CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu

Kakšno je vaše stališče glede Lamparda?

Lampard mora ostati
16
76%
Lampard OUT
5
24%
 
Total votes: 21

n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

1 dobljen finale od 4 odigranih v 5 letih, superpokali nam sploh ne ležijo, mislim, da je bil zadnji osvojen leta 2009 proti Unitedu, če se motim naj me kdo popravi.
Precej žalostno res...
Ja nič, če čez 14 dni zmagamo bo to odlična sezona, v nasprotnem primeru povprečna, če pa se slučajno ne uvrstimo v top 4 pa katastrofalna...
User avatar
demiensatlier
Posts: 644
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by demiensatlier »

Očitno bomo sezono reševali na zadnji tekmi proti City in od nje bo vse odvisno. Za top 4 imam slab očutek, sploh po tej tekmi danes, ki bi lahk z malo sreče bla popolnoma drugačna.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

patetično, 2 strela na gol, razpizden sem, razočaran in pokvarili so mi vse, mi naj bi s cityjem špilali pa jebenga leicestra v mizerni formi in kurčevga arsenala ne nabijemo? fakof
glosos
Posts: 792
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 51 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by glosos »

samo še #TuchelOut čakam ...
User avatar
bork
Posts: 1960
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

Jaz sem totalno razočaran nad današnjo tekmo.

Ja, imeli smo nesrečo, pri ofsajdu so odločali centimetri, Šmajhel je marsikaj branil, ampak sama začetna postava je bila faljena. Enostavno preveč tvegaš, da daš Kepo namesto Mendyja, Alonsa namesto Chilwella, James na RCB, Azpi na RWB itd. Enostavno, morali bi iti na polno, ker v finale ne prideš kar tako, mi pa bottlamo leto za letom.

Top 4, CL, FA, tri "finala", prvega smo zgubili. Kot je nekdo že omenil, če nam ne uspe v top4, je zelo velika možnost, da bo tale sezona ena velika katastrofa, še posebej ker smo bili 2 tedna pred koncem v pole positionu... Namesto, da bi v miru čakali na naslednje tekme, bo sedaj nek nenormaln pritisk. Res, absolutno zajebal dve must win tekme.

Pa sploh nismo bili slabi, ampak neka luzerska mentaliteta se nas na žalost drži že par let.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 565
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Chelsea_fan »

Jst se kar nemorem vrjet da smo zapravili kanto danes..
Kljucna bi bila danasnja zmaga in boost za naprej.

Se strinjam da je bila danasnja postava faljena..alonso ziyech werner kepa..noro...

Kai pulisic v odlicni formi ostaneta v finalu na klopci.

Kepa..ce me kdo nervira me ta clovk od tistega spora z sarijem..vidt ga nemorm res...ne recm da je kriv za gol ampak rabis v golu golmana k ti bo kaksno nerealno branil tako kot je od lestra vratar danes in nas mendy proti realu...

Nevm kaj naj si mislim za naslednje tekme...
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
cahill24
Posts: 51
Joined: 23 Jul 2012, 02:31

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by cahill24 »

Poraz boli, ampak je zmaga ekipa, ki je imela več želje po uspehu. Tuchel je v svoji karijeri bottlo že kar nekaj final, tako v Nemčiji in Franciji.

Podobno se je dogajalo Kloopu, a slednji je ta urok prekinil, upam da ga bo tudi Tuchel.

Drugače pa slab management Tuchla včeraj. Določene odločitve enostavno nisem razumel.

Manjka nam top napadalec. Nekdo, ki bo znal potegnit ekipo naprej.

Nekaj drugega je priti do finala, ali pa zmagati finale. Sam se včeraj dobil kar nekaj ??? Na management Tuchla.

Ne verjamem, da lahko premagamo City.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Chelseajev poraz me že dolgo ni tako prizadel. Sploh ne upam seštet vseh FA pokalov, ligaških pokalov, angleških in sploh evropskih superpokalov ki smo jih spušili, pa takrat svetovno klubsko, še vedno me vse to boli. Od vedno sanjam da bo Chelsea svetovni klub in bo prehitel vse po spisku, ampak enostavno finala rajši izgubljamo. Kje so časi Terryja, Lamparda, Drogbaja in mindset teh gigantov ki bi tale Arsenal in Leicester ta teden odpihni oboje že do polčasa.
Drugič, Kepa really? Ni kriv za nič ampak c'mon, finale igraš z vsemi najmočnejšimi orožji no WTF!!!! Pulišič šele s klopi, Alonso že ves čas odkar je član Chelseaja igra vroče. 10x mrzlo, toplo, 8x hladno, Chilwell je vsaj malo poživil igro ko je vstopil...Motilo me je tudi da nikakor nismo sproducirali niti strela na gol, 2 šupkava strela če smo imeli na celi tekmi, da bi vsaj nekdo (ki ni Rudiger ki pošlje žogo pod oblake) streljal pa magar od daleč, nope, pimplat žogo nazaj do Kepe. 1001 predložek ki ni zadel nikogar, šetkanje po igrišču brez nekega pravega vtekanja ali česarkoli, težko težko mi je bilo tole včeraj gledati, brezidejno in brezvoljno. In jebemumater vedno v finalu pokala FA, že ene tretjič v 5 letih!
Dvignem tudi roke nad VAR-om, enkrat gledajo roko 10 podaj nazaj, enkrat sploh ne in fašemo gol, potem mikrometerski offsajdi ki so subjektivni in odvisni od tega kateri blesavi piksel izbere tista blentava Massey, razočaran sem za 10 porazov! 1 teden nazaj smo imeli vse na pladju, Arsenal v šokantni formi nas premaga in nato nas še ne motivira dovolj da premagamo Leicester v mizerni formi! Nč niso pokazali včeraj, pa še vseeno več kot mi. Mi lagano spušimo še eno finale FA pokala, če bi zmagali vse kar smo v zadnjiih 10 letih igrali bi bili že TOP klub v angliji po naslovih v tem tekmovanju. Vem da ne moreš zmagati vsega kar imaš na razpolago, ampak čez City smo preborbali in pregrizli, potem pa tole včeraj :shoot: Shocking! In seveda, Schmeichel bo to ubranil, do konca sezone pa nič več.
Vloga favorita nam ne leži, a to pomeni da dvignemo evropsko kanto? Yeah, I wish. :) Za finale pokala FA sem bil prepričan da bomo Leicester pojedli 3-0, za finale LP pa po temle tednu nisem sploh več niti optimističen. Mogoče je pa to dobro?
User avatar
cahill24
Posts: 51
Joined: 23 Jul 2012, 02:31

