Zimski prestopni rok 2023

o morebitnih prestopih
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Zimski prestopni rok 2023

Post by blue222 »

Gapko je zelo dober nakup za Pool.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Zimski prestopni rok 2023

Post by bork »

Nov report Fabrizia:
Negotiations are progressing to final stages for Benoit Badiashile to join Chelsea, expectation is for the deal to be completed soon for €35/40m fee. #CFC

There’s an agreement in principle on personal terms with Badiashile, he’s now keen on the move as reported yesterday.

Očitno je še samo vprašanje časa, kdaj bo Badiashile postal naš igralec. Cena v primerjavi z Gvardiolom odlična, kvaliteta malo manj.

To, da smo iz Gvardiola switchali na Badiashila je po mojem mnenju dober znak, ker je uprava končno ugotovila, da ni smiselno dajati 100mio plus za branilca, ko pa imamo še druge položaje, ki so enako ali bolj nujni okrepitev. Sedaj bomo verjetno imeli cca 70mio “viška”, ki jih bomo lahko porabili za kakšno drugo okrepitev.
User avatar
Trivinho
Posts: 1361
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: Zimski prestopni rok 2023

Post by Trivinho »

Ta Badiashile je vsaj zame neznanka, upam da vsaj enkrat kej pametno kupimo in zadanemo s prestopom.
Ceprov igralca ne poznam kar se kvalitete tice... ampak ce za ta denar dokaze da lahko igra v premier ligi potem je dobrodosel.
Zal mi je samo za Fofano da je fail nakup, tudi ko je igral ni pokazal da je res klasa ampak obican branilec ki jih imamo v akademiji polno.
Mi rabimo se vsaj 2 vezista, od Kanteja ne pricakujem kej veliko v tej sezoni saj je zadne case velik poskodovan, tko da rabimo res WC igralca, vesel bi biu tudi Krosa iz Reala saj ima zadnjo sezono pogodbe lahko se ga dobi poceni za 2 leti bi biu top okrepitev...za napadalca se vedno trdim da je Mitrovic pravi tip za naso ekipo golgeter poceni in mocan v stilu drogbaja..
Razni Nkukuji, me ne prepricajo...
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Zimski prestopni rok 2023

Post by blue222 »

Dober je že, če ima pri 21 letih že 135 nastopov za Monaco :-|
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Zimski prestopni rok 2023

Post by bork »

Trivinho wrote: Zal mi je samo za Fofano da je fail nakup, tudi ko je igral ni pokazal da je res klasa ampak obican branilec ki jih imamo v akademiji polno..
What is wrong with you?

Fofana je star 21 let, ima 7-letno pogodbo, v klubu je 5 mescov, od tega 4 mesce poskodovan. 4 tekme je odigral. A sploh kej postudiras, ko pises, da je Fofana fail?
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Zimski prestopni rok 2023

Post by demiensatlier »

Fofana ni bil slab, je pa škoda da je tudi on nagnjen poškodbam.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Zimski prestopni rok 2023

Post by bork »

BREAKING: Chelsea have entered the race to sign Enzo Fernandez. They have sent representatives to Lisbon in an effort to tie up a deal according to reports.

KONČNO!

Enza bi res potrebovali.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Zimski prestopni rok 2023

Post by bork »

Multiple reports across the Portuguese media now suggesting Chelsea moving fast to try and sign Enzo Fernandez from Benfica, with the club even searching for replacements for Enzo now.

[via Simon Phillips]

Kljub vsem reportom glede Enza, ki prihajajo predvsem iz Portugalske, pa je treba vedeti, da še noben resen novinar, ki pokriva Chelsea, ni potrdil teh govoric (da ne bi bil kdo prehitro vesel). Po navadi pravijo, da tam kjer je dim, je tudi ogenj in dejansko obstaja veliko možnosti, da se zanimamo za Enza. Samo te cifre se mi zdijo pa močno pretirane in bolj verjetno je, da ponujamo kakšnih 90-100mio in ne 120-130mio.

