CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
RedMiner
Posts: 1116
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by RedMiner »

Dobr smo zvozil. Palmer res top, zelo dobro Gusto, Caicedo in Enzo. Sterling je odigral svoje, boljš dat Jacksona na krilo pa Nkunkuja v napad, ko bo zdrav.

Do konca imamo pa na papirju zdej res enostaven razpored in bi moral to izkoristit. Realnost je tudi 6. mesto, sploh ob zmagi nad scumom doma.
User avatar
Trivinho
Posts: 1359
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Gusto in Palmer res igralca sezone bi kr obema dal to nagrado.
Galagherju manka se neki malega neka poteza vec da bi reku top, ceprov gara za ekipo.
Kar se Mudrika tice, na desni strani je res neuporabn, nima ideje oz nezna prodret po krilu isto kot Kirm samo borben in hitr, da pa kej nardi je pa nula, skoda res.
Danes je sicer zadel ampak v zaletu je uzel zogo in mu ratal, ko ma pa autocesto na desnem krilu in ga vsak desni bocni ustavi kot prebrano knjigo.
Da se omenim Enza, za moje pojme je on cedalje slabsi smo prevec pricakoval od njega ni tisti kreator, se Jorginho je zanga biu majstor.
A kdo kej ve zakaj Silva sedi in dobija priloznost Chalobah?
Sej cas je ze biu za Silvo da se mal usede, me pa cudi da odenkrat dobija Chalobah priloznost.
Konc koncev veseu sm za 3 pike ampak igra se vedno pod pricakovanji.
glosos
Posts: 793
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by glosos »

Ravno to me skrbi, da ko se stvari izkristalizirajo in je zadeva jasna, to in to je treba podelat, da dosežemo to in to ... v taki situaciji Pochu res ne zaupam
User avatar
Trivinho
Posts: 1359
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Poch je sam figura, ki stoji ob igriscu..vsaj 5 ljudi je nad njem ki upravljajo z taktiko in menjavami..
Igralci so pa zgubljeni..
glosos
Posts: 793
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by glosos »

No Comment
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 569
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Chelsea_fan »

Lol res trivinho .. nasmejiš me :)

Kar se tiče včerajšnje tekme.. zgledali smo dobro.. Enzo in Caicedo se mi zdita, da sta se začela uigravati.

Ne bi se strinjal, da je Enzo bil slab včeraj ampak ravno nasprotno.. se mi zdi, da bo sčasoma tudi postal leader te ekipe.

Motm itak Palmer.. kakšnega igralca smo dobili noro.. vedno ima idejo več noro razkošen talent.

Kar pa je bilo slabo včeraj je ta naša zadnja linija.. Cucurella izpadel kot majhen otrok ob 2 golu.. Chalobah slabo ...

Kar mi še ni nikakor jasno, da je Chalobah na izhodnih vratih in vseeno začenja tekme.. to mi nikakor ni jasno..

Glede na naš razpored bi rekel, da lahko napadamo evropo.. Upam res upam, da v primeru, če ne dobimo evrope Poch odleti.. ima odlično priložnost da se dokaže.
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
RedMiner
Posts: 1116
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by RedMiner »

No, hvalabogu, da se nekdo strinja z mano, da vezna linija izgleda dejansko zelo dobro, čedalje bolj. Včeraj je bila slaba leva stran obrambe, Cucurella najslabši z naskokom, potem Sterling.
glosos
Posts: 793
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by glosos »

Na tej točki je higienski minimum, da nas Poch pripelje na 7 mesto in v Evropo. To bi dejansko tud nekak zadostilo nekim realističnih pričakovanjem pred sezono, kljub vzponom in padcem, ki pa so tudi bili pričakovani.

Kar se Pocha tiče, on mora to doseči že zato da ohrani nek status "top tier" trenerja na trgu. Ker dvomim da bomo nadaljevali z njim. Imam pa skrbi, kot rečeno, ker doseganje konkretnih ciljev ni nekaj kar je v svoji karieri demonstriral.

Če sezono končamo na 6-7 mestu, in se uvrstimo v Evropo (ok, en pokal je še active), a bi mu kdo dal še eno sezono?

Lahko v zadnjih 10ish tekmah spremeni nekaj na svojem vodenju ekipe, kar ni sprmenilo naše mnenje?
Brez da nekaj drastično izboljša, je sploh realno, da imamo strong finish?
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by blueboy11826 »

Velika verjetnost je, da bo tut 8. uvrščeni v evropi, glede na to, da mata Anglija in Italija največ možnosti za dodatno CL mesto.

