CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by blue222 »

Bo Lampard zdržal do konca sezone?
User avatar
chelsea boy
Posts: 432
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by chelsea boy »

Upajmo. Lahko podre rekord, da postane verjetno prvi 007 trener v pl.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

Če sem malo hudomušen, na njegovem mestu bi me bolj skrbelo kdo me bo sploh še najel v višjih ligah :)
No dobro, danes gledamo skupek celotne sezone in ni vse na Lampardu ane, vseeno pa ni tole podobno ničemur.
User avatar
bork
Posts: 1960
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by bork »

Sedaj, ko ni dežurnih krivcev (Havertza, Jorginha in Potterja), smo pa še 5x slabši kot prej :)
User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by Trivinho »

Js ne krivim Lamparda, ampak igralce...
Kaksna je to igra?? Sramota za en tak klub da tako igras brez volje, naj jih bo sram obramba kot svicarski sir...
Tudi ce je sezona izgubljena odigraj tekmo kot se zagre in pokazi borbo na terenu..tole danes je za steber srama v zgodovino naj se zapise igra chelsea...
Sram me je te ekipe...fuj
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

Pričakovano, že to, da smo gol dal je velik dosežek.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

Not our day, boys gave everything.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by mlinko »

A kdo sploh vidi možnost, da je naslednjo sezono bolje? Tle ne gre samo za trenerja in igralce. Tle je celotna struktura kluba naravnana v prepad. Če mi je bilo do včeraj še vseeno za tole sezono, sem sedaj spet r*******n ker tole je pa sramota. Bohely se je šel Football Manager IRL in zgleda mislil, da obstaja nekje gumb New game. Mi smo preskočili fazo kjer se nam nasprotni navijači smejejo zaradi forme in smo šli direkt mimo faze, kjer še malo v smehu sočustvujejo s stanjem v klubu, do faze kjer se nam spet vsi smejejo ker smo dosegli nove nižave, ki prej sploh niso obstajale.



Sent from my SM-S906B using Tapatalk

CFC :cfc01:
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

Jp, js sm za naslednjo sezono kr optimističn. ČE bomo res nardil clear out, ki je potrebn, pripeljal pa malo ampak kvalitetne okrepitve, potem bo pomoje Poch uspel iz te ekipe kr dost izvlečt in si bomo še pred majem tud matematično zagotovil obstank.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by mlinko »

Hahaha . Najprej si me mal potolažu pol pa sam nasmejal

Sent from my SM-S906B using Tapatalk

CFC :cfc01:
User avatar
demiensatlier
Posts: 644
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by demiensatlier »

Ena pozitiva iz tekme pa je, imamo gol meseca 😅
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

Chelsea ima težko sezono zaradi prevelikega števila menjav trenerjev in igralcev, kar je negativno vplivalo na stabilnost ekipe in demotiviralo igralce. Novi igralci so tudi nezadovoljni zaradi njihovih pogodb ki pomenijo nižje plače, ker drugo leto ne bodo igrali v Ligi prvakov. Kriza kluba je hujša kot prejšnja, saj se toksični spori pojavljajo v celotnem klubu, od slačilnice do managementa in navijačev, takrat je počilo "samo" na relaciji Mourinho - Carniero.

Če hoče Chelsea iz te krize morajo najprej najti dobrega trenerja, ki bo vzpostavil stabilnost v ekipi in rešil notranje spore. Poleg tega morajo lastniki kluba nehati vmešavati se v operativne odločitve, ki niso njihova strokovna področja. Takšno vmešavanje lahko negativno vpliva na motivacijo igralcev in klubskega osebja ter destabilizira celoten klub. Namesto tega bi bilo bolje, če bi lastniki pokazali več zaupanja v strokovnjake, ki so odgovorni za delovanje kluba. Na primer, zakaj so odpustili urejevalce trave, ki so bili v klubu že 30 let? In zakaj so pripeljali fizioterapevta, ki dela z zvezdniki v Hollywoodu?

