Napovedovanje rezultatov 2020/21

se pogovarjamo o vsem ostalem
Post Reply
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Napovedovanje rezultatov 2020/21

Post by sigismund »

Odpiram temo za sezono 20/21. :) Prosim preberite, da ne bo med letom spet nejasnosti glede oddajanja in točkovanja.

Če šelite sodelovati mi samo v prvem krogu pošljite napovedi preko ZS (napišete sami) ali preko vnaprej objavljene ankete in vam bom to štel kot prijavo.

Hall of fame:
Image


1) Splošno
Pri napovedovanju rezultatov lahko uporabite le tipe 0, 1 in 2.
V primeru, da svojih napovedi (velja za vsa tekmovanja) ne oddate 3 zaporedne kroge vas iz tekmovanja avtomatsko izločim.

Če kdaj ne bom imel časa oz. bom pozabil objaviti, katere tekme se igrajo v tistem krogu, potem je vaša odgovornost, da se sami angažirate in mi pošljete napovedi. V smislu poštene igre pa lahko tudi sami objavite, katere tekme se bodo igrale, ker bi bilo »fer« tudi do ostalih tekmovalcev, ki so pozabili na tekme.
Trudil pa se bom, da do teh neprijetnosti ne bo prišlo. Če pa do tega pride in napovedi NE BO oddalo 50% ali več tekmovalcev, potem se krog preskoči. V primeru, da bi se zaporedoma preskočilo tri kroge zaradi ne oddajanja napovedi (torej oddaja napovedi manjša od 50%), iz tekmovanja izločim vse neresne igralce.

Če rezultatov zaradi takih ali drugačnih razlogov ne bi mogli oddajati nekaj časa, potem mi sporočite to do časa na ZS, da vas zaradi prevelikega izpuščenega krogov ne izločim iz tekmovanj/a. Priporočljivo pa je, da za vse manjkajoče kroge oddate napovedi VNAPREJ. Priporočam vam, da si v tej temi omogočite gumb "Obvesti me o novih sporočilih v tej temi". Na ta način je manj možnosti, da pozabite na oddajo napovedi.


2) Napovedovanje rezultatov Premier League:
Objavljal bom online ankete, prek katerih oddate napovedi. Ob začetku kroga se anketa zaklene in takrat mi morate zamudniki poslati napovedi na ZS na forumu.
Za 9 pravilnih napovedi dobite 2 dodatni točki, za 10 napovedi pa 4 točke.
Vsak ima na voljo 1x jokerja čez celo leto, ki vam točke v tistem krogu šteje dvojno.

NOVOST: Ob začetku sezone dobi vsak še 2 totema - ta vas v primeru ko pozabite prvič (totem) in drugič (mini totem) v sezoni oddati napovedi reši pred čisto ničlo. Dobite 1 točko manj od tekmovalca, ki je v tistem krogu napovedal najmanj pravilnih napovedi.

Primer: tekmovalec A pozabi prvič v sezoni oddati napovedi. Tekmovalec B napove pravilno 4 tekme, kar je najmanj od vseh v tistem krogu. Tekmovalec A ima še oba totema, zato dobi 4-1 = 3 točke v tistem krogu. Prvi totem se mu briše.
Ko tekmovalec A pozabi drugič oddati napovedi je vloga totema ista, le da dobi 2 točki manj. Briše se mu tudi mini totem.
Sezona je res dolga in 2 totema v sezoni se mi zdita fer. Tisti ki boste redno oddajali napovedi in vam ob koncu sezone ostaneta oba totema dobite po 38. krogu 5 točk, če vam ostane pa samo mini totem pa 2 točki.

3) Napovedovanje rezultatov Lige prvakov:
Objavljal bom online ankete, prek katerih oddate napovedi. Ob začetku kroga se anketa zaklene in takrat mi morate zamudniki poslati napovedi na ZS na forumu.
Če v osmini finala napoveste vse tekme pravilno dobite še 5 dodatnih točk, v četrtfinalu 2 dodatni točki, v polfinalih pa po 1.

Vaše pripombe, vprašanja in predloge sprejemam na ZS. Če se zgodi, da bi vam narobe seštel točke mi to sporočite na ZS, da ne smetite teme!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2020/21

Post by sigismund »

Povzetek za vse ki se vam ne bo ljubilo brati:

1) Da ne bo nejasnosti med sezono: če več krogov veste da ne boste imeli dostopa do foruma se angažirajte sami in mi vnaprej pošljite napovedi na ZS na forum.

