Poletni prestopni rok 2020

o morebitnih prestopih
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by demiensatlier »

Nekaj pišejo da naj bi bila naslednja okrepitev levi bočni Tagliafico, kaj menite o njem? Se pravi da gre pomoje Emerson.
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by BOŠTAJ »

Glede na to, da jih ima že 28, se mi ne zdi to prov pametna poteza. Če se to res zgodi, bo to spet samo kratkoročna okrepitev in dvomim, da je to Lampardova želja. Po njegovem okusu so bolj mladi nogometaši. Ne vem no, nisem preveč navdušen.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by sigismund »

Za LB je potem opcija še Telles iz Porta, zanj se zanima kar precej klubov, ampak sta s Tagliaficom tam tam po letih.
Poslušam in berem pa že skoraj 2 meseca samo o Kai Haverzu iz Leverkuzna...pred korono nisem slišal zanj, je pa res da ne spremljam nemške lige. A je res tak prodigy in ne še eden od nemških Messijev na nivoju Schurrle/Marin?
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by demiensatlier »

Havertz naj bi bil velik nemški talent, no ga pa tudi jaz ne poznam dobro. Vidim pa da je že zdaj vreden 81 milijonov, torej slab ne more bit. Sem pa večkrat prebral o Timu Wernerju, js nebi mel nič proti njegovemu prihodu, Abraham in Giroud pa naj bosta rezervni opciji. Torej LB in kakšen vrhunski napadalec če prideta bi blo super, ker smo tu pač najšibkejški, no kakšen vrhunski CB tud nebi bil odveč, pa smo potem mislim da kr solidna ekipa.
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by RedMiner »

demiensatlier wrote:Havertz naj bi bil velik nemški talent, no ga pa tudi jaz ne poznam dobro. Vidim pa da je že zdaj vreden 81 milijonov, torej slab ne more bit. Sem pa večkrat prebral o Timu Wernerju, js nebi mel nič proti njegovemu prihodu, Abraham in Giroud pa naj bosta rezervni opciji. Torej LB in kakšen vrhunski napadalec če prideta bi blo super, ker smo tu pač najšibkejški, no kakšen vrhunski CB tud nebi bil odveč, pa smo potem mislim da kr solidna ekipa.
Havertz igra 10ko primarno, nevem pa kako se znajde na false 9.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by sigismund »

Kaj pa to da vsi mediji na polno pisejo da smo prakticno ze podpisali Wernerja
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by demiensatlier »

sigismund wrote:Kaj pa to da vsi mediji na polno pisejo da smo prakticno ze podpisali Wernerja Image
Ja, tud js to berem, tole res nebi blo slabo :D
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by michooo »

Res se vsepovsod piše o tem - Sky, Telegraph, Bild. 8 let nazaj na današnji dan je Hazard na presenečenje vseh, izbral Chelsea. Danes je to očitno Werner. Super!
User avatar
chelsea boy
Posts: 436
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by chelsea boy »

BBC sport poroča, da se je tudi Werner sedaj že dogovoril za prestop. Res pa nevem, zakaj Liverpool ni hotel dati 60mio za vrhunsko špico, glede na to da Firmino ne da več kot 7 golov na sezono.
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by RedMiner »

Pomoje tud Werner ve, da pr Liverpoolu v taki postavi ne bo glih redno igral, medtem ko pri nas, ce izrine Tammyja, lahko igra prakticno skos.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by bork »

To zgodbo je danes prvi objavil Bild, potem so jih vsi povzemali. Bild je sprva pisal zgolj o tem, da smo v pole position, v smislu, da je z Lepizigom dogovorjeno, ampak da se je potrebno dogovoriti se z Wernerjem.

Sedaj pa sta Skysports in BBC prišla z novimi informacijami, da je Werner praktično naš, saj je Werner pristal na podpis pogodbe.

Top nakup, če je res, pa očitno je, ker je ogrooomno dima.
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by BOŠTAJ »

Me zanima odziv Tammyja na tale nakup, če se res realizira. Si bosta kr huda konkurenca, pa sladke skrbi za Lampsa, če le ne bo Tammy spet kakšno poškodbo staknil.
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by demiensatlier »

Pulišič-Werner-Ziyech, ne izgleda slabo, v ozadju pa mladiči Tammy, Cho, Mount.
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by BOŠTAJ »

demiensatlier wrote:Pulišič-Werner-Ziyech, ne izgleda slabo, v ozadju pa mladiči Tammy, Cho, Mount.
Zadaj mamo pa Rudija pa Tomorija, ostalo bi bilo treba pa mal osvežit se mi zdi :(
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by sigismund »

Napad je ok, mi rabmo CB-je!
Bomo pa pred tem ocitno pojacali se LB pozicijo. Omenja se Chillwell, kar je meni zelo vsec
Post Reply