CHELSEA MATCHDAY chat 2021/22

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
didi_drogba
Posts: 339
Joined: 26 May 2009, 17:27
Has thanked: 1 time

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by didi_drogba »

Nismo resni res, 4 gole proti Brentfordu, 3 proti Realu in danes še 4 proti zadnje čase zelo slabemu Arsenalu. Da pa je stvar še slabša smo vse te tekme igrali na Stamford Bridgu, da je ja razočaranje še večje. Ok delno razumem menjave Tuchela danes ob zelo zgoščenem urniku ampak dejstvo je da so nas danes ubile, sploh obramba je spet plavala in delala napake kot v času Lamparda. Res ne razumem kako lahko odigramo nekaj vrhunskih tekem (Real away, Southampton away, Crystal Palace FA Cup) vmes pa 3 tako slabe in obrambno katastrofalne. Točna ta nihanja so razlog zakaj ne moremo konkurirati odličnima Cityu in L'poolu in zakaj smo izpadli iz Lige prvakov proti še kako premagljivem Real Madridu.

Motijo pa me tudi te porazi proti Arsenalu na Stamfordu Bridgu. Vsakič kot pride ta posrani Arteta se userjemo in nardimo kakšne kardinalne napake (Kante, Kepa, danes Christensen, Sarr) da jih potem povprečni Arsenal izkoristi. Kje so cajti ko je prišel Arsenal (s precej boljšo ekipo in trenerjem) na SB pa si že pred tekmo vedel da jih bomo nabil, tudi če so mel 60% posesti žoge. Pa tudi če so zabil prvi si vedel, da jih bomo stisnil v kazenca in bo Drogba enga zabil, magar na silo če je treba. Danes pa po dobljenem 3jem golu drkanje žoge in niti enega res nevarnega strela, čisto prelahko za obrambo Arsenala, ki je nismo ne testirali, ne podvrgli kakšenmu orng pritisku. /rant over :evil:
:cfc01: :cfc01: :cfc01:
User avatar
blueboy11826
Posts: 1084
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 16 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by blueboy11826 »

Trenutni izgovor je tudi, da je igrišče slabo in se žoga čudno odbija... čudno je predvsem, da se samo nam, drugim ekipam pa ne.
Obramba je pač v kurcu trenutno. Rudiger ok čez njega ni kej, Chalobah je naredu nekaj napak, ampak vseeno mislim, da igra zelo dobro sezono in ma lepo prihodnost pri nas. Azpi ni več to kar je bil, ampak najbrž smo vsi veseli, da bo kot kaže še eno leto pri nas.
Potem pa so še Silva, ki mi deluje iz tekme v tekmo slabše (kdo bi mu zameril pri teh letih), sploh proti realu se je nekajkrat videlo, da ne dohaja oziroma v tistih ključnih trenutkih ne more dovolj na tesno pokrivat. Christensen in Sarr pa sta nažalost preslaba.
Naslednjo sezono 2 mogoče odhajata, 2 pa bota še leto starejša :)
In spet smo pri stari temi Tomori in Guehi.. prodana oba skup za 45 miljonov, pa kako trgata (s tem, da je Tomori že pri nas), mi pa se zdej podimo za Koundejem in podobnimi, katerih cena je 80 miljonov, pa nevem če je kej boljši. Ob prodaji obeh sem opozarjal, da se bo zgodilo ravno to kar se dogaja sedaj... prihodnost naše obrambe (sploh s 3emi cbji) me res skrbi
KTBFFH
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3483
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Občutki za danes so slabi, naša domača forma je slaba, WHU pa tudi ni zmagal v gosteh že par mesecev in bi bilo fino da smo mi tisti ki to spremenimo, to nam gre
Občutek imam da bomo spet Charity FC, upam pa da me fantje vseeno presenetijo s pozitivnim rezultatom, igra v tej fazi sezone in v tem stanju me niti ne zanima več, treba je nabrat pike za CL. Nekaj upanja vliva tudi dejstvo da bo mogoče WHU danes igral z mislimi na tekmo LE v četrtek...
User avatar
michooo
Posts: 638
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by michooo »

Če še tole izgubimo, si bomo spet zakomplicirali bitko za top4.
User avatar
Tišipas
Posts: 121
Joined: 01 Aug 2013, 11:52
Location: Zagorje
Has thanked: 1 time

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by Tišipas »

tekma lahko traja cel tedn, pa ga ne bomo dal... fak...




