Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Govorice

Post by bork »

Chelsea hierarchy intend to judge Graham Potter by years, not months or games. #CFC expect progress but giving 47yo significant time. Joining new project mid-season, ongoing rebuild, injuries, youth drive mean job seen as safe + long-term @TheAthleticFC

- Ornstein
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: Re: Govorice

Post by n1i9k9o6 »

Če odpustimo Potterja, koga bi si želel videt na klopi Chelseaja IN ZAKAJ?
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Govorice

Post by Trivinho »

Tuchela nazaj, ker pravi da ni dokoncal dela pri Chelsea.
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: Govorice

Post by glosos »

Trivinho wrote:Tuchela nazaj, ker pravi da ni dokoncal dela pri Chelsea.
Again, redko, ampak tu se strinjam
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Re: Govorice

Post by bork »

n1i9k9o6 wrote:Če odpustimo Potterja, koga bi si želel videt na klopi Chelseaja IN ZAKAJ?
Luis Enrique.

Pri Barci je gojil atraktiven, napadalen nogomet. Zna delat z zvezdniki, po drugi strani pa ga ni strah promotati mladih igralcev v prvo ekipo. Čeprav je v trenerskih vodah relativno kratko obdobje, je osvojil vse, kar se je osvojiti dalo. Verjamem, da bi sestavil en dober recept za tole našo ekipo. Zanj tudi ne bi rabili nič plačati, ker je trenutno brez službe, bi pa Potterju morali plačati zajetno odškodnino.

Tuchel se mi zdi glede na vse čisto nerealna opcija. To bi bilo res bizarno, da bi ga že po nekaj mesecih pripeljali nazaj.

Žal pa se mi zdi najbolj verjetno, da bodo še nekaj časa vztrajali s Pottrom... edina opcija da gre je, da bi v celoti izgubil zaupanje navijačev, kar se je danes verjetno tudi zgodilo. Boehly se namreč trudi biti priljubljen in si ne more privoščiti najbolj nepriljubljenega trenerja v novejši zgodovini Chelseaja. Bodo sigurno kakšni sestanki v naslednjih dneh na to temo.
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Govorice

Post by Trivinho »

Tuchel je res morda nerealna opcija ampak njegova karizma mi je bila usec ob igriscu, imel je kar nekaj takticnih idej ki je spravila City, Real Madrid, Atletico, in se marsikoga na kolena.
Pri Potterju tega nikoli nebomo doziveli da takticno unici nasprotnika kot je Real itd...ce se Fulham, Sunderland nemore premagati z 500Miljonskim kadrom na igriscu potem se tukaj moje menje o Potterju konca.
Zdaj bolj realnega trenerja na raspolago niti ni, Pochetino je isti shit kot Potter, trener mora imeti tisto kar ima Zidane, Ten hag ki je celo Cr ja odteral ki se ni strinjal z njegovim delom.
Pri nam vidim da trenerji nimajo jajca in igralec ce mal zajoka se mu vsi morajo klanjati.
Pulisic, Ziech, te dva sta kr nekaj krat izrazila mnenje po odhodu ker ne igrata...
Gledam nase bivse igralce ki so pri koncu kariere in so osvojili marsikaj v karieri in igrajo za dosti slabse klube in se borijo kot da igrajo zadnjo tekmo v zivljenju, mislim predvsem na Pedra in Williana.
Tko da predvsem trenerji morajo imeti tisto trdo roko in motivacijo za zvezdnike, za mladince ki so pri 18 podpisali miljonske pogodbe in jim glavo usmeriti na pravo pot.
Pri nam je zdaj rekordno stevilo igralcev ki se sami nevejo zakaj so v ekipi.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

Luis Enrique je zelo dober shout kar se tiče nogometnega znanja in vpeljevanja igralcev. Ogromno je tudi osvojil v tisteh dveh/treh letih pri Barci, ne vidim razloga da ne bi znal naše ultra talentirane ekipe dvigniti na en spodoben nivo.

Trivinho, Tuchel je preteklost in močno dvomim da še kdaj želi sodelovati z Boehlyjem in vice versa.

Zadnjič se je tudi nekaj šušljalo o Flicku. Glede na to da je dobro stoječo službo v Bayernu pustil zato da je prevzel nemško reprezentanco sem skeptičen da bi sedaj rinil pa k nam.

