CHELSEA MATCHDAY chat 2021/22

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
chelsea boy
Posts: 433
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by chelsea boy »

Je bil 18. Everton lih tako blizu 2. golu kot mi 1. Razen Rubena danes vsi katastrofalno. Rudiger naj že gre v tist svoj ljubi Madrid, ne bom nič pogrešal njegovih 45 strelov od daleč vsako tekmo, ko je pa sam pred golmanom pa naravnost vanj strelja.
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by demiensatlier »

Tole je bla za nas idealna tekma da zgubimo, in sicer proti ekipi ki je v slabi formi z velikim motivom proti nam in se bori za življenje v pl, pa tudi mi si moremo že nevem kero leto zapored zakomplicirat top 4 do zadnjega kroga če je le možno.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3492
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

demiensatlier wrote:Tole je bla za nas idealna tekma da zgubimo, in sicer proti ekipi ki je v slabi formi z velikim motivom proti nam in se bori za življenje v pl, pa tudi mi si moremo že nevem kero leto zapored zakomplicirat top 4 do zadnjega kroga če je le možno.
Charity FC, na kratko :)
Vsi retardi ki ničejo bit v klubu naj čimprej spizdijo v svoje željene Reale, Interje, Barcelono...ogabno tole. Namesto da bi že bili gladko top 4, se bomo tresli do zadnjega. FAKOF!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3492
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

V soboto imamo spet super priložnost da smo radodarni, mi namreč točk itak ne potrebujemo (očitno), Wolvesi pa so na zadnjih 5 tekmah izgubili 4-krat (Brighton H, Burnley A, Newcastle A in Leeds H), premagali so samo A. Villo doma. Prav tako na zadnjih 3 tekmah (vsi porazi) niso dali gola, morda bi jim mi morali pustiti ene 2 ali pa 3? :thumb:
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by blueboy11826 »

Se strinjam sigismund, od takrat ko so začeli vsi met neke pogovore z ostalimi klubi igra (in predvsem obramba) ni prava, najbrž tudi vzdušje samo ne, kar potegne dol celo ekipo. Vse je zgledalo precej lepo do te jebene vojne, od takrat pa grejo stvari sam še na dol.
Mamo to res čudno situacijo z (novimi) lastniki, kjer nam realno ni niti malo jasno kako in kaj poteka prevzem, kdo je dejanski favorit, zakaj nekateri niso prišli zraven,... se pa večinoma piše o nekih američanih, kar vemo kaj pomeni za klub. Prej omenjene zadeve s prestopi in nezadovoljstvom igralcev vse skupaj še precej poslabšajo, kar je res vidno v sami igri. Poleti bo nekaj igralcev šlo, glede okrepitev pa nevem kaj pričakovati... težko bo zafilat vse luknje in hitro mamo lahko problem za več sezon (glede na to, da smo že sedaj tenki na nekaterih pozicijah).
Povrh tega pa prav nič ne pomaga obnašanje naših 2eh legend - mogoče se sam men zdi, ampak veseljačenje Lamparda ob golu je blo res pretirano za moj okus. Vem gre se za obstoj pa šiht ampak cmon nevem kdaj sm ga vidu tuk nasmejanga. Da ne govorim o Terryju... s celticovim šalom na tekmi? Igral si za Anglijo pa Chelsea, ki ma itak od začetka močno povezavo z Rangersi.. nevem precej debilna poteza, kar je kar precej folka razjezil.
Sm kr zaskrbljen glede naslednjih par sezon, ampak upam, da se stvari pošlihtajo tku ku treba :cfc01:
KTBFFH
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

blueboy11826 wrote:Mamo to res čudno situacijo z (novimi) lastniki, kjer nam realno ni niti malo jasno kako in kaj poteka prevzem, kdo je dejanski favorit, zakaj nekateri niso prišli zraven,...
To pa enostavno ne drži, sploh pa ne v zadnjih dveh tednih, ko je dnevno znanih vse več informacij. Sploh v zadnjih dneh je stvar precej napredovala.
User avatar
chelsea boy
Posts: 433
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by chelsea boy »

To je bil prekršek Wernerja?
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3492
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Mogoče sem pristranski, ampak kakšen bullshit od razveljavljenega gola Wernerja je bil pa to?
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3492
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Adijo pamet
User avatar
chelsea boy
Posts: 433
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by chelsea boy »

Neverjetno. Tukaj grejo gledat 3 situacije, da lahko najdejo neko nepravilnost, pri Wernerjevem golu pa brez vara. Res bi bilo bolje, da tega sranja ne bi nikoli predstavili.

Upam, da so govorice o odhodu Azpija v Barco resnične, ker te predstave zadnjih nekaj tednov so porazne.
Last edited by chelsea boy on 07 May 2022, 16:49, edited 1 time in total.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3492
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Daleč najbolj žalostno je da smo prišli tako daleč da sem prepričan da bi Liverpool/City že vodila z 1-0 ali 2-0 v identičnih situacijah. če ne bomo pazljivi bomo hitro še enega dobili in 0-1 skoraj ne verjamem da bi potem obrnili.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Var pri Wernerjevem golu ni mogu posredovat, ker je sodnik že prej zapiskal in var tu odpade. Mi pa ni jasno zakaj je takoj zapiskal, pustu bi da se akcija odvije.

Se pa strinjam glede Azpija
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by mlinko »

A ni zapiskal po tem, ko je Timo že zadel? Ker potem VAR to lahko razveljavi, vsaj po mojem. Itak ta VAR sproti piše pravila. Sranje skratka. Še tist kar pospravjo pol razveljavijo.

BTW ta Boehly, če neb vedu iz kje je, bi takoj po reakciji ob golu rekel, da je Američan.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
chelsea boy
Posts: 433
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by chelsea boy »

Končno gre ena kontroverzna situacija v našo prid.
User avatar
chelsea boy
Posts: 433
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by chelsea boy »

Kovačič in njegovo nepotrebno tveganje že celo tekmo. Verjetno bomo na koncu še zapravili to "dobljeno" tekmo.
Post Reply