Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Govorice

Post by Trivinho »

Zmaga proti spursom ali poraz, ne spremeni dejstva da mora Potter iti stran.
Seveda si ne zelimo gledati porazev Chelsea ampak trenutno je mogoce ta poraz ki bo ja Potterja odgnal.
Kar se tice Zidana, je trener ki ima hrbtenico in respekt, kar nas Potter nima to je prva stvar.
Druga stvar je pa da ima zna delati z zvezdniki, potem osvojil je veliko kot igralec in kot trener kar nas Potter nikoli ni niti bo kdaj.
Tko da Zidane je moja izbira ampak nevem ce je realna.
Tudi politika sportnih direktorjev je sfaljena, ki igralcem kar visoke place dajejo, Bajernov sistem je za mene zelo dobr ker imajo limit, dajo kokr dajo uzami ali odidi.
Tko da ni sam trener kle kriv ampak kr nekaj ljudi je za skenslat s polozajev.
Anceloti pa mislim da je to zadna sezona potem pa mislim da se bo upokojil, in namesto njega pride Raul.
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Govorice

Post by bork »

Big njuz:
Breaking | Chelsea owner Todd Boehly and partners are interested in acquiring a 100% stake in Strasbourg and have recently met with club president Marc Keller, according to L'Équipe. More follows.

Glede debate okrog trenerja bi še samo nekaj dodal. Poch ni zavrnil Chelsea, ker ga (še) niso kontaktirali, to je potrdilo več virov. Hansi Flick se tudi meni zdi nekoliko nerealna opcija. Zidaneja v prvi vrsti ne bi zaposlil zato, ker zna delati z zvezdniki, mislim to ne bi smelo biti primarno vodilo. Ja, res se kar nekaj naših igralcev obnaša kot da so ne vem kakšni zvezdniki… samo glede na status našega rebuilda, le ta še ni končan. Definitivno rabimo nekoga, ki je dober z mladimi. Od trenerjev, ki so trenutno brez službe pa bi bil Zizou sigurno moja druga izbira.
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Govorice

Post by bork »

Fabrizio Romano: “Internally Chelsea are still backing Graham Potter after Spurs defeat. But many top agents are approaching Chelsea to offer them their clients (managers). This is normal. But the situation is getting tense. Let’s see what happens after new round of talks."

Me zanima, kateri so ti managerji… upam, da kmalu zvemo kaj več.

Ni mi pa jasno, od kje takšna podpora igralcev Potterju. Zadnjič se je oglasil Enzo in ga podprl, včeraj James. A ne vidijo, da postajajo vsak dan slabši?
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Govorice

Post by bork »

Christopher Vivell has doubts over Graham Potter, other members of the Chelsea board have mixed feelings.

Chelsea are admirers of Thomas Frank, Ruben Amorim & Artur Jorge. 

Mauricio Pochettino is open to joining Chelsea if the conditions are right.

Nihče od naštetih me ravno ne prepriča. @Sigismund, morda sedaj narediš anketo pa poleg Pocha, Zizouja in Enriqueja dodaš še Thomasa Franka in Rubena Amorima.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

Evo, anketa objavljena, sem dal kar vse ki so bli kadarkoli vsaj malo omenjeni.
Če se prav spomnim Tapatalk ne podpira anket, tako da boste lahko glasovali samo preko spletne strani.

Lahko da sem nerazgledan ampak jaz bom mogu vprašat Google kdo sploh sta Ruben Amorim in Arthur Jorge. :-o

Moj glas sicer Enriqueju, se že dlje časa spravljam pisat post o teh trenerjih in pridružit debati o Zidanu, bom enkrat kmalu komentiral kej več.
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Govorice

Post by bork »

Artura Jorgeja sem tudi sam googlal :lol: res izbrana druščina, upajmo da so to samo govorice.

No, tudi sam sem team Luis Enrique :cfc02:

Po drugi strani pa lahko danes preberemo:

Chelsea are not planning to sack head coach Graham Potter and will continue to give him time to turn results around.

Chelsea regarded the situation today as business as usual.