Ni prav, da se krivda prevaljuje samo na vodstvo kluba, saj imajo tudi igralci s precej visokimi plačami svoj delež odgovornosti za trenutno slabo stanje. Na igrišču kažejo mizerne predstave, kar je sramotno in neprimerno za klub kot je Chelsea. Igralci bi se morali pogledati v ogledalo in se vprašati, kam je izginila njihova mentaliteta in kvaliteta, ki bi ju morali posedovati. Namesto da igrajo s strastjo in željo po zmagi, dajejo vtis, da raje čakajo na konec tekme oziroma že nekaj časa na konec sezone. To je poniževanje navijačev, ki klub podpirajo ne glede na okoliščine.
User avatar
Lucky
Posts: 17
Joined: 16 Aug 2016, 19:47

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by Lucky »

Naslednjo sezono bo šele komedija, ko pride Pochettino.. Ne vem ampak ne deluje mi ravno za top klub, ko je Chelsea, sploh pa ne v takem stanju, kot so trenutno Bluesi.. Ampak nimamo kaj, boljšega trenerja na trgu niti ni, vseeno pa je Poch boljša opcija kot Naglesmann, ki je pa še večja komedija..
User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by Trivinho »

Navijaci bi se morali zdruziti in bojkotirati tekme to je prvo kar bi morali navijaci naresti.
Boehi je najvecja napaka v zgodovini chelsea.
American nebi smel kupiti ta klub, ker tole njegovo neznanje je v zadnjih 20 letih kluba kot je chelsea unicil njegovo podobo.
User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by Trivinho »

Js sm vse tole predvidevu ze ko je britanska vlada napovedala da mora Roman prodati klub zarad sankcij proti rusom.
Vedu sm da nebo nic dobrega prinesla prodaja kluba.
Stem smo res nazadovali saj Romana so imeli vsi radi, takega sefa kot je Roman, kjer je vsem zaposlenim stal ob strani bili so druzina nagrajeval je dobro delo imel je srce posluh in duso.
Za klub je hotel vedno najbolse gradil je sole, akademije izobrazeval vodstvo vse za napredek in uspeh kluba.
Navijaci, igralci, delavci vsi so ga imeli radi in ga spostovali.
Transparenti na stadionih s podobo Romana sm vsako tekmo opazil, vsako tekmo je biu na stadionu spremljal tekme dokler ni imel prepoved ustopa v britanijo.
Kaj smo vse dali skozi teh 20 let, razne sankcije diskriminacije sodnikov ( 2009) da ne nastevam vsega.
Ampak zadnji usodni udarec je ta vojna kjer je nazalost moral Roman oditi in prodati klub, ko sem zvedel za to novico sem biu zelo zalosten in razocaran, nekateri na forumu ste pa po komentarjih ki sem jih bral nekako bili optimisticni in govorili cas je za novi bolsi chelsea. Pa sem si mislil malo sutra.
Ce pogledate uceresnjo tekmo proti arsenalu, kaksne gole smo dobili in kako je obramba reagirala, to je zame amatersko da bol amatersko ne more bit to se v slovenski ligi ne dogaja, da obramba tako zaplava da tako brez volje tako nezaintereserano odigra v zadnji liniji, z Tiago Silvo v obrambi a to si Tiago Silva dovoli da je edn najbolsih stoperjev na svetu da si dovoli take kikse da mu se dogaja v obrambi kjer je on nek vodja lider!!!
Enzo ki smo ga placali 120M eurov da tako brez voljno po sredini zgublja zoge in podaja nasprotnikom zogo.
Sm mislu da je bolje igrati z napadalcem Aubumejangom kot z Havertzom pa sm se ugriznu za jezik, tip totalno zgubljen zoge nezna sprejeti niti posteno udariti po golu.
Kaj sploh narediti poleti? Js nisem optimisticen niti v novi sezoni. V zadnje pol leta smo nazadovali za 10 let.
Post Reply