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by cahill24 »

Glede na izgubljena finala nimam kaj dodat.

Upam samo, da nas ne bo dohitela neka luzerska mentaliteta Arsenala ali Spursov, kjer razen TOP4 niso praktično konkurenčni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
mbfc
Posts: 14
Joined: 07 Mar 2008, 19:58

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by mbfc »

Kljub porazu, pravilno da so igrali tudi nekateri rezervisti. Če so bili vredu da igrajo v začetnih fazah FA-pokala in nadaljevanju, da so prvokategorniki lahko počivali, je pravilno da so igrali tudi v finalu, katerega so si v bistvu sami prigarali.

Je pa dejstvo, da včeraj nismo imeli nobenega igralca ki bi bil res razpoložen. Kapo dol tudi lisicam, ki so izvajali odličen pressing in nam niso dovolili da bi razvili igro, kot nam je pustil ostareli (in po toliko CL naslovih tudi nemotiviran) Real.

Treba gledat naprej in to je finale lige prvakov. Komu pripisujem več možnosti? Man Cityju. Pa ne zato ker bi imeli boljši kader, boljšo formo itd. Preprosto za to ker mislim da si bodo bolj želeli naslova. Konec koncev so dlje časa skupaj in bi njih poraz bolj prizadel kot Chelsea, ki je praktično mlada (z nekaj izjemami), na novo sestavljena ekipa, ki bo še po vsej verjetnosti imela kakšno priložnost. Enostavno preveč nekonstantni smo. Seveda upam da se motim.

Verjamem, da jih bo poraz v tem finalu dodatno motiviral za naslednjega. Vse kar si lahko želim da do finala CL ne bo nobenih poškodb (pošteno je rečti da tudi pri Cityju), pa da vidimo kdo bo mel večja jajca.


ps: te kockaste drese z nevem kakšnimi vzorci zraven si naj nike in njihovi oblikovalci lepo zarinejo nekam.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1084
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 16 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blueboy11826 »

Se strinjam mbfc glede izbire igralcev. Treba je rotirat postavo, mamo še finale CL in sigurno Tuchel ni hotu že tuki pokazat točno kako bomo zgledal na tisti tekmi.
Jebat ga smo zgubil, js sm še vedno optimističen za 29ga.
Naš največji problem trenutno? Zaključevanje. Rabimo vrhunskega napadalca, ker šanse mamo, zadanemo pa dejansko bolj poredko glede na število šans. Giroud bo star 35, pa vsakič, ko pride v igro poživi vse skup plus da je naš najboljši finišer trenutno (kar je kr mal žalostno glede na to kuk igra).
Včeraj sicer nismo mel ogromno šans (kot proti Arsenalu), ni jih pa mel niti Leicester in ja z drugačno postavo bi najbrž bili boljši predvsem v napadu, ampak kot sem rekel, treba probat jebat ga.
Še to.. kako je s Kovačičem? On in Kante skupaj na sredini je nekaj povsem drugega. Dva tako živa igralca skupaj doprineseta res ogromno.
KTBFFH
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Kovačič bo na voljo za finale LP...
Na Wembleyu smo izgubili tudi na tribunah. Zelo mizerna podpora, samo Leicestrove navijače se je slišalo.
Še to, če kdo ni videl zaključka tekme WBA - Liverpool naj si pogleda, Allison! je zabil z glavo za zmago :) To da je na uri 94:20 in so si lagano lahko vzeli čas za izvajanje, medtem ko so nam letos že piskali in niso pustili izvajanja kota, o tem pač škoda besed.
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Napovedi za danes?
Osebno nisem pretirano optimist, ta naša intenzivna igra, ki nas je krasila prej je na zadnjih dveh tekmah močno upadla, mogoče bodo pa danes navijači kaj doprinesli.
3 točke pa so obvezne, če želimo vse met v svojih rokah
User avatar
demiensatlier
Posts: 644
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by demiensatlier »

Pričakujem malenkost drugačno postavo kot v finalu, glede na to da nam takrat ni šlo vse po planu. Upam predvsem na več sreče v zaključkih, od tega bo odvisen rezultat, ker priložnosti si znamo ustvarit.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 565
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Chelsea_fan »

Tudi jaz pricakujem drugacno postavo..

Upam na kaia v spici in pulisica na boku ter mendya v golu.

Ce bo tako bomo dobili danes tekmo :cfc01:
BLUE IS THE COLOUR!!!
Post Reply