Poletni prestopni rok 2022

o morebitnih prestopih
User avatar
chelsea boy
Posts: 436
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by chelsea boy »

Cucurella je here we go!
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by RedMiner »

Here we go: Marc Cucurella
Chelsea are set to sign Marc Cucurella on permanent deal from Brighton, full agreement reached and here we go!
Chelsea have hijacked the deal on Monday and the agreement has been completed between clubs today.
Fee will be bit more than £50m with Levi Colwill also included in the negotiation.
Personal terms also agreed on a long term deal, Cucurella immediately accepted Chelsea proposal.
Manchester City decide not to bid again after £40m official proposal was turned down by Brighton on Friday night.
Cucurella will fly to London soon in order to sign contract and be unveiled as third signing after Koulibaly and Sterling.
How do you rate this move for Chelsea?

Super, sedaj se lahko osredotočimo na naslednjo tarčo - Gvardiol, Fofana, Depay(?)...

Me pa zanima, kako je Colwill vpet v ta deal. Bomo videli, upam da posoja ali pa neka razuma buy-back klavzula.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by n1i9k9o6 »

Colwilla bomo prodali v posebej dealu, bo najbrz buyback, ampak ne po nizki ceni
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by bork »

A mislite, da bomo prodali Colwilla? :shock:

To bi bilo razočaranje... upam, da bo samo posoja. Ampak glede na to, da je cena za Cucurello tako visoka, bo verjetno res prodaja. Slaba.

Je pa očitno, da bomo kupili še najmanj enega CB-ja.

Škoda je, ker sem se veselil, da prihod Cucurelle pomeni odhod Sarra, tako pa gre Colwill. Upam, da so pametni naši in da niso za neko Cucurello tvegali Colwilla.

Da pa ne bo pomote... z vidika razvoja Colwilla in z naše trenutne pozicije, je tole vse ok! Samo tudi, če je buyback klavzula v pogodbi, je to še vedno neko tveganje, ker recimo lahko pride drugo leto City in odpelje Colwilla, pa mi ne moremo nič, če se igralec strinja.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by n1i9k9o6 »

Levi Colwill will leave Chelsea to Brighton on a permanent deal and have a buy-back clause included. Told deal could be around £20-25m and have a buy-back clause of around £40-45m. Final details to be resolved. #CFC
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by demiensatlier »

Colwill naj bi šel, prav tako Sarr, verjetno v Francijo. Z nakupom Cucurelle imamo 4 leve bočne tako da upam da mu bo Tuchel našel primerno pozicijo glede na to da bo Chilwell 1.izbira na levem boku.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by bork »

Zadnje dni se pa okrog nas dogaja pravi madness na prestopni tržnici.

Najprej včeraj zvečer Brighton objavi, da nima dogovora z nobenim izmed klubov za Cucurello:
CLUB STATEMENT: MARC CUCURELLA.

Contrary to inaccurate reports from numerous media outlets this evening, no agreement has been reached with any club to sell Marc Cucurella.
Fabrizio odgovarja:
I said here we go Cucurella with Colwill to Brighton and I keep saying here we go Cucurella with Colwill to Brighton.
Čudna poteza Brightona, glede na to, da sta kluba nedvomno v resnih pogovorih.

Nato je več zanesljivih medijev poročalo, da smo včeraj poslali 60mio funtov težko ponudbo za Fofanaja, ki pa je bila zavrnjena. Lester želi 80mio, mi upamo, da bo zadostovalo 70mio:
Chelsea have bid £60m for Wesley Fofana but was rejected by Leicester City. Told the bid went in today. Leicester want £80m. Chelsea ideally hope for £70m. #CFC

Fofana is very keen on joining Chelsea
Nato pa zopet report Fabrizia, da smo v pogovorih z Barcelono za Aubameyanga:
Chelsea are now considering Pierre Emerick Aubameyang as potential new striker. Discussions have already started on player side, still no bid to Barcelona. #CFC

He’s one of the names in Chelsea list after meeting for Sesko and other targets.
Ste za, da pripeljemo Aubo? Barca se mora nujno znebiti nekaj igralcev, mi pa rabimo še nekaj izkušenj v napadu. Sam bi ga pripeljal na posojo. Nekateri namigujejo, da bi v zaključnih dneh tržnice lahko šli tudi po CR-ja.

