CHELSEA MATCHDAY chat 2021/22

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by blue222 »

Je poslal kdo sms Sigismundu?
Sam sicer ne gledam tekme sem pa vesel za Havertza in Wernerja. Upam, da se obema odpre letos.
Last edited by blue222 on 01 Aug 2021, 17:30, edited 1 time in total.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Sem poslal ja :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Superca, hvala za SMS-e :) me je spomnilo na stare čase, pred vsemi aplikacijami :)
Kakšna je bila tekma, igra na splošno?
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by blue222 »

Mislim, da je sklep koker sem bral komentarje, da nujno rabimo eno dobro špico, kar pa itak že vemo.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 572
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by Chelsea_fan »

Sem pogledal posnetek.

- Ziyech zelo agilen razen tistega zicerja, ki ga je zgrešil bi rekel super predstava.
- Werner.. isto kot celo lansko sezono.. hiter v kontri dobra podaja pri zadetku vendar manjka še tist finish.
- Odoi se mi zdi res odlično pripravljen. Zna biti na wingu letos kar nevaren.
- Kai rutinerano zaključil pri zadetku dobra predstava. pričakujem veliko od njega letos

Slabosti:
- plavamo ob predložkih. Upam na prihod Konudeja (al kaj je un iz Seville :) ) .
- RLC še ni pripravljen na igranje na najvišjem nivoju (ena smrtna napaka)

Overall solidna predstava naših.

Mislim, da je nujen prihod kvalitetne 9ke. Ob prihodu Konudja in prave 9ke lahko merimo na najvišja mesta!
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Torej Werner je letos očitno make it or break it? Ne vem če lahko zdržim še eno sezono ob gledanju vseh zapravljenih šans :)

Kdo bi pa bil ta 9ka? Se kaj govori oziromaimate sami kakšno "tarčo"?
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 572
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by Chelsea_fan »

Mah edino kar me pri njemu še ohranja je ta njegov Work-rate in te njegove asistence.. če bi mel še finish bi blo noro :)

Kar spremlam novice in naš balkanski forum chelseaja se kar govori o Hallandu. Naj bi delali v tajnosti ta prestop kar res težko težko verjamem.

Druge 9ke res ne vidim na tržišču. Kane predrag, Lukaku ostaja :)

Sem pa bral zadnjič, da naj bi Inter bil pripravljen za dobro ceno prodati Lutara.. Njega bi recimo takoj vzel.. mogoče še raje kot kakšnega izmed naštetih zgoraj...

Me pa moti to vse.. sezona pred vrati mi pa še vedno brez špice.. medtem ko United gradi ekipo, City kupuje Grealisha itd...
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by demiensatlier »

Lautaro je podoben tip igralca kot Werner, ali Haaland ali pa nihče, bolje s Havertzom igrati v špici celo sezono. Če prodamo Abrahama je to jasen signal da bomo dobili novega napadalca, če pa ostaja bo menjava skupaj z Brojo.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

United ima na že tako solidno ekipo še dober prestopni rok, zaenkrat najboljši med premierligaši. City je še vseeno premočan na dolgi rok, tako da vidim po vrsti City, United, Chelsea, Liverpool. Mi smo se po odhodu Lamparda precej dvignili v ligi in bili dokaj konstantni, letos nam torej vsaj 3. mesto ne bi smelo uiti. Če bo United izpolnil pričakovanja, potem bodo zanesljivo 2., za naskok na 1. mesto pa mislim da bo vsem zmanjkalo, City ima enostavno povsod preveč kvalitete + izjemno močno klop. Poškodbe jih ne prizadenejo tako močno kot druge ekipe, zato so zame prvi favoriti (brez da bi sploh upošteval očitno neizbežen prihod Grealisha).

United dela to kar bi morali početi mi in Liverpool. Kolega ki navija za slednje že celo poletje pizdi. Bere mi tudi izjave na njihovi strani/forumu in je v splošnem prisotna kar negativna energija. Oni so odvisni od prve 11-ke ker klopi skoraj da nimajo in zato precej negodovanja s strani navijačev. Težko vidim da bi bili pred nami, ker imamo še vseeno relativno OK klop.

Arsenala ne vidim nikjer blizu vrha, Tottenham mi je neznanka. Ker bodo očitno obdržali Kane-a imajo več šans za mesta 3-6, nekje v fajtu z Leicestrom. Ravno v času zapisa pa sem dobil sporočilo da je Kane danes manjkal na treningu Tottenhama in da ima City prste vmes. Great.

