CHELSEA MATCHDAY chat 2021/22

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by bork »

Tudi sam sem imel občutek, da bomo tole tekmo težko zmagali... sem pričakoval bunker Uniteda, mi pa praktično brez polovice prve ekipe + igralci, ki se vračajo po poškodbah, tako da nič čudnega. Na srečo vsaj ni bilo novih poškodb, upam, da tole tekmo čimprej pozabimo in gremo dalje.
User avatar
Trivinho
Posts: 1359
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by Trivinho »

Zelo slaba predstava, skoraj bi proti koncu Mendy z slabo podajo spet povedel United, sreca pa je slab strel odbranil Mendy.
Res vedno ekipe ko so v zelo slabi formi proti nam odigrajo kot se jim gre za zivljenje...
Werner zelo slab finising bolje da je igral odzacetka Havertz.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Podobno kot proti Burnleyju, dobra predstava, kar nekaj šans za gol, pa en poceni prejet zadetek in samo točka.
Ampak igrali smo dobro, ne tako super kot proti Juvetu ali Leicestru, pa bi si danes vseeno zaslužil zmago.

Pozna se po mojem mnenju, da ni bilo Chilwella, ki je bil v super formi, manjkala je energija Kanteja ali Kovačića na sredini, pa ne rečem, da je RLC odigral slabo, ampak v kar nekaj situacijah je žogo prepočasi povlekel naprej in ga je Fred ali Matić hitro prestregel. Pogosto na derbijih take "malenkosti" odločajo med zmago ali porazom.
Za Wernerja pa spet nevem kaj bi rekel, gibanje brez žoge je bilo dobro, čim pa dobi žogo se pogosto zaplete.
Tuchel je za moj okus Pulisica predolgo drzal na klopi.

Nimamo kaj, treba it naprej, po nove točke, pa upat, da bosta tud City in Lpool kiksala :)
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by blueboy11826 »

Ja niko dobr si povzel vse skup. Dobra igra, slab rezultat. RLC je precej aktiven igralec in se mi zdi, da nekak ne paše z Jorginhom skup, sam pa težko prenese žogo na drugo polovico. Ob Kanteju in Kovačiću, ki sta v tem ena izmed najboljših pa Ruben bolj pride do izraza na nasprotnikovi polovici. Jorginho drugače precej slabo danes.
Me pa je nekaj precej zmotl danes - kontre iz naših kotov.. ponavadi nimamo problemov s tem, danes pa kar ene 3x alpa 4x, no in iz ene teh konter smo ga tut fasal. Dobr najbrž pride tak dan, nimamo kej. Do konca leta pa same zmage zdej :D
KTBFFH
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Nevem kaj naj si mislim za Wernerja...ima work-rate, simpatičen je, delaven, vse OK, ampak njegovi zaključki mi parajo živce že eno leto in pol. Malo dolgo se to že vleče in ni videti da bi lahko šlo kdaj na bolje. Kaj menite ostali?
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Hja ta Werner. Debata, ki jo lahko vlečemo v nedogled :D
Kot si napisal, težko mu očitamo, da se ne trudi, itd. itd. ampak v zaključkih mu res ne gre in ne gre, lani sem rekel okej, fant rabi poletni premor, da se malo psihično odpočije, otrese pritiska in bo, evo res sem mislil, da mu bo letos zalaufalo.
Težko bi rekli, da nima supporta Tuchla ali ekipe, tudi podporo s tribun ima to se med tekmo lahko sliši tako da je pač na njemu samem, da najde tisto pravo formo.
Med vikendom sem malonpo yt gledal razne nogometne posnetke in mi je med predlaganimi posnetki dalo Wernerjeve gole in asistence iz nemške lige. Res težko razumeš kam se je to izgubilo, kaj je dec delal, okej res je, da je angleška liga težja, ma vseeno je to kvaliteta igralca, ki ne izgine kar tako.
Drži, da se vrača po poškodbi in najbrž ni še 100%, v tem decemberskem ritmu, ko si tekme sledijo na 3 ali 4 dni bo zagotovo tudi za njega dovolj minut, da se lahko dokaže.
Sicer se baje zanj zanima Barcelona. V primeru prave ponudbe, podpirate prodajo ali ne?
User avatar
Trivinho
Posts: 1359
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by Trivinho »