Na drugi strani pa se za Ziyecha močno zanima United. Bi ga prodali Unitedu?
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 572
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by Chelsea_fan »

Odgovor skoraj na vse DA :)

Aubo samo na posojo bi pripeljal.. imamo še Lukakuja, ki je ne pozabimo še naš igralec tako, da 1-letna posoja za Aubo komot.

Cucarella je gotova stvar. Je naš igralec in sem super zadovoljen. Glede Fofane pa ne vem 70m funtov se mi zdi tako pretirana cena da bv. Je dobr mali ampak s tako ceno ne hvala.

Glede CR-ja pa sem za in ne. :)

Mislim, da lahko doda neko dimenzijo v napadu se pa bojim, da ne more igrati nekeka presinga, ki ga furamo itd...
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by sigismund »

Auba na posojo - why not. Isto kot Depay, vse rešitve v tem trenutku bodo itak začasne in toliko večji plus je če bomo to porihtali "zastonj".

Spet se nas povezuje s CR7, jst ostajam istega mnenja. Če je pameten in bo res želel iti se bo pač odpovedal delu plače, trenutko služi 585k na teden. Vpršanje pa kaj bi to pomenilo za njegov ego, mislim da bi vseeno rajši igral CL kot pa vlekel keš v Unitedu kjer mu gre vse na k****.

Če se tako "otepajo" Colwilla potem Tuchel zanj v tem trenutku očitno nima prostora, že bolje ve kot mi. Všeč mi je da so dali v pogodbo BBC.

De Jonga bi mogli mi sprejeti z odprtimi rokami, celo sezono biti odvisen samo od vedno več poškodovanega (in v lanski sezoni ne več tako mogočnega) Kanteja, Jorginha...švoh smo na sredini, vse bi prišlo prav, Frenkie ne bi bil napačen po mojem mnenju. Barco bi lahko tudi malo stisnili v kot, če želijo Bernardo Silvo potem morajo Frenkija prodati, tukaj pa nekoliko ironično potrenujejo nas.
User avatar
chelsea boy
Posts: 436
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by chelsea boy »

Boehly je rekel, da Chukwuemeka ostaja v klubu in ne bo šel na posojo, zato nevem če bomo pripeljali De Jonga. Že tako igramo samo z dvema veznima, tako da nevem zakaj bi bil Chukwuemeka v planih za to sezono, če bi imel pred sabo še 5+ vezistov.
User avatar
Trivinho
Posts: 1364
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 55 times
Been thanked: 11 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by Trivinho »

Abumejanga in Depaja se nebi branu, ampak samo na posojo.
Kar se Cr ja tice, meu bi ga v ekipi definitivno ampak bo moral ubogati Tuchla in nesme si prevec dovoliti kot to pocne sedaj v Unitedu, seveda na posojo bi ga uzeu.
Ce Cucurela pride k nam, potem gre Alonso v Barco.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by bork »

Velik preobrat!! AZPI OSTAJA!

Čeprav ne bi imel nič proti njegovi prodaji, žal na desni strani ni nič pametnega na marketu, zato je prav, da ga še zadržimo za eno sezono kot squad playerja. Podpisal bo sicer novo, 2-letno pogodbo.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by n1i9k9o6 »

To najbrž pomeni, da smo prišparal "par" milijonou za rwb back up in lažje damo kak milijon več za Fofanaja, kar je ok :)
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by n1i9k9o6 »

I’m told this afternoon that after discussions today, Levi Colwill is now expected to join Brighton on a loan deal. Not fully done, yet.

I’m not sure if this would effect the Marc Cucurella deal in any way, but I don’t expect it to.

-Simon Phillips

Če to drži, da gre samo za loan deal, sm izredno vesel :)
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Poletni prestopni rok 2022

Post by bork »

Včerajšnji Here we go confirmed:

Excl: Marc Cucurella is in London as expected since yesterday and he’s now currently undergoing medical tests with Chelsea. #CFC

It’s the final step, then waiting for documents to be signed between clubs then join Chelsea.

Here we go confirmed.
Post Reply