Champions League 2022/23

spremljenje evropskih pokalov in prijateljskih tekem
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Champions League 2022/23

Post by bork »

Ne vem, kaj se mormo naredit da damo en jeben gol… prakticno vse so prav naredili, samo gola niso dali. Nora kakšna nesreča se nas drži. Ja ok, manjka nam tudi kvalitete v zaključkih, ampak z malo sreče, bi jih povozili.
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Champions League 2022/23

Post by demiensatlier »

Lahk bi še 3 dni špilali pa nebi dali gol iz 1 metra....
User avatar
Trivinho
Posts: 1358
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: Champions League 2022/23

Post by Trivinho »

Bravo Potter upam da je to tvoja zadnja tekma v karieri.
Mudryk nc posebnga prevec se afna in misl da lahko izvaja vragolije nakar so ga dal na realna tla nemci.
Edina vredne pohvale sta felix pa james ostalo nc od nc.
Havertz pa itk ne spada v spico. Tko da to je to za letos v ligi prvakov
glosos
Posts: 793
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: Champions League 2022/23

Post by glosos »

Prvič odkar navijam za Chelsea sem mnenja da nimamo pravega trenerja, in da je treba menjat.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 569
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Champions League 2022/23

Post by Chelsea_fan »

Se strinjam trivinho.

Na zalost bomo tega pajaca od trenerja gledal se celo sezono
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
chelsea boy
Posts: 433
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Champions League 2022/23

Post by chelsea boy »

Havertz bi moral pospravt tisto šanso z glavo iz par metrov, 10 sekund kasnej pa že zgubljamo. Noro. Res upam, da odpikajo Potterja čez par tednov, ko spet ne bo nobenga napredka in ne bomo znal zadet enga gola.
Felix pa ja ves čas zelo nevaren, ampak bog pomagi eno od vseh teh šans bi pa mogu zadet.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 569
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Champions League 2022/23

Post by Chelsea_fan »

Mahh skoda besed

Pustis enza 1na1 na njihovem najhitrejsem igralcu.. jst ne vem kaj te asistenti delajo in kje so analize

Havertz prvi spic celo sezono

Nvm kdaj sem bil tok razocaran kod to sezono
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Champions League 2022/23

Post by bork »

A bo lahk tist trener k bo prišel kot zamenjava za Potterja igral namest Havertza v špici?
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Champions League 2022/23

Post by sigismund »

2 zmagi na 14 tekmah.

Golov od nikjer tako kot jih ni blo pod prejšnimi Potterjevimi ekipami.

Da igra Havertza v špici se je odločil sam, nihče drug. Tudi sam zavestno v ekipo daje Mounta in Cucurello. Pa še in še.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 569
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Champions League 2022/23

Post by Chelsea_fan »

bork wrote:A bo lahk tist trener k bo prišel kot zamenjava za Potterja igral namest Havertza v špici?
Bo ko bo posedel kai-a
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Champions League 2022/23

Post by bork »

sigismund wrote:2 zmagi na 14 tekmah.

Golov od nikjer tako kot jih ni blo pod prejšnimi Potterjevimi ekipami.

Da igra Havertza v špici se je odločil sam, nihče drug. Tudi sam zavestno v ekipo daje Mounta in Cucurello. Pa še in še.
Ja, 2 zmagi na 14ih tekmah je katastrofa. Sam ne moremo kar vse predstave v isti koš metati. Na preteklih tekmah so bili problemi, absolutno, samo danes pa je težko rečt, da jih ni pripravil na tekmo.

Kdo bi recimo danes lahko igral v špici? Auba, ja, huda napaka, da ga ni vzel, kdo pa še poleg Aube? Res bi rad slišal (tudi od drugih).

Cucurella - Chilwell je bila absolutno nujna menjava. Chilwell se vrača po poškodbi, 5min pred menjavo je bil vidno zdelan. Če bi ga pustil notri bi tvegal obnovo poškodbe, kar se je letos že trem naredilo. Za Mounta se strinjam, samo potem pa zopet, koga namesto njega bi pa dali notri?