Glede včeraj težko je rečt, da je blo karkoli res zelo dobro, razn Palmerja seveda. No drugi polčas lahko rečemo, da je bil dober. Veza, ajde je bolš, sam še daleč od vrhunskega nivoja. Res velikrat zmanjka igralec, ki lahko potegne z žogo 30 40 metrov, ker Enzo in Caicedo tega kot kaže nista sposobna.

Glede Chalobaha - vsem bi deval nevem kuk cajta, da se uigrajo pa da se vrnejo po poškodbi, on je pa takoj na tapeti. Če ste pozabl je bil celo sezono poškodovan. Dokazal je, da je soliden štoper in ga imamo z lahkoto za backup. Kdo bi po vaše mogel včeraj igrat pri vseh poškodbah? Disasi igra celo sezono pa je mel eno res dobro tekmo, žalostno, Badiashile letos ni odigral tekme brez napake in veliko rajši vidim, da gre en od njih dveh (al pa oba) kot Trevoh.

Glosos - tole smo že podebatiral. Mislim, da noben ni bil za to, da ostane. Po drugi strani pa a bo sploh kak vrhunski trener opcija za nas poleti?
KTBFFH
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 569
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Chelsea_fan »

Pa res mislite če bo dosegel evropo da ga bomo odpustili?

jaz sem prepričan da ostaja, če pridemo v evropo :)
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
Trivinho
Posts: 1359
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Chelsea_fan ja ze par let se smejete mojim humoreskam, ki pa cez cas se izkazejo za resnicne :)
glosos
Posts: 793
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by glosos »

Trivinho wrote: 12 Mar 2024, 10:27 Chelsea_fan ja ze par let se smejete mojim humoreskam, ki pa cez cas se izkazejo za resnicne :)
Zdaj če ti misliš da tvoje nebuloze postanejo resničnost, pol to marsikaj pojasni
glosos
Posts: 793
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by glosos »

Chelsea_fan wrote: 12 Mar 2024, 10:27 Pa res mislite če bo dosegel evropo da ga bomo odpustili?

jaz sem prepričan da ostaja, če pridemo v evropo :)
Saj to
User avatar
Trivinho
Posts: 1359
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

glosos wrote: 12 Mar 2024, 12:07 Zdaj če ti misliš da tvoje nebuloze postanejo resničnost, pol to marsikaj pojasni
Sm ze veckrat pojasnu, ce nekaj povem poresnici pa tudi ce je kritika oz zalostno ali smesno, se ne pomeni da sovrazim klub.
Ampak sm realn in usakmu povem v faco kar si mislim, nisem edn tistih ki se dela pred nekom dobr potem pa za hrbtom govori grdo.
Sej midva imava imava kr veckrat nasprotna misljenja kar spostujem da imas svoje mislenje...
Ampak nemores pa govorti zamene da marsikaj pojasni o meni ce povem nekaj kar tebi ni usec...
Js nism pochetino da bom ploskal ali kimal vsakemu tvojemu postu naprimer, js vidim tako ti vidis tako situacijo...
Se vedno obozujem klub Chelsea in se veselim vsake zmage tudi vcerajsnje, ampak realnost je pac taka kot jo vidimo da smo dalec za uspehom...ze finale z liverpolom smo videli da smo prezelena ekipa oz da so nas premagali liverpolovi otroci...
User avatar
ndm
Posts: 66
Joined: 08 Jun 2008, 19:08
Location: Mozirje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by ndm »

Jaz sem na nekaj zadnjih tekmah dobil vtis, da odigramo recimo 70-80% tekme na dokaj visokem nivoju in se vidijo nekakšni obrisi/ideja igre potem pa imamo 20% časa takšne lapsuze, da skoraj vedno kasiramo gole, ki nam onemogočajo neke solidne rezultate. Tipičen primer je včerajšnja tekma. 20-30 min okej, potem pa 5 min kaosa in otroških napak in dobimo gol. Enako drugi polčas, pol ure solidno, newcastle brez šans, mi poleg gola še smrtna šansa Sterlinga potem pa ponovno totalno neumne napake v zadnji liniji in trepetamo na koncu tekme. Mislim, da če bi se izognili tem res ogromnim padcem pozornosti skoraj vsako tekmo bi rezultati in celotna podoba izgledala precej boljše.
Tudi Caicedo se meni zdi vsako tekmo boljše. Malo se mora še umiriti pri podajah in faulih. Odvzemanje žoge pa zadnje tekme super. Bi bil zanimiv statistični podatek koliko žog je vzel v zadnjem času.
Post Reply