CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by michooo »

Mogoče bo pa naslednja tekma tista prelomna.
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by demiensatlier »

Kak sarkazem, meli smo 1 strel na gol, to je napredek :lol:

Eh vse skup je smešno, škoda komentarja, sploh ne vem zakaj gledam naše tekme ker sem potem vedno slabe volje in se konča z razočaranjem.
User avatar
RedMiner
Posts: 1115
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by RedMiner »

Mene jezi to, ker sam osebno vidim veliko kvalitete pri večini igralcev. Enzo mi je top, sam enostavno ne more žaret v taki ekipi (taktika, pristop), Felix tudi odličen, o Jamesu, Silvi ne rabim kaj velik dodajat itd.

Ok, imamo tudi takšne, ki ne sodijo na svojo pozicijo (Havertz), Ziyech prepočasen, Sterling kot da se ne more vklopiti v sistem/ekipo.

Jaz osebno mislim, da bi moral bit tole zadnji žebelj v krsto. Čeprav po drugi strani pa - LP za naslednjo sezono je misija nemogoče, izpadli verjetno ne bomo, tako da je lahko Potter trener tudi do konca sezone. Edina opcija je, da bi nas nov trener pripeljal do uspeha v Ligi prvakov.
Last edited by RedMiner on 26 Feb 2023, 17:30, edited 1 time in total.
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by demiensatlier »

Po drugi strani pa če bo šlo tako naprej se bomo mogli še za obstanek borit, tako da niti ni tako nepomemben preostanek sezone....
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3494
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

Izgleda kot da rabijo samo malo več počitka.

Gol meseca februarja bo Felixov, ker je edini ta mesec.

Od 1.1. do 1.3. bomo zabili manj golov v Angliji od Reala.

Če sem gledal prav je bila naša zadnja away zmaga proti Salzburgu, davnega 25. oktobra 2022, zadnja away v Premier League pa 16. oktobra 2022 proti Aston Villi.

Ne me basat da ta ekipa ni sposobna več. :)
glosos
Posts: 793
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by glosos »

Govori se, da je Boehly naročil da letos tankimo za prvi pick na draftu
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

sigismund wrote:Izgleda kot da rabijo samo malo več počitka.

Gol meseca februarja bo Felixov, ker je edini ta mesec.

Od 1.1. do 1.3. bomo zabili manj golov v Angliji od Reala.

Če sem gledal prav je bila naša zadnja away zmaga proti Salzburgu, davnega 25. oktobra 2022, zadnja away v Premier League pa 16. oktobra 2022 proti Aston Villi.

Ne me basat da ta ekipa ni sposobna več. :)
Nisi upošteval, da je blo vmes svetovno prvenstvo, tko da ni tok hudo ku se sliši :)
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by bork »

It has felt like #CFC have had no chance of finishing in the top 4 for months. But look at the table after draw at #LFC on Jan 21. They were just 4pts behind #THFC. Five weeks later Spurs are now 4th, 14 points ahead of Potter’s side. The opportunity was still there. Gone now.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3494
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

glosos wrote:Govori se, da je Boehly naročil da letos tankimo za prvi pick na draftu
Lepa :lol: Glede na to da nam manjka kreacije v napadu lahko mogoče z dobro plačo prepričamo še Bradyja da prekine penzijo in pride mal štukat. :P

V včerajšnjo začetno postavo, menjave in taktiko se niti ne bi spuščal ker je brezveze, same old same old.

Prižgan imam The 5th stand APP, čakam da mi zazvoni obvestilo z naslovom "CLUB STATEMENT". Še zdaj imam flashbacke na tisti dan ko se je zgodil famozni "Chelsea Football Club part company with Thomas Tuchel" iz iste aplikacije. Tuchel si je več kot zaslužu čas, verjamem da bi sčasoma in s tako finančno podporo obrnu situacijo okoli čeprav tudi pod njim na koncu ni bilo nič kaj rožnato.

Čas za lovit TOP 4 je bil tu, Newcastle je vmes ogromno remiziral, Tottenham vzporedno z nami dolgo ni bil v neki sijajni formi, Liverpool greši dokaj redno. Tudi če bi na koncu zgrešili TOP 4 bi se lahko borili vsaj za Ligo Evropa ali pa konec koncev Konferenčno ligo, trenutno ni videti da bomo ujeli karkoli od tega. Sick!

Odpustiš izkušenega in priljubljenega trenerja ki je pasal v Chelsea, sedaj pa cariniš statistično našega daleč najslabšega in enega najbolj nepriljubljenih trenerjev odkar obstaja PL? Popolnoma skregano z logiko. Že 2 kroga nazaj je bil gladko zadnji po uspešnosti, od takrat do danes smo tej statistiki dodali še 2 poraza. To da izgubimo sploh ni več presenečenje no, fuck. Potter je fene zdaj že čisto izgubil, sem dobil občutek da je včeraj prekipelo še veliko do zdaj "neodločenim" navijačem.

