Liga prvakov 2020/21

spremljenje evropskih pokalov in prijateljskih tekem
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by mlinko »

Točno to. Pr taki klopci tip privleče v igro Oleksandra in spremeni celo tekmo. Pure genius. Dejstvo je, ko je City taprav so verjetno trenutno z naskokom najboljša ekipa. Ampak vsaka ekipa ma slabe dni. In pri Cityju zadnja leta so to ravno konci sezone.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by Trivinho »

Ena lastovka se ne prinese pomladi, zaradi te poteze pa res nemoremo reci da je najbolsi trener in nevem kaj se...
Povprecen trener, je in bo ostal..
Letos mu bo verjetno ratal v finale lige prvakov pridt...z bajernom ga ni bilo nikjer, pa se s Citjem je ze kr nekaj let ispadal v cetrtfinalu .
Tko da nevem na podlagi cesa je on med najbolsimi trenerji precenjen trener...
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by bork »

SAF je zame največji vseh časov, vendar ga lahko Pep do konca kariere prehiti.

Bi pa pokomentiral še zamenjavo Zinchenko - Cancelo, ki jo je Pep naredil predvsem zato, ker je bil Cancelo kot edini pri Cityju pod rumenim kartonom in seveda ni želel tvegati izključitve. Dvomim, da si je Pep ob menjavi predstavljal, da se bo povsem spremenil potek tekme zaradi menjave bek za beka.
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by mlinko »

Mogoče. Ne rečem, da je bil splet naključij. Ampak pomojem bi še koga zravn porinu glede na to da je bila 60. Minuta. Je pa spet res, da majster tako ali tako ne menja velik.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
RedMiner
Posts: 1104
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by RedMiner »

Trivinho wrote:Ena lastovka se ne prinese pomladi, zaradi te poteze pa res nemoremo reci da je najbolsi trener in nevem kaj se...
Povprecen trener, je in bo ostal..
Letos mu bo verjetno ratal v finale lige prvakov pridt...z bajernom ga ni bilo nikjer, pa se s Citjem je ze kr nekaj let ispadal v cetrtfinalu .
Tko da nevem na podlagi cesa je on med najbolsimi trenerji precenjen trener...
Temu se pa reče selektivni spomin. Nisem njegov fen, ampak objektivnost pa lahko premorem.
Se spomniš, ko je bil trener v Barceloni?

Hočeš nočeš - on je spremenil nogometno igro. Malokateri trener je imel takšen vpliv na svet nogometa, kot ga ima on.
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by Trivinho »

Sej pravim njegova vizija je samo posest zoge drzat v svojih nogah in se podajat, ga je Murinjo z Interjem izsolal takticno !!
Pep je v vsaki ekipi imel igralce k jim samo das zogo in recs igrejte...
Ce se vrnemo se nazaj Murinjo je z neznanim portom osvoju Ligo prvakov.
Tko da takticno je Murinjo fotr za Pepa.
In se vedno trdim da Pep takticno ni dobr, on ma samo vrhunske igralce.
Z miljardo eurov kar je zapravu samo v Citiyu bi moral imeti ze 2 lige prvakov najmanj osvojene...
Z miljardo eurov bi se legija varsava osvojila ligo prvakov
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by Trivinho »

V Zadnjih 4 letih city do polfinala sploh ni prsu, toliko o kvalitetnem trenerju, lani ga je celo Lion premagal v cetrtfinalu.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by sigismund »

No lanska sezona je bila smešna, izločanje na eno tekmo in pa tona premora vmes. V to se ne bom spuščal.
Vsak ima svoje mnenje, jaz osebno sem daleč od tega da bi mi bil Pep pri srcu.

No, pišem ker mi je v oči padlo tisto o "nepoznanih" v Portu :P
Mourinho daleč od tega da bi imel v Portu slabe igralce. Samo iz glave jih znam naštet ene par, ki bi znali zvenet znani: Bosingwa, Carvalho, Deco, Maniche, Ferreira....

Glede Pepa je res dvostransko, ali ga imaš rad ali ga pa ne preneseš. Jaz ga nisem maral ker je vedno deloval v sestavljenih ekipah - Barcelona v prime letih, v sestavljenem Bayernu mu ni šlo, letni proračun za obrambo pri Cityju se pa lahko kosa s tistim ki ga za obrambo zapravijo ZDA in pa Kitajska. Pač...definitivno mu ne gre očitati nogometnega znanja, njegove lovorike govorijo za sebe. Na hitro sem preštel in mislim da jih ima okoli 7 več od Mourinha. Tud z ZInchenkom ali se mu je usralo ali ne, definitivno je on na koncu tisti ki je to menjavo opravil :)
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by Trivinho »

