CHELSEA MATCHDAY chat 2021/22

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by mlinko »

Valda. Sam glejte ta fail.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
chelsea boy
Posts: 432
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by chelsea boy »

Smeh.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Izjemno.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by mlinko »

Reku.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
michooo
Posts: 638
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by michooo »

Neverjetno. Tole kar delamo je psiha in ne more bit vse krivo to, da je lastnistvo v zraku. Splosno nezadovoljstvo v ekipi je vec kot jasno ze pol leta. Prevec imamo igralcev, ki so na nivoju Lilla, sami zase pa mislijo, da so svetovne zvezde. Velika velika cistka bo potrebna za naslednjo sezono...
User avatar
demiensatlier
Posts: 644
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by demiensatlier »

In spet smo tam, da se bomo tresli za top 4 kot vsako leto...
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Kako znajo pokvarit dan...
User avatar
chelsea boy
Posts: 432
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by chelsea boy »

Wolvesi niso prišli do žoge, dokler ni Kova mislil, da je prime Messi in šel driblat za njihovo kontro. Tudi Wernerju ne bi škodilo, če bi znal kdaj podati. Pulišič pa itak katastrofa kot vedno.
User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by Trivinho »

Se tolazim da je United letos se bolj katastrofalen hahah
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Trivinho wrote:Se tolazim da je United letos se bolj katastrofalen hahah
Mene žena vara, ampak važno da je sosedov sin fuknu faks, al kako? :lol:
User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by Trivinho »

Za 3 ali 4 mesto sem zihr da bo nase, pac sezona je taksna kot je.
Treba iti naprej in upamo da so novi lastniki vsaj 80% kot je biu roman.
United z ronaldom ni ratu pridt v ligo prvakov pa je tip najbolsi strelec, tko da sem veseu za United ker jih nikoli nisem maral.
User avatar
didi_drogba
Posts: 339
Joined: 26 May 2009, 17:27
Has thanked: 1 time

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by didi_drogba »

chelsea boy wrote:Wolvesi niso prišli do žoge, dokler ni Kova mislil, da je prime Messi in šel driblat za njihovo kontro. Tudi Wernerju ne bi škodilo, če bi znal kdaj podati. Pulišič pa itak katastrofa kot vedno.
Kova je pri prvem golu Wolvesov konkretno zajebal z unim driblingom ampak kaj je pa Saul delu na LWB poziciji? Brezglavo je letel naprej in pustil zadaj 50m placa za wingerja Wolvesov, ki je potem potegnil v protinapad. Tukaj se vidi problem, da nimamo prave alternative Alonsu in ker igra praktično cel čas se seveda tudi njemu pozna že utrujenost (pa že tko ni perla kar se tiče obrambe in hitrosti sploh v tranziciji).

Smo pa imeli skozi celo tekmo ogromno težav s tem da so Wolvesi pustili 2 napadalca na sredini s katerima so takoj zapretili v kontro ko so dobili žogo. Roko na srce malo boljša ekipa bi nam včeraj zabila 3-4 komade iz teh protinapadov ker smo se branili kot cicibani. Poznalo pa se je tudi, da nismo imeli pravega DMja, ker Kante in Jorgi nekako umirita Kovačića oz. mu ščitita hrbet po zgubljeni žogi, RLC pa je v defenzivi izgubljen v prostoru in času.

S trenutno formo, kjer zelo trpi obamba na drugi strani pa se zelo matramo, da zabijemo kakšen gol se bomo še do konca tresli za to TOP4 pozicijo, čeprav bi si jo lahko zasigurali že kakšen mesec nazaj. Tudi v finale FA pokala gremo kot izraziti underdogi in res bo težko premagati dobro naoljen stroj kot je Liverpool.
:cfc01: :cfc01: :cfc01:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Baje se je še Alonso grdo skregal s Tuchlom med polčasom in verjetno nikoli ne bo več igral v Chelseajvem dresu. Ti šment :) Kaže pa na to kako gnilo je vse v klubu in v slačilnici in da je okolje toksično ter se samo še čaka konec sezone da gredo vsak svojo pot. Trpijo pa rezultati, trpimo navijači, trpi tudi Tuchel. Ima nekaj krivde za določene poteze, na vse pa ne more vplivat.

V tem trenutku sem prepričan da je s Chalobo skregan, ker je slednji sigurno boljši branilec od Saara, pa Saar redno igra, Chalobah pa že nekaj časa ne. Nekaj v njunem odnosu ne štima. Tega ne morem dokazati, kot tudi ne da med njima vse štima.

Zdaj sem že konkretno prepričan v to da nas bo Arsenal prehitel v borbi za 3. mesto, za top 4 borbamo mi in Tottenham. Dejansko moramo upati da Arsenal nabije Tottenham v četrtek in tako mi potrebujemo samo še eno točko da smo na koncu zagotovo pred njimi.

Leeds se bo v sredo doma borbal za obstanek in ne pričakujem da bi karkoli odnesli s te tekme. Žalost.
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Zanimivo bo videt, a bo še igral, me pa skrbi, kdo bo če ne namesto njega igral proti Liverpoolu.

Kar se Chalobaha tiče, me tud mene skrbi, dec je dobro štartu v sezono, potem sicer meu par ne najboljših predstav, ampak upam da poštimata odnos, ne mormo si privoščit zgubit še enga centralnega branilca.

Vrjamem, da bomo spraskal točke za top4, je pa žalostno, da nimamo tega že zacementirano in da lahko Arsenal konča pred nami, bruka totalna...
User avatar
blueboy11826
Posts: 1084
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 16 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by blueboy11826 »

Same fajn stvari :) . Hočemo nočemo je Alonso trenutno najboljša opcija na LWB, ostali niso niti na njegovi ravni (dobro, da mamo 4 tekme do konca). Drugo sezono bo Chilwell, ampak menjavo zanj bomo težko dobili, ker bo treba pokrpat še dost drugih položajev (upam, da več priložnosti dobi Hall).
Glede Chalobaha je najbrž edina opcija, to kar si napisal sigismund, da je skregan s trenerjem, ker bi drugače gladko mogel biti v prvi. Žalostno, če bomo zgubil njega isto kot smo Tomorija, zaradi štrajta s trenerjem.

Drugač pa mnde čist vsako sezono, po tisti ko kaj osvojimo (al pa če se že uvrstimo nad pričakovanji), se skregajo in nekje na polovici zgleda kot, da je vsem že dol padl in se čaka konec sezone. Ne razumem! :roll:
KTBFFH
Post Reply