Ker je Azpi namesto Jamesa eden največjih downgrade-ov v EPL, bi bilo nujno, da kupimo back-up RB-ja že v tem prestopnem roku.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Zimski prestopni rok 2023

Post by n1i9k9o6 »

Enzo ma odkupno klavzulo 120M in močno dvomim, da bo Benfica dala pod to ceno, glede na zanimanje. Ampak če ga slučajno uspemo dobit in poleti še Ricea bi blo to res sanjsko.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Zimski prestopni rok 2023

Post by bork »

Ja, sem pa nekje zasledil, da naj bi plačilo odkupne klavzule na Portugalskem predstavljalo precejšnjo davčno obveznost, zato so klubi zainteresirani za drugačen, bolj ugoden dogovor, torej da ne bi prišlo do direktne aktivacije BC. Ne vem pa koliko to drži.

Bo pa Benfica v vsakem primeru morala dati 25% prejete kupnine Riverju.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 570
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Zimski prestopni rok 2023

Post by Chelsea_fan »

a pa vam je res ta Enzo top top igralec in vreden 100m?
Sam ga nisem nekaj veliko spremljal razen WC-ja...

Se pa strinjam in sem vesel, da ne kupujemo več branilcev za 100m.. čeprav bi Guardiola imel takoj v ekipi.
Se mi zdi klasa in veliko boljši od raznih Cucurel itd..

Sam upam v januarju na back-up Jamesu in nekoga na sredini.

Glede na to kako naš nov lastnik postavlja ključne ljudi na pozicije lahko optimistično zrem v prihodnost :)

:cfc01:
BLUE IS THE COLOUR!!!
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Zimski prestopni rok 2023

Post by n1i9k9o6 »

Chelsea offers 120M€ + 10M€ for Enzo #Fernandez to Benfica. Let's go to the fight.

-Pedro Almeida
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 570
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Zimski prestopni rok 2023

Post by Chelsea_fan »

Če je to res je pa smeh :)

130m hahaa...nemorm vrjet :)
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Zimski prestopni rok 2023

Post by bork »

n1i9k9o6 wrote:Chelsea offers 120M€ + 10M€ for Enzo #Fernandez to Benfica. Let's go to the fight.

-Pedro Almeida
Pedro Almeida je fikcijski account.

The wheels of the transfer window are now firmly in motion. Pedro Almeida, who isn't a real person, writes a tweet that is then amplified by football websites around the world desperate for transfer content and shared by fans desperate for updates. The definition of fake news.

The dynamic of transfer reporting is fascinating. Accounts who are so well-connected that they report dozens of exclusive transfer stories per day, yet have never been able to monetise this precious knowledge through actual reporting, while nobody seems to have ever met them!

Še njegova profilna slika je fake.

Je pa res, da so glede Enza poročali tudi nekateri portugalski mediji in sedaj ta Almeida na podlagi teh novic meša meglo. Na prihod Enza bomo lahko upali, ko bodo o tem poročali kakšni zanesljivi novinarji ala Ornstein, Fab, Nizaar.

Za RB si pa sam želim Juranovića iz Celtica, ki bi bil res poceni rešitev, ker rabi Celtic denar (govora je o 10-15mio).
User avatar
Trivinho
Posts: 1361
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: Zimski prestopni rok 2023

Post by Trivinho »

Vcasih mi je bilo zal Romanovega denarja, ceprov ni moj.
Zdej pa ko je lastnik ta american se mi pa smeje in mi je vseen kok denarja vrze za igralca...
Optimisticen pa itk nism dokler bo lastnik american pa ne zato ker nebi maral americane, ampak je realno da njih sam biznis zanima in ne uspeh kluba...
Razlika je med Romanom in telimi arabci k ulagajo v klub ker si zelijo uspeha kluba, americani pa sam biznis...
Moje mnenje...
Post Reply