Jeza in žalost nista niti več usmerjena v Potterja, nič nimam proti njemu. Dec je na mestu, prijazen, igralci ga imajo baje radi, je človeški in vse to je OK, se je pa pač ta služba izkazala prevelika zanj. So ble najprej izgovor poškodbe, no poškodovani igralci so vendarle prišli nazaj. Imel je igralce za 2 ZGODOVINSKA prestopna roka, mimo so šli rdeči kartoni, vsi možni počitki...Izgovorov je zmanjkalo, mi pa vedno slabši. Potter je svoje pokazal in oddelal, od zdaj naprej so uči usmerjene v Boehlyja.

On, Eghbali in tista grupa bodo mogli požret ponos in priznat da so se zmotili, ves respect tega sveta ker so si drznili in probali s Potter projektom ampak žal je projekt neuspešen. Še trmasti Levy je uvidel da je bil Nuno Espirito napaka (pa je imel boljše rezultate od Potterja, s slabšo ekipo in mnogo manj zapravljenega keša) in ga je šel odpustit preden je bila sezona popolnoma zafurana, aktiviral Conteja in takrat so nekako rešil sezono. Mi smo bili očitno v štartu pripravljeni odpisat sezono za voljo projekta? Čisti ameriški način delovanja, točno tak kot je napisal glosos. V NBA in NFL na koncu zanalašč izgubljajo da imajo naslednje leto eno prednost. A je Boehlyju kdo razložil tale sistem na izpadanje? Jasno da malo karikiram in pretiravam s to zadnjo izjavo, ampak you get the point. :)

Če Potter ostane in obrne situacijo okoli se bomo komplet vsi verjetno z največjim veseljem posuli z vsem pepelom tega sveta, komentiramo pa trenutno stanje tako kot je in res res zdaj že predolgo ni videti premikov v pravo smer.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by blueboy11826 »

Sigismund res dobro napisano, se strinjam z vsem. S 5th standom mava identične izkušnje :D . Mal pred malco obvestilo o Tuchlu, se spomnem kako sm zgubu apetit :D . Tut js nimam osebno nč proti Potterju, lepo daj dobr člouk in da se zastop z vsemi, ampak realno najboljši trenerji so skor vedno mel z nekaterimi igralci malo slabše odnose, kar je logično, da se bo zgodilo. Vrhunski trener mora vztrajat pri svojih pogledih, ne pa samo da se majo vsi radi. Tu je naš klub najbrž že parkrat naredu napako, ker je odšel trener in ne igralec, ki ni (več) pasal v slačilnico.
Odkar je prišel Potter ni napredka niti malo, pa je tukaj že pol leta. Nevem po koliko časa naj bi pričakovali, da se bo vsaj igra izboljšala.
KTBFFH
User avatar
Trivinho
Posts: 1358
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by Trivinho »

Naj se na naslednji tekmi navijaci zdruzjo in od prve do zadnje minute navijajo za Potter Out, ker zgleda ga dobr vlece americanu k mu tok zaupa...
Ce ga bo malo sram bo sam odstopil ker tud ce je dobr clovek mi je antipaticen s takimi potezami in neznanjem itd itd..
On ni kaliber za tako velik klub in kokr pravte casa je meu dovol denarja tud nevem kaj se rabi...
Dokler bo on vodil ekipo nevidim prihodnosti, po odhodu pa vsaj malo upanja da gremo cez borusijo...
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by demiensatlier »

Mogoč pa Boehly sploh ne ve kako uspešen klub smo bli v zadnjih 20 letih, bi mu blo treba mal pokazat zgodovino in dosežke....
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by bork »

Ena in žal edina pozitiva včerajšnje tekme pa je zame Fofana. Zamenjal Silvo sredi prvega polčasa, na mestnem derbiju, šele druga tekma po daljši odsotnosti, pa je odigral praktično brezhibno.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3494
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

Na novinarski konferenci se naš simpatični in naučeni trener ne smejčka več, včeraj je že sam poudaril da se zaveda kritičnosti situacije in da njegova služba ni več tako zelo varna. Pob je čisto obrnu ploščo napram tistemu "famoznemu" intervjuju 2 tedna nazaj.

En youtuber je imel dober point in sicer da če so Boehly in co. kaj, potem so primarno biznismeni in še američani za po vrhu. Če si je kdo dal "backdoor" v pogodbo potem lahko verjamemo da so si ga oni in glede na poudarek pomembnosti tekem s Spursi, Leedsom in BVB-jem lahko da je res kaj na tem.

Od današnje tekme res ne vem več kaj pričakovati, če so igralci odločeni Potterja potunkati potem lahko pričakujemo poraz, ne bi bil pri igralci punt v Chelseaju.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

Chelsea: Kepa; Fofana, Koulibaly, Badiashile; Loftus-Cheek, Enzo, Kovacic, Chilwell; Joao Felix, Havertz, Sterling
Post Reply