Poletni prestopni rok 2022

o morebitnih prestopih
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by bork »

blue222 wrote:Rice je predrag. Po mojem bi bilo boljše počakat eno sezono in bo veliko ceneje ali pa dve in bo FA. Super, če Alonso gre in upam, da Azpi ostane.
Na TM piše, da ima pogodbo do 2024 + club option 1 year, tako da bi morali čakati še 2 sezoni, da bo ceneje in tri da bo FA, kar je pa za moje pojme absolutno preveč.

Sedaj imamo zlato generacijo igralcev v Mountu, Jamesu, Chilwellu, Havertzu itd. in bi bilo škoda, da ne izkoristimo tega in jim dodamo še enega top class igralca, ki je še leader povrhu.

Sigurno cena 100mio+, ki jo omenja WHU, ni zadnja. Meni ta transfer diši na transfer Chilwella, kjer je Leicester najprej tudi zahteval 70mio, nato pa ga prodal za 45mio. Vsi so govorili, da je precenjen, a se je izkazal za odličen nakup. Tako da upam, da zbijejo ceno tudi Rice-u in ga pripeljejo za recimo ene 80mio. Bo pa to transfer saga in brez kakšne intervencije igralca samega nam ne bo uspelo.

Najprej pa je pomembno, da pod streho čimprej spravimo transfer Koundeja in po možnosti še Dembeleja.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 572
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by Chelsea_fan »

Zanimivo :)

Update: da se zanimamo za Nkukuja poroča tudi L'Equipe.

Tole pa upam, da ni res.

Je imel nevrjetno sezono ampak sem alergičen na te igralce iz Bundeslige. Vsak je tam lahko top strelc itd pogrnejo pa drugje. Werner, Jović itd..

Sam bi šel 100x raj v menjavo Lukaku - Martinez plus $$$ za nas..

Mislim, da je zelo raznolik igralec, ki bi zelo pasal v naš sistem.
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by blue222 »

Sem spregledal tisto možnost za +1
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by n1i9k9o6 »

Meni pa Nkunku ni slab igralec in bi si želel, da pride. Je sicer malo možnosti, podobno kot Gvardiol.

Ne bi kr avtomatično odpisal igralca iz bundeslige, ja je blo par flopou, je blo pa tud kr neki uspešnih igralcev npr. de Bruyne, Son, Aubameyang, Sane, Firmino, Berbatov, Kompany, Gundogan, tko z glave, najbrž sm še koga pozabu.
Plus tega je Nkunku drugačn tip igralca kot Werner.

Se pa strinjam kar se Martineza tiče :)
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by RedMiner »

Na več mestih berem, da je Dembele done deal.
Definitivno ok, sploh zato, ker nismo potrebovali odštet visoke vsote denarja.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by bork »

RedMiner wrote:Na več mestih berem, da je Dembele done deal.
Definitivno ok, sploh zato, ker nismo potrebovali odštet visoke vsote denarja.
Em, kje pa to bereš? Sam nisem še nikjer zasledil, da bi naj bil done deal.
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by RedMiner »

Na fb mi meče vn na več straneh.
Je pa res, da dokler Fabrizio to ne potrdi, ni nič na tem najverjetnejen
User avatar
blueboy11826
Posts: 1089
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 18 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by blueboy11826 »

Ja fb strani... govorijo marskej. Vse skupaj iz malo manj zanesljivih strani je - Kounde, Bassey, Gvardijol, Rice, Sangare, Sterling, Dembele - igralci za katere se zanimamo trenutno, o nobenem pa ni kej več podatkov, razen za Koundeja za katerega smo tko že nekaj časa blizu prestopa. Bassey, Sterling in Rice ali Sangare bi blo za mene sanjsko... bomo pa vidl kaj bo iz vsega tega.
Je pa tut sky zdej že poročal, da Lukaku želi v Inter, ki pa seveda zanj nima dnarja
KTBFFH
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by bork »

Povzetek dogajanja okrog Dembele-ja:

- Ousmane Dembélé’s agent has been meeting with Chelsea
- Tuchel has spoke to Dembélé ‘several times’
- Chelsea are leading the race

The deal is not ‘done’ yet by any means, but Chelsea have received really positive signals.