:zzz:

Pisalo se je tudi o tem, da naj bi bili naslednji dve tekmi make it or break it LOL. Kaj nam bo nov trener po tem, ko spušimo proti BvB?? Čeprav mislim, da bi ta Dortmund morali premagati tudi s Pottrom za krmilom, AMPAK glede na psihično stanje ekipe je tudi ta zmaga pod velikim vprašajem.
User avatar
demiensatlier
Posts: 634
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: Govorice

Post by demiensatlier »

Tudi Mourinho se je omenjal.
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Govorice

Post by bork »

demiensatlier wrote:Tudi Mourinho se je omenjal.
Fak, da bi dali Mourinhu tole mlado ekipo… to bi pa bil strel v koleno. Čeprav za kakšno sezono bi mogoče imelo celo dober učinek, da jih malo pretrese in postavi na realna tla. Samo potem bi verjetno poklical Lukakuja nazaj in nagnal Mudryka in Maduekeja v Nemčijo…
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Govorice

Post by bork »

Enrique is resisting Brazil's enquiry as he fancies the post at Chelsea and wants to wait for the London club.

Vir je sicer bolj tako tako - katalonski Sport.
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Govorice

Post by bork »

Fabrizio:

Luis Enrique wants to return to management as soon as possible, but no talks with Chelsea YET.
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: Re: Govorice

Post by n1i9k9o6 »

Chelsea vs Leeds is crucial for Graham Potter, it’s like a final, Chelsea have to win. Chelsea are internally exploring the causes of this current disaster.(@FabrizioRomano @onamp)

Luis Enrique has already been tipped as a potential replacement for Graham Potter at #Chelsea, but insiders have suggested there is currently no interest in him.

[via @SamiMokbel81_DM
/ @AdrianJKajumba]

Me kr malo žalosti, da se očitno ne zanimamo za Enriqueja, njega bi si res želel, če odpustimo Potterja.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 561
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

Re: Re: Govorice

Post by Chelsea_fan »

Mene pa nikakor ne prepriča ta Enrique.. z barcelona je res nekaj naredil ampak nvm me ne prepriča :)

bi pa vsekakor bil veliiika nadgradnja našemu čarovniku.
BLUE IS THE COLOUR!!!
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: Re: Govorice

Post by n1i9k9o6 »

Exclusive news confirmed: Thomas Tuchel becomes new FC Bayern head coach, full agreement in place. He has already accepted the job. #FCBayern

Contract agreed, documents are being prepared tonight.


Vem, da se ne tiče direktno Chelseaja, ampak je kr šok kako se je Bayern znebil Nagelsmanna. Pa teoretično se lahko Tuchel v tej sezoni vrne na SB.

Če pa se poleti odločimo odpustit Potterja, pa se je Enriqueju pridružil še en trener, ki se ga ne bi branil. :)
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Re: Govorice

Post by mlinko »

Nagelsmanna si po teli situaciji ne bi želel. Če te je Bayern primoran sredi sezone zamenjat potem nevem, kako boš preživel pri nas. Baje je kr navzkriž z upravo, pa še z izjemo UCL-ja nima ravno nekih bleščečih rezultatov. Pa, če je šel res med vsem tem zdej še na počitnce smučat pol res ne vem kaj lahk pričakujemo pri nas.
CFC :cfc01:
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: Re: Govorice

Post by n1i9k9o6 »

Ker se je danes na twitterju spet govorilo o novem stadionu, me zanima še vaše mnenje.
Torej do nedavnega se je najbolj omenjala možnost da bi nekaj let igrali na drugem stadionu, med tem ko bi se SB prenavljal. Danes pa se omenja možnost, da bi se nov stadion zgradil v predelu Earls Court, slab kilometer višje kjer je zdaj SB. V tem času bi Chelsea še vedno lahko igral na istem stadionu, nova lokacija pa bi omogočala lažjo in cenejšo gradnjo, kolkr sm razumel bi tud stadion lahko bil večji (s prenovo SB bi prišli na max 60k).
Kaj vi mislite?
Post Reply