Sam menim, da bi moral dati ven tudi RLC-ja, ampak potem zopet pridemo do vprašanja za koga bi ga menjal glede na to, da sta Zakaria in Kovacic bila prvic po poskodbi na klopi.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Champions League 2022/23

Post by sigismund »

Pa sej niti ni vse v menjavah, dobu sem občutek da so pri nekaterih standardi tko zelo padli da bodo srečni že če igramo tisto minimalno kar bi moralo biti na tem nivoju samoumevno.

Šokira me da 2 zmagi na 14 tekmah ni dovolj alarming za nekatere. S tem da tista zmaga od dveh je bil CP kjer iskreno nismo ravno blesteli. To je win % Nevilla v Valenciji, legit mislim da smo slabši kot pod AVB-jem.

Kako je sestavil ekipo za LP je spret "kriv" zgolj in samo on in njegov team. Vseeno mi je "koga naj pa bi dal notri", I don't care, mene zanima končni produkt in to je bil spet poraz.

Človeku brez vozniškega izpita smo dali za vozit formulo.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Champions League 2022/23

Post by bork »

Madona, pišete kot da smo doma igrali FA pokal proti Burnleyu in izgubili, ne pa izločilne boje UCL proti BvB, ki je v neverjetni formi, in to na njihovem stadionu.

Če bi 5 let nazaj prišli na Westfallen s petimi U23 igralci v prvi ekipi in dvema HG igralcema, ter izgubili na način, kot smo včeraj, bi tu gor poslušali o nesrečni zmagi in o tem, da imamo aktiven rezultat. Gledam malo Twitter, malo WAGNH, torej portale, kjer se veliko pljuva po vsem živem, pa iskreno nikjer niti približno toliko negativne energije kot včeraj na tem portalu. Ja, smo v katastrofalni seriji, ampak ne morete reči, da ni napredka. Ne spomnem se tekme v zadnjem letu, torej tudi ko smo še igrali pod Tuchlom, da bi imeli toliko enih priložnosti.

Pa preden me kdo obtoži, da sem Potter IN. Nisem ne Potter out, ne Potter in. Z drugimi besedami ne bom žalosten, če danes odjebejo Potterja niti nisem izrecno za njegov odhod. Točka preloma pa bo zame tekma čez 3 dni na SB proti Southamptonu. Če tistega ne zmagamo, bom postal Potter out, ker tam pa res ne bo izgovorov. Vseeno pa vidim tisto tekmo kot tekmo, kjer bi lahko obrnili sezono. Vse pa bo odvisno od tega, kako se bodo igralci odzvali po včerajšnjem porazu, tu pa se bo hkrati videlo, ali jih je Potter uspel motivirati.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Champions League 2022/23

Post by mlinko »

@bork se strinjam. Po vseh predstavah v zadnem obdobju je bila včerajšnja za moje pojme čisto nekaj drugega. Pritiskali smo jih še v 93. za razliko od WHU, kjer v drugem polcajtu nismo mogli vršiti pritiska v vseh 45 minutah. Ne bom pisal obnove, ampak tole včeraj je bilo za gledat. Do gola sem prov razmišljal, kdaj nazadnje mi ni bilo tako dolgčas med gledanjem naše tekme pa je bilo 0:0. Pač men je kristalno jasno, da rezultati niso na nobenem nivoju ampak vsaj igra se je včeraj obrnila v pravo smer in to proti BVB kar sploh nisem pričakoval.
CFC :cfc01:
User avatar
Trivinho
Posts: 1358
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: Champions League 2022/23

Post by Trivinho »

Potter out je biu ze poraz proti fulhamu nedolgo nazaj.
Vceraj je bila napaka ze Mudryk v zacetni postavi, tukaj bi moral igrati Pulisic ki ima bolj izkusenj v ligi prvakov in nebi se afnal in nekaj probaval kot na treningih, nato bi Mudryk prisel v 70min.
Res mi je tamau sou uceri na zivce pa ni hejt ampak nemors se tko zajebavat na taki tekmi, pa koliko zog je zgubil..
Post Reply