There are a number of teams interested in Ousmane Dembele: PSG, Bayern Munich, Liverpool and #Chelsea. But as of today, there is no deal close to being signed, not even with the Blues, who have been bidding the hardest in the last few days.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by n1i9k9o6 »

No, Tchouameni, ki naj bi bil cenejši kot Rice je na koncu dosegel ceno preko 100M€, po določenih virih z vsemi možnimi bonusi celo 116M€. :)
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 572
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by Chelsea_fan »

Bolane cifre iskreno.

V lajfu ne bi dal toliko za enega mladiča :). Npr Camavinga je pršu za 31m če se ne motim.

Ne vem zakaj ne uzamemo Tielsmana, ki bo zastonj pa je super MC igralec.

Očitno je kar neki dogajanja že na tržnci ampak klasično tako kot mi znamo bomo čakali do 31.8 za okrepitve :P
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
Trivinho
Posts: 1364
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 55 times
Been thanked: 11 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by Trivinho »

Ze zdavnaj je nogomet izgubiu kompas, prevec je teh dvojnih meril, potem agenti in njihove provizije so nerealne, obnasanje igralcev do klubov nespostovanje, izsiljevanje, potem se cene igralcev, ki niso realne, razumem da je priblizno 10 takih ki dejansko istopajo v sezoni, kot so Mbape, Halland, Pedri, Gavi, Tuchameni, in podobni ampak da je vsak igralec po eni dobri sezoni cenjen na 100 miljonov mi nikoli nebo jasno.
Kar se tice okrepitev v premier ligi je velik igralcev ki za manjsi denar lahko pridejo k nam in se dejansko izkazejo, spomnite se Cahilla iz Boltona ce se ne motim biu je kapetan in pravi vodja v obrambi. Za majhen denar se da res dobiti vcasoh bolje kot nekega zvezdnika ki ga 10x preprlacas.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by n1i9k9o6 »

Še update glede Lukakuja:

Lukaku's return to Inter still requires significant negotiation. Thomas Tuchel is happy for him to return but Clearlake-Boehly won't let him leave unless the deal makes financial sense. Chelsea and Inter will now hold direct talks this week. Inter can't afford to buy Lukaku outright. But the Belgian is prepared to take a significant wage cut to help any deal happen. Told he has no interest in moving to Bayern. Inter is the only club on his mind. Inter are open to offering Milan Skriniar if (and it is an if) Chelsea pursue a swap-deal. They'd prefer not to lose Lautaro Martinez, though. Be ironic if Martinez left given Lukaku has cited him as a big part of why he wants to return. Martinez's agent says he's happy at Inter. The other player being lined, as a possible trade option, is Alessandro Bastoni. Spurs and Manchester United are both interested. Bastoni has denied any offers have been tabled yet. He has two years left at Inter, who want at least £50 million.

-Ben Jacobs
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 572
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by Chelsea_fan »

Trgovanje s temi italjani je pa res obup.
Ne bi ga dal kot loan nikol. Naj gnije nekje na klopi ali pa v rezervi.
Tok se mi je zameril Lukaku kot še noben igralec v naši zgodovini. Klub podre klubski rekord, da te kupi ti pa jokaš da hočš nazaj... Mah noro res.

Menjal bi ga samo z Lutarom pa še to bi mogli malo dodat denarja.
BLUE IS THE COLOUR!!!
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by n1i9k9o6 »

Alessandro Bastoni’s agent Tinti: “Bastoni will stay at Inter for sure. He has a contract and he’s happy with Inter - there’s no problem”.

-Fabrizio Romano

Bastoni je torej out iz tega deala z Lukakujem.

Problem pri temu "naj gnije na klopi" je to da ga plačujemo 325k tedensko :D
Post Reply