Poletni prestopni rok 2020

o morebitnih prestopih
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by demiensatlier »

Danes sem dobil tak čuden občutek, da bomo v novi sezoni še vedno z Abrahamom in Giroud-jem, ne vem zakaj, naj me kdo spravi v boljšo voljo :D
Drugače pa ja, še zmeraj je naš največji problem obramba in nujno bi rabli kvalitetnega LB in vsaj enega CB.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by bork »

Jaz nism ravno fan Chillwell, sploh pa ne za ceno, ki se omenja. Najprej se je govorilo o 80m, sedaj bi naj dobili "korona-popust", cena pa bi se vedno bila okrog 60m.

Men se zdi to čisto posiljevanje, glede na to, da sta na voljo vsaj dve drugi, enako dobri, če ne celo boljši opciji, in sicer Telles in Tagliafico, oba dosegljiva za cca 25m.

Chillwell ima zgolj to prednost, da je 23, omenjena dva pa 27, kvaliteta pa ni na Chillwellovi strani, niti cena. Je pa dejstvo, da je naša ekipa že tako ali tako zelo mlada in bi neke izkušnje bile dobrodošle.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by sigismund »

bork wrote:Chillwell ima zgolj to prednost, da je 23, omenjena dva pa 27, kvaliteta pa ni na Chillwellovi strani, niti cena. Je pa dejstvo, da je naša ekipa že tako ali tako zelo mlada in bi neke izkušnje bile dobrodošle.
Valid point. Neke izkušnje in hud leadersip z avtoriteto manjka od odhoda Cecha, Drogbaja, Terryja in Lamaprda. Azpilicueta v tej mladi ekipi just doesn't cut it, nevek kako to poslovenit :)

Kake so pa kaj CB opcije na trgu? Kdo je kaj na voljo in bi pasal v naš sistem? Dvomim da smo lahko kakorkoli konkurenčni s porozno obrambo Christensena. Rudiger je bil precej časa poškodovan in nam je hudo manjkal, neke primerne zamenjave zanj pa ni bilo. Če se spomnite je tudi Tomori naenkrat obsedel na klopi, pa takrat in pe do danes nismo točno vedeli zakaj.
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by RedMiner »

Še najbližje temu je Rudiger ali pa Jorginho. Med mladimi pa res ni nekega liderja...
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by blue222 »

Cheek bi znal bit kapetan nekoč
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by blue222 »

Torej trenutna situacija:

Gk: Kepa, Caballero
Lb: Emerson, Alonso
Cb: Rudiger, Zouma, Christensen, Tomori
Rb: azpilicueta, James
Cdm: Jorginho, Gilmour
Cm: kovačić, Kante
Cam: Cheek, Mount, Barkley
Lw: Pulisic,
Rw: Odoi, Willian, Pedro, (Ziyech)
F: Abraham, Giroud, Batshuayi, (Werner)

Za Pedrota se zanima Roma, sam naj bi reku da ne bo podaljšal. Tudi willian naj ne bi podaljšal.
Za Jorginha in Emersona se zanima Juventus, za Barkleya in pa Batshuayia pa West ham.

Moje želje glede odhodov sta Alonso in pa Batshuayi, za slednjega že imamo menjavo z Wernerjem za menjavo Alonsa pa bi rabili novega Lb-ja. Govori se o Chilwellu, Tellesu, alexu sandru, ...