Ja ampak dokler porto ni osvoju ligo prvakov ga noben no dal med favorite...city je pa zadnjih 10 let vsak let favorit pa ga izlocajo razni lioni...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by sigismund »

1X Lyon na eno tekmo
1x Tottenham, kasnejsi finalist
1x Liverpool, kasnejsi finalist
1x Monaco z res lepo ekipco
1x Real
2x Barcelona

To je od letos pa vse nazaj do 2013/14. Sicer za celotno Cityjevo zgodovino, ne samo Pepov City..
Ne branim Pepa ali pa imam karkoli proti tebi osebno, to sigurno ne, ampak dejstva enostavno niso glih povsem na tvoji strani. Pa vem kaj hoces povedat, razumem tudi tvoje stalisce, ampak mislim da prevec pretiravas v smeri da je povsem nezasluzen ali pa slab (oziroma samo zaradi miljarde uspešen) trener.

Tudi v mojih očeh bo "Bog" ko bo vzel nek Arsenal ali pa Tottenham kot sta sedaj, mogoče Dortmund, Atletico, in jih potegni do nekih višav. Takrat dobi status nekje gori pri SAF-u in podobnih. Do takrat bo pač sicer uspešen ampak s tisto črno piko da je vedno dobil že vsaj na pol sestavljeno ekipo in pa ogromno finančno injekcijo. V Cityju ima 2x boljšo ekipo od vseh, s tem da ima tako močno klop da bi vsi prišli v katerikoli ekipi direktno v starting 11. S polno ritjo je lahko srat, se strinjam, pa vseeno ni tok slab trener :)
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by Trivinho »

Uspesn je precej zaradi denarja in klubov kot so Barca in Bajern in zdaj City z miljardami...
Ce bi zacel trenersko kariero pri kaksnem Betisu ali Osasuni uprasanje ce bi prisel do velikih klubov kot so Bajern in Barca...
Tko da je imel sreco da je uspesen v karieri in ne tolikk znanja.
Kot pravis s polno ritjo je lahko srati.. brez zamere sam povem kar si mislim... :)
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 561
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by Chelsea_fan »

Se delno strinjam s tabo Trivinho.

Zame nikol ne bo top 3 trenerja dokler ne gre v en X klub in naredi nekaj brez miljonskih okrepitev.

Garantiram, če bi šel sedaj v Arsenal ne bi osvojil lovorike še dolgo časa.
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
michooo
Posts: 636
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by michooo »

Vidim, da ste začeli kar obširno debato glede top trenerjev...me pa zanima, kdo je potem top trener po vašem mnenju?

Po logiki, ki se kaže v zadnjih sporočilih (finančni vložki), sta top trenerja v Angliji npr. Moyes pri West Hamu in Rodgers pri Lestru, mogoče še on bradonja pri Volvesih. Dobri rezultati in manjši finančni vložki od ostalih...
User avatar
RedMiner
Posts: 1104
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by RedMiner »

michooo wrote:Vidim, da ste začeli kar obširno debato glede top trenerjev...me pa zanima, kdo je potem top trener po vašem mnenju?

Po logiki, ki se kaže v zadnjih sporočilih (finančni vložki), sta top trenerja v Angliji npr. Moyes pri West Hamu in Rodgers pri Lestru, mogoče še on bradonja pri Volvesih. Dobri rezultati in manjši finančni vložki od ostalih...
Zelo dobro zadel bistvo. Če ni osvojil nič z malimi klubi, potem ni trener, po logiki nekaterih. :lol:

Kje je meja mali/veliki klub? Kaj je velik in kaj majhen vložek?
Jaz se niti ne bom spuščal v to debato, dokler niso razjasnjene osnove in s posamezniki, ki nimajo realnega stika z nogometom. Sem poskusil, pa dobivaš nazaj replike brez podlage, brez resnih podprtih argumentov. Ok, you win. :D Pa da se razumemo, ne nasprotujem tem mnenjem, ampak debatiral pa ne bom, ker je v takšni debati brezsmiselno sodelovati.

Sklep pa, da po tej logiki "trenerjev" v nogometu skoraj ni (redke izjeme).
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by blue222 »

Js "glasujem" za Guardiolo. 9 lovorik v 4 sezonah pa 1 je zagotovo že osvojena, mogoče še liga prvakov.. v Angliji je tole kr dober uspeh, sploh pa zaradi dobre konkurence. Me malo spominja na Fergusona. Glede nakupov pa takole, da ti kupiš dragega igralca še ni zagotovilo, da bo dober.. mislim, da to mi zelo dobro vemo. Je pa imel Ferguson z Unitedom mislim, da nekih 38 lovorik + še nekaj iz Škotske, kar ga uvršča na prvo mesto top trenerjev v zgodovini nogometa.. ima pa Guardiola dobre možnost, da ga prehiti
Post Reply