Od konca sezone je minilo 65 dni, do začetka nove jih je še slabih 14. Do evropskega superpokala je v bistvu še 9 dni (11. avgust). Kogarkoli pripeljemo ima skoraj daljšo dobo karantene kot je časa do nove sezone, časa za uigravanje praktično ni :) Ne morem se znebiti občutka, da smo failali. Če se kaj kuha v ozadju ne vemo, predvsem pa dvomim da se kaj kuha. Tudi zapisi in izjave F. Romana so prej kot ne jasne, da je Haaland letos nedosegljiv in smo izgubili prestopni rok z lovljenjen neulovljivega. Iz preteklosti lahko sklepamo da bomo panično kupovali samo zato, da nekaj kupimo.

Vseeno mislim da smo konkurenčni za karkoli. Maaalo manjka klop in pa top class igralec na določenih pozicijah. Da bi se Wernerju čez noč odprlo čakamo že dobro leto dni. Morda bi veljalo igrati kar s Havertzom v špici? Naj mu Werner rihta šanse če že zaključevati ne more. Ne pozabimo, da smo to ekipo na koncu koncev vseeno zgradili za več let, kar je bil dolgoročni cilj. Vseeno pa tisti majhen priokus ostaja, češ mater samo 1 do 2 igralca manjkata, pa lahko osvajamo PL in branimo CL. Tako malo manjka do res čiste poezije, zato me matra :) In verjamem da nisem edini.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by bork »

Jaz bi bil previden okrog napovedi, ki se nanašajo na United. Ja, res so bili lani 2. in res so se vsaj na papirju dobro okrepili, vendar pa tisto lansko drugo mesto je v veliki meri posledica nekaterih neverjetno srečnih predstav, na drugi strani pa črna 2 meseca Chelseaja, ko ne bi zmagali niti Radomelj in ogromno poškodb pri drugem tekmecu - Liverpoolu. Kot že rečeno, so se letos na papirju dobro okrepili, vendar pa ima večina EPL klubov precej slabe izkušnje z igralci iz BuLi, United pa še posebej - Kagawa in Mkyhitarian sta bila pred prestopom v United top of the top, ob prestopu pa močno pofailala. Sancho je zato neznanka in dvomim, da bo United z njim bistveno bolj nevaren, kot je bil lani, poleg tega sta Bruno in Rashford sezono oz. Euro zaključila v katastrofalni formi, slednji pa bo celo manjkal cca 2-3 mesece zaradi operacije. Neznanka je tudi Varane, ki je bil pred leti sicer resda top5, morda celo top3 CB, vendar zadnji dve sezoni ni pravi in vprašanje je, če bo res takšna nadgradnja Lindelofa, kot to zgleda na papirju. Njihova velika šibka točka je tudi trener, ki je v najboljšem primeru mid-table manager - da mu daš vodi Brighton, izpade iz lige 100%.

Prav tako nas ne sme zavesti lanska slaba forma Liverpoola, saj so kljub vsem težavam končali v top 4, jim pa res manjka še kakšne igralec, predvsem na sredini igrišča zaradi odhoda Wilija.

City pa vprašanje, če jim uspe pripeljati Kane-a (zaenkrat jim kar dobro kaže glede na to, da Kane-a danes ni bilo na trening Spursov). Če jim, bi morali biti gladko prvi, sicer pa se bodo borili z nami in Liverpoolom.

Ostalih ekip tudi jaz ne vidim blizu vrha.

Morda bi še tole pokomentiral... glede na vložek ima za moje pojme trenutno najboljši prestopni rok CP - pripeljali so dva fantastična CB-ja (Guehi, Andersen), dobrega vezista (Gallagher) in zelo zanimivega mladega wingerja (Olise).
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Bork z drugačnim pogledom, ampak precej realnim, se kar strinjam :)

A je kdo taka legenda, pa je kupil prenos za jutrijšnjo tekmo s spursi?
Bi se lahko dobili na kakem zoom meatingu pa delite zaslon, da pogleda še kdo od nas tekmo?
Seveda prispevamo v lonček za nakup :)
Če pa je že proti Arsenalu kdo našel kako stran s streami pa toliko bolj dobrodošlo :)
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Mam zakupljen ogled, nisem pa še 100% a bom gledal na telefonu ali računalniku, v primeru, da bom gledal na računalniku vsekakor lahko probam delat na zoomu. :)
Enkrat smo sicer s kolegi preizkušal to po zoomu, pa ni najbolje delovalo, upam, da bo danes boljše :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Super, sporoči! :)
Jst sm s kolegom to delal preko Discorda in je delalo fantastično.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Mam tudi discord, lahko kar tam probamo :)
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by RedMiner »

Prosim za link od discorda, pa še kakšno rečemo v živo :)
Post Reply