Če odideta Pedro in Willian bi potrebovali tudi novega LW-ja? rezervne varijante sta lahko Mount in Barkley. Želja nekaj navijačev pa je tudi nov CB? Nimam pojma kdo je na trgu + nekdo od trenutnih štirih bi potem verjetno odšel.
User avatar
Trivinho
Posts: 1364
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 55 times
Been thanked: 11 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by Trivinho »

Willian,Pedro in Giroud ostaneta do konca sezone ali se 1 julija istece pogodba in so brez kluba? Danes je Lalana podalsal do konca julija z liverpulom.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by sigismund »

Kolikor sem zastopil klub LAHKO podaljša igralcu podogbo do izteka sezone, drugače pa obveljajo "predkoronska" pravila in se pogodba izteže normalno 30.06. Dejansko so pač klubom omogočili to opcijo, ampak SAMO do konca sezone...
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by blue222 »

Giroud je ze podaljsal prav tako Caballero. Pedro naj ne bi ze 100% za Williana pa se se ne ve
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 572
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by Chelsea_fan »

Evo po dolgem času se vračamo z nogometom =) Upam, da forum tudi oživi :)

A je kdo zasledil kje smo sedaj z Wernerjem in Havertzom? Baje je Werner done deal ampak še vedno nič uradnega?

Upam še na kakšno okrepitev v zadnji vrsti. Mislim, da nam manjka predvsem centralni branilec bolj kot bočni. Rabimo neko stabilnost na tej poziciji :)
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by sigismund »

Werner je tako rekoč done deal, je potrdil en zelo kredibilen novinar. Imena sam sicer ne vem, ampak ga je omenjal George na svojem YT kanalu, baje ta novinar če ni bilo kaj res fix v preteklosti še nikoli ni Twital, tako da očitno je nekaj res na tem :) Preverite George Benson Football channel....

Skratka, do podpisa pa še ni prišlo ker bi ob podpisu v Londonu moral Werner avtomatsko v 14 dnevno karanteno (v Angliji je korona še vedno precej jeba...) in bi to pomenilo da bo izpustil zaključek Bundeslige...zato do podpisa do konca sezone v Nemčiji ne bo prišlo. Tako sem jaz slišal, najbrž ravno od Georga :)

Mene tudi CB pozicija najbolj matra, tam smo res švoh se mi zdi. Kar se tiče odhoda Kanteja v Real pa niti nevem a sem pro ali con, obe strani argumentov sta mi logični TBH, sam bi ga pa raje obdržal, ker je res WC.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1089
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 18 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by blueboy11826 »

Kante da bi šel? :shock: no tut js upam, da ga zadržimo.
Glede tega, kaj najbolj rabimo, še vedno mislim, da je to LB in omenja se Chilwell, ki je res daleč najboljša opcija.
Mamo dva dobra CBja - Rudiger, Tomori, ampak ja se strinjam, da bi blo zlo fajn met še enga solidnega. Glede na to, da smo že kr neki zapraul (Ziyech, Werner?, in upam, da Chilwell), ni za pričakovat, da bi še tuki nabaulal kakzga igralca za vlke pare. Se pa da (pomoje) dobit koga, ki je dost dober in bi se te trije rotiral - nahit iz glave - Tarkowski. Koga bi vi?

Aja pa še ena zlo vlka okrepitev - Loftus-Cheek je nazaj :D , na pripravljalnih tekmah baje dobr špila, pa kukr se spomnem je tut pred poškodbo res fajn igral, tko da upam, da dobi šanso.
KTBFFH
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by RedMiner »

Meni osebno v ekipi falita le še vrhunski LB in CB. Če bi lahko izbiral - Chilwell in pa Koulibaly. Potem pa bi gradil na tej ekipi, potenciala je veliko, mladim se da šanso dve sezoni in prepričan sem, da bo vsaj nekdo izmed njih postal material za WC igralca.
Cokeba
Posts: 16
Joined: 10 Dec 2019, 11:00

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by Cokeba »

Huntereger je top branilec. Samo spomnite se kako je na obeh tekmah polfinala lige evropa zaustavljal Hazarda...
Pa se poceni bi bil.
User avatar
chelsea boy
Posts: 436
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by chelsea boy »

Timo Werner has withdrawn himself from Leipzig’s Champions League squad so he can settle with Chelsea in July, reports BILD Sport.

Če je to res, je kar malo zajebal Lepizig.
Post Reply