund »

McGoldrick celo sezono ni zadel niti enkrat, nam je pa usadu 2 komada :shoot:
User avatar
chelsea boy
Posts: 436
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by chelsea boy »

Ne samo to. Do te tekme ni zabil gola iz 42 strelov.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 572
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by Chelsea_fan »

Proti nam bi rudonja zgledal kot ronaldo...

Obup res resnicno upam da bo lampard zahteval novega centralnega...
BLUE IS THE COLOUR!!!
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by n1i9k9o6 »

Pa lani smo mel Luiza ki tud dela napake pa smo mel boljšo obrambo kot letos,res nevem kaj ne štima...
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by demiensatlier »

Js sn bil kr razočaran ko je Luiz šel, pa nobene menjave ni bilo za njega, resda je naredil kako napako ampak je vseeno mel neko kvaliteto in ni naredo napake čisto vsako tekmo kot jo naredita Rudiger in predvsem Christensen....
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by BOŠTAJ »

Pa so mi pokvaril prvi dan dopusta, upam, da se konča kaj nolje...
Se mi pa zdi, da je Rudiger še vseeno DR. za Christensena, ki je res iz tekme v tekmo večja katastrofa. Tekme sicer nisem gledal, sam očitno je bil Kepa kar OK, glede na to, da ga noben ne kritizira. Tud jst sam bi Kepo vseeno obdržal med vratnicama. Ne poznam tega Çakirja, za katerga naj bi se zanimal. Je kdo kaj spremljal Turško ligo? :D
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by sigismund »

Sem se malo prespal in pogledal highlightse od 30' dalje, ker sem vceraj pri 2-0 ugasnil. V zivljenju sem mogoce 5x ugasnu tekmo ceprav sem imel cas gledati, vceraj je bil en tak dan. Skratka ze od zacetka se je videlo da so v krcu in se mucijo priti sploh do strela, sheffieldova obramba je bila relativno neobremenjena, streljali na gol nismo...no ko smo fasali za 2-0 pa je bilo enostavo jasno da tega ne bomo vec obrnili, so why bother, skoda zivcev :)

Anglezi recejo remu overall piss poor performance. Slabi smo bili spredaj, zadaj smo pa tako ali tako ze celo sezono. Kaj pocnejo na treningih ne vem, definitivno pa ne delajo na obrambi. Vem da nimamo igralcev za rock solid zid in clean sheete vsako tekmo, to mi je jasno. Ampak take napake kot jih dela pa nasa obramba so vredne pa vsake kritike, week in week out isto! Upam da se Christiansen ne loti biznisa z izdelovanjem kondomov, to bo use prepuscalo :|

Hec na stran, a dejansko Lampard ne vidi tega kar pocnemo zadaj, al enostavno ne zna tega zrihtat? Conte je z istimi igralci spremeni sistem in cez noc smo zacel rusit. Ok vem, Lampard vs Conte kar se tice izkusenj primerjam hruske in jabolka, ampak you get the point. Ponavljam se ze milijontic, ampak ce poleti ne kupimo kvalitetnih branilcev na vsaj 2 pozicijah, potem nam spredaj niti prime Messiji in Ronaldoti ne morejo pomagat.

Mislil sem da je bila tista predstava proti Leicestru za kozlat, no potem pa pride 30 minut vcerajsnje tekme. Igralci so zgledali utrujeni, verjamem da tekma na vsake 3 dni terja svoj davek, ampak vse ekipe imajo isti ritem, vse ekipe imajo 5 menjav, water break...in ne mi rect da je Sheffiled po kvaliteti igralcev kjerkoli blizu nasim. Igralec ki ni sploh se dal gola v PL nam zabije 2 komada, pac ker lahko. :) Nabijamo posest do 70+%, od tega je 50% posesti podaj med nasim CB in golmanom, pa na stran in nazaj...dolgocasno in neucinkovito.

No pa takole iskreno, takele igre smo realno da vsaj potihem malo (vsaj nekateri) pricakovali od zacetka sezone. Mucenje zoge, brezidejnost, overall slabe predstave. No pa nas je ekipa povsem demantirala, tak uzitek nas je bil gledat, pa ce smo zmagali ali pa izgubili, po tekmi je bil vedno dober obcutek ker si videl da ekipa igra lepo, ima neko vizijo, neko definicijo, res sem uzival v gledanju tekem. Tole zdaj pa...
Mogoce so nam KATASTROFALNE sezone tako Arsenala, Tottenhama in Uniteda dali lazno upanje oziroma obcutek kako dobri smo. Tudi za Cityjem niso tako zelo dalec, ampak je treba vedeti, da je City letos izgubil vec tekem kot prejsnje 4 sezone skupaj! Think about that.

In tale ekipa ni sposobna igrati CL pa ce nam je to dejstvo vsec ali ne. Lahko nabirajo izkusnje, ampak kaka osmina finala ali ob ugodnem zrebu mogoce cetrfinale, to je pa tudi nas maksimalni domet. Zal...

Najbrz bi ob kaksnem drugem trenerskem imenu ze zahtevali sack, kajti spacati tako sramotno (pa mislim da z izrazom niti ne pretiravam) predstavo kot smo jo vceraj in se nekajkrat letos prej ni vredno tega kluba, podhranjen igralski kader gor ali dol. Na sreco o tem ne govori nihce, vsi smo pomojem se vedno trdno za Frankom in prav je tako. Liverpool se je zgradil v 3-4 letih, tudi mi se lahko. Ampak bo treba menjat prakticno komplet ekipo. Za primerjavo, od Liverpoola izpred 4 sezon je sedaj ostal samo se Henderson. Tko, za feeling...

Klub z nakupi ze kaze da gre v pravo smer, ne bo slo cez noc, ampak delamo ok. Realno mislim da rabimo zakrpati se nekaj lukenj in failov v ekipi ki nic ne doprinesejo in bomo ze na povsem drugem nivoju. In Lampard we trust, up the blues!
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by n1i9k9o6 »

Leicester izgublja 4:1,zgleda se nas sreča še drži zaenkrat
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by RedMiner »

Glede na Leicesterjev razpored mormo bit med top4
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by blue222 »

kaj če nas še Norwich pokne :D
User avatar
chelsea boy
Posts: 436
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by chelsea boy »

Če nas pa Norwich pokne si pa ne zaslužmo sploh bit v premier ligi.
User avatar
Trivinho
Posts: 1364
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 55 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by Trivinho »

Danes mora tudi United padt, nesme nas prehitet.
Post Reply