EDIT:

Aleluja :D :P :cfc01:
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Zlo slab prvi, malo boljši drugi polčas, na koncu zlo potrebne 3 pike. Se mi pristop vseeno ne zdi pravi, čuti se, da je atmosfera v klubu (in na tribunah) precej slaba. Na tak način nas bo Liverpool zvozu v finalu...
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 565
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by Chelsea_fan »

n1i9k9o6 wrote:Zlo slab prvi, malo boljši drugi polčas, na koncu zlo potrebne 3 pike. Se mi pristop vseeno ne zdi pravi, čuti se, da je atmosfera v klubu (in na tribunah) precej slaba. Na tak način nas bo Liverpool zvozu v finalu...
Podpišem.. nekaj ne štima....

Kar se tiče pa ena sama žalost.. brez strela v gol v prvem polčasu žoga prepočasi kroži.
Pohvalil bi pa RLC. Veliko priigranih žog, veliko borbe dobro je opravljal nalogo krilnega čeprav mu ni primarna pozicija.

Glede Jorginha pa... noro kako me živcera ta nogometaš.. Že sama igra prepočasi teče, ko je v igri, da ne govorim o 11m na katerih blesti zadnje čase.. Upam, da TT postavi nekoga drugega za izvajanje 11m.

Overall pa pomembna zmaga za nadaljevanje sezone in za upam, da uvrstitev v LP.

P.s. a kdo ve kje smo zdej z novimi lastniki? Usak teden preberem da bo nasledn teden znano :)
BLUE IS THE COLOUR!!!
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Kar se tiče lastnikov, se vleče bolj kot bi si želel, ampak vseeno gre za velik proces, ki pač traja.
Raine Group je od ponudnikov že večkrat zahteval dodatna pojasnila in zagotovila kar se tiče financiranja na določenih področjih (glede akademije in ženske ekipe, pa glede delovanja v skupnosti kot je do zdej delal Abramovič, zagotovilo da kapital za nakup kluba ne izvira iz zadolževanja, nazadnje ta vikend so zahteval dodatna pojasnila glede planov za širjenje stadiona), kar seveda zavleče proces.
Kratkoročno gledano je to seveda slabo, ker se zarad ne končano prodaje ne mormo pogajat z Rudigerjem npr. ampak dolgoročno je to dobro, ker je pomembno, da je vizija jasna, da ne bo potem čez leta pršlo vn da so lastniki zapufani, da dnarja za stadion v resnici ni itd. itd.
Pa vseeno bo končano prej, kot bi blo če ne bi prodajal na silo. V običajnih cajtih bi to trajalo 6 mesceu, zdej bo vseeno manj.

Dejmo upat, da bo nekako do konc sezone proces končan in gremo v prestopni rok z novimi lastniki.
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

No, dva različna običajno zanesljiva vira pišeta, da bo do konca mesca nov lastnik znan, končno.
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Kako slab je United, smešno. Dobra igra, nam pa zmanjka v zaključkih, upam, da nas ne bo to stalo tekme.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3483
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Nesposobneži je malo prehuda beseda, ampak drugače danes ne znam tega povzet
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 565
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by Chelsea_fan »

Mah včerajšnja tekma je povzetek cele naše sezone..

Imamo posest, vrtimo se okrog gola ne znamo ga pa zabiti...

Včeraj se je tudi prav lepo videlo kako žoge ne dajemo Lukakuju.. Kai včeraj podpovprečen.. Kante spet z napako, ki je pripeljala do gola (isto kot proti Realu).

V pondeljek naj bi dobili nove lastnike. Upam, da podprejo Tuchla v prestopnem roku saj moramo, kar precejšen remont delati.

Out: Rudiger, Christasen, Alonso, Jorginho, Azpi, Lukaku

Bo kar izziv sestaviti neko ekipo za naslednjo sezono. :cfc01:
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
chelsea boy
Posts: 432
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by chelsea boy »

Neverjetno. Če ne zajebejo Christensen, Sarr ali Mendy, je pa tu še Azpi. Katastrofa res. Ni dvakrat za reči, da bomo bottlal top4
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by blue222 »

Pickford brani vse mi pa z eno napako fašemo gol.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by mlinko »

Mah brezveze. Upam da izpade ta gnil Everton. Mene bi blo sram ploskat igralcem, ki rabijo 34. tekem da pokažejo, da imajo neko željo. Sodniki pa tud totalno na strani Evertona. Po novem lahko molzeš niple nasprotniku.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
CFC :cfc01:
Post Reply