2) Letos uvajamo za vse "zamudnike" in tiste ki pozabljajo oddajati napovedi še totem in mini totem, ki vas reši pred čisto ničlo v tistem krogu. Preberite pravila zgoraj in prosim za komentarje. :)

Še to - že nekaj let nekateri začnejo igrati, potem pa zaradi neresnosti odpadejo še pred novim letom. Teh letos ne bom niti upošteval niti po prvem krogu, ker se mi zdi brezveze in mi povzročajo samo nepotrebno delo. Če že 2 ali 3 sezone nikoli niso prišli do konca zaradi ne oddajanja ne vidim zakaj bi se letos odvilo kako drugače. :)

In še enkrat, če boste igrali napovedovanje rezultatov, kliknite na dnu foruma "Subscribe topic" oziroma na Tapatalku sledite tej temi.
Boyson
Posts: 9
Joined: 11 Aug 2007, 21:57
Location: Domžale, Slovenija, EU

Re: Napovedovanje rezultatov 2020/21

Post by Boyson »

CHELSEA :cfc01: :cfc02: :cfc03: :juhej: :juhej: :juhej:

Dober Modri Dan vsem :cfc02:
.A good friend will come bail you out of jail...but a true friend will be sitting next to you saying "Damn...We Fucked Up"
User avatar
Trivinho
Posts: 1329
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2020/21

Post by Trivinho »

Svaka cast sigismund, teh totemov si se dobr spomnu.
Vsako sezono novi upgrade in neka motivacija in bol zanimiva igra. Se ze veselim sodelovanja :)
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2020/21

Post by glosos »

Jaz sem po navadi med tistimi, ki oddajo prvih nekaj krogov, potem pa ob prvi zamujeni oddaji odnehajo.
Zakaj? Ker mam tak mindset, da če mi manjka en krog, itak ne morem zmagat, in če ne morem zmagat, pol se mi ne da več ... :)

Res ne razumem, zakaj ne bi deloval sistem, po katerem se ti vedno upšošteva zadnja oddana napoved, dokler ne oddaš nove napovedi.
V tem primeru ne doživiš ničle, tudi če se ti to zgodi 5x zapored, še vedno boš zadel vsaj 6-7 igralccev. Ne bodo pa to polne točke, ker seveda nisi prilagodil poškodb, jasnih taktičnih zadev, še vedno bo tisti ki se je potrudil, na boljšem.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2020/21

Post by sigismund »

Pomojem si falu igro, ti misliš na napovedovanje začetne enajsterice ki jo vodi m4t1c :D Tole je druga tema :)
Če si pa v to temo pisal zaradi "mindseta" pa razumem. Ampak pač ta igra je pa pač taka da ti nemorem na noben način upoštevat napovedi iz prejšnjega kroga recimo, ker je krneki :) Mogoče bo letos bolje ker lahko do max 2x pozabite na napovedi? Glih zato sem to uvedel, mogoče bo bolš.
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2020/21

Post by glosos »

Haha, prav imaš! :)
Se mi vidi da sem čisto neresen :)

Evo, še predlog za tole igro ...
Na koncu bi se lahko ignoriralo najslabših 5 in najboljših 5 napovedi.
Ok, mogoče najboljših ne, to bi blo res škoda :) Pa rečmo najslabših 7 se na koncu odreže vsem, in če sem 6x pozabil, se mi ne bo poznalo :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2020/21

Post by sigismund »

Nah, to bi bilo pa že preveč :) Bosta kar 2 totema na sezono obveljala, že to je precej več kot prejšnja leta. Ne pozabljat pa bo :)

1. krog PL:
https://forms.gle/Qa85Y6okjrc96Kgq8

LET'S GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! Časa imate do sobote do 13:30, oddaja napovedi v 1. krogu se šteje tudi kot prijava, tako da mi ni treba posebaj sporočati da boste igrali, samo oddate napovedi. Vabljeni v čimvečjem številu :)
2 tekmi sta prestavljeni tako da tam nima veze katero napoved oddate, saj bomo imeli za te tekme posebej oddajo napovedi. In če boste igrali tole igro še enkrat - sledite meni ali pa teli temi, preko aplikacije Tapatalk potem dobite obvestilo o dogajanju v temi in težje pozabite oz. spregledate anketo :)
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: Napovedovanje rezultatov 2020/21

Post by BOŠTAJ »

AKCIJAAAA :juhej: :juhej:
Sem že kliknil na link, pa sem si premislil...bom počakal do konca tedna, pa še mal premislil, ker tale prvi krog je pa čista uganka :?:
Bojo kr zanimivi rezultati po prvem krogu :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2020/21

Post by sigismund »

Vsi krogi v PL so tezki :D
Upam da se vas se vec prijavi, zaenkrat nas je vkljucno z mano in bostajem 5.
Vabljeni seveda tudi v fantasy premier league, kode so v temi Otoške zelenice :)
n1i9k9o6
Posts: 1518
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Sigismund samo preverjam,a sem prijavljen?
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2020/21

Post by sigismund »

Jap, sem dobil :)
n1i9k9o6
Posts: 1518
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Kul,nisem bil siguren :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2020/21

Post by sigismund »

Še enkrat spominjam:

1. čas za prijavo v igro napovedovanje rezultatov imate še danes in jutri, vabljeni :)
2. prijave v FPL še potekajo:

Koda za pridružitev na classic: chwxpj
Koda za pridružitev na H2H: u2gbk3

Časa imate za oboje do sobote do 13:30h :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Napovedovanje rezultatov 2020/21

Post by sigismund »

Image

Hvala vsem ki ste se pridružili :) Glede na število prijav bo prvi (če bomo vsi redno oddajali) izpadel po koncu februarja, drugi pa konec marca. April in maj pripadeta najboljšim petim.
Post Reply