Ce Werner nebi bil nemec, uprasanje koliko potrplenja bi imel Tuchel z njim.
Okej lani je z zadetkom premagal Real madrid, ki nas je popeljal v finale, to je na nek nacin da se nam odolziu za slab finisig...letos bi me preprical ce bi vsaj 15 golov dal, stem da osvojimo premier ligo...
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by blueboy11826 »

Definitivno sem za prodajo, ampak je potrebno potem tut pripeljat enga wingerja.
KTBFFH
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Glih to je, že zdej vidimo da v bistvu nam škripa na klopi ker sta se zgodili 2 poškodbi na kritičnih mestih in smo že imeli nekaj preglavic.
Wernerju smo pomojem dali več kot dovolj časa, požrl pa nam je še toliko več živcev. Enkrat je pač treba reči dovolj al kako? Men je tip sicer OK, cenim workrate, ampak enostavno ni dovolj za moje pojme, pa mi je resnično žal da je temu tako. "Saj mu bo zalufalo" pa tut ne moremo vlečt v neskončnost, včasih pač eostavno ne klapa, podoben primer je bil Torres. Pač Werner ima vtekanje ampak pred golom mi deluje pa kot kakšen štorasti pob na rekreaciji ob nedeljah ko ga da ekipa v napad ker tam naredi najmanj škode, zgreši 101 priložnost v uri in pol rekreacije, zadane pa vmes mogoče 2x bolj po naključju.
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by michooo »

Kritično je potrebno presoditi tudi doprinos drugih, tu mislim predvsem na Pulišića in Ziyecha, ki se zelo hitro poškodujeta, sploh če odigrata nekaj zaporednih tekem. Takšen igralec nam je prej breme kot dodana vrednost.
User avatar
Trivinho
Posts: 1359
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by Trivinho »

Tud Lukaku se ni pokazal tisto za kar smo ga pripeljali..
Kar se tice nasih napadalcev zadnjih nekaj let, Torres, Falcao, Morata, Giroud, je kateri sploh dosegel vec kot 10 golov na sezono? Tudi zdaj Werner in Lukaku sploh kdo verjame da bo Lukaku dal 10+ golov? Ce je nas desni bocni najbolsi strelec potem ni kriv napadalec ampak taktika, Ker prevec igramo na boke in ne zoge na napadalca.
Tudi da kupimo Hallanda ki je nekaksen stroj za zabijanje, ce taktika ne ustreza napadalcu je brez veze sploh imeti vrhunskega napadalca.
Kar se tice Lukakuja je res zival in mocan ampak za ta denar bi lahko kupili Mitrovica iz fulhama.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Za jutri so poleg zagotovo odsotnih Kanteja, Chilwella in Kovačića vprašljivi Jorginho, James in Werner. Sploh odsotnost Jorginha in Jamesa bi se močno poznala, ajde RWB lahko pokrije Azpi ali Hudson Odoi, kdo pa namesto Jorginha?
Mount je v preteklosti že igral na double six poziciji, ampak mu to ne ustreza najbolj, Saulu pa najbrž Tuchel ne zaupa dovolj, da bi ga dal igrati od prve minute.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Mendy
Chalobah,Christensen,Rudiger
Azpi,RLC,Saul,Alonso
Mount,Havertz,Pulisic

Malo me je strah priznam, te mid week tekme prot "lahkim" nasprotnikom so tradicionalno idealne za zgubljat pike, igramo brez prvih dveh wing backov in brez prvih treh centralnih veznih, sploh me tu najbolj skrbi Saul.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by mlinko »

Nevem če sem že videl koga, ki je bolj zgubljen od Saul-a. Marija pomagej.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Kako je tip obupen ma to ni normalno. Srčno upam, da je Jorginho zdrav za 45 minut in da vstopi v drugem polčasu.
Post Reply