Kaj je pa z Zidanom? Nimam v spominu da bi vzel kakšen nov klub. A mogoče čaka da prevzame Francijo, kdo ve? Jaz se njega ne bi branil.

Pochetino pa rajši ne kot ja. Mislim da bo itak rajši počakal da Conte po koncu sezone zapusti Tottenham in proba nazaj v klub kjer je doživljal svoje najboljše čase, niti si ga osebno ne predstavljam na naši klopi.
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: Govorice

Post by glosos »

Zidane bi bil res ulov, sem pa pred kratkim bral, da po tem, ko ga je francoska zveza zelo grdo odjebala, da so zanj v življenju samo še tri opcije: Real, Juve in Marseille.

Zdaj glede na te tri opcije, ali še nekaj časa ne bo delal, ali pa se bo vseeni moral ozreti naokoli.
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Govorice

Post by Trivinho »

Potter ce ima malo vesti bi sam dal odpoved, ce vidi da mu ne gre bi se pobral in sou, ne pa denar vlect bod vsaj casten in posten.
Zgubu je kompas in navijace, nimas vec kej iskat...zdej je sam se njegova nesramnost a bo ustrajal in vleku denar al bo sporazumno sou..
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Govorice

Post by bork »

Excl : Sections of Chelsea’s dressing room are disinterested with life under Graham Potter so far, especially during the team meetings being held.

Tole bo zelo pomembno pri presoji uprave ali naj nadaljujejo s Pottrom. Težko si zamislim, da bi lahko preživel še en poraz, remi proti Tottenhamu ga morda še reši…
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Govorice

Post by sigismund »

Govori se da ga bo uprava podpirala še naprej in da so naslednje tri tekme idealna priložnost za "pridobiti nazaj navijače in se rezultatsko popraviti". Torej Spurs, Leeds in Dortmund.

Misim da vsi vemo kaj pomeni te 3 tekme, make or break.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 561
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

Re: Govorice

Post by Chelsea_fan »

Gladko pričakujem izpad iz lp in poraz proti totnhamu.

no mogoče me pa presenetijo. :)
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

Julian Nagelsmann had promised his players Monday and Tuesday off if they beat Gladbach, due to the stress of the past few weeks. After losing the Gladbach game, the team will only have one day off (today) and will resume training tomorrow! [Bild]

Isto je naredil Ten Haag po porazu 4-0 proti Brentfordu. Kaj pa mi? Serija slabih rezultatov, izgubimo z zadnjo ekipo lige in imajo pobje frej ne samo nedeljo, še v ponedeljek niso trenirali...
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 561
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

Re: Re: Govorice

Post by Chelsea_fan »

Ma komedija smo ratali.
Berem, da so šefi sastankovali z igralci in Potterjem zaradi rezultatov.
Tip je brez hrbtenice in nemore sam to spelat.
Res zgleda da v vsakem mojem postu sem črnogled ampak res ne vidim luč na koncu tunela s tem trenerjem.
BLUE IS THE COLOUR!!!
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: Re: Govorice

Post by n1i9k9o6 »

Meni osebno se dodatn fraj dan ne zdi tko kritična stvar, sploh ker je to blo planirano že prej. Če bi se Potter po porazu odločil podelit fraj dan bi blo čudno ja, tu pa pač sledi planu. A so si fantje zaslužil fraj dan? Niti najmanj. A bi črtanje fraj dneva in en dodatn trening izboljšal našo igro? Po mojem mnenju ne. Klopp je naprimer po porazu z Wolvsi pustil 2 fraj dneva, ker je ocenil, da je ekipa mentalno utrujena in so potem zmagal 2 tekmi. Real jih je sicer potem totalno razbil, ampak vsaj nek kratkoročni učink je bil.

Chelsea_fan, kolkr sm js bral, je sestanek sklical Vivell, na njem pa so bli prisotni ostali člani uprave, Potter in njegovo osebje torej brez igralcev.

Čeprav so v zadnjih dneh kot po tekočem traku letel vn članki, da je Potter še vedno safe in ga bodo lastniki ocenjeval na dolgi rok, so se pojavili tudi reporti, da Potter še zdaleč ni varen, da je Boehly zelo razočaran nad rezultati in igro in da Potter nima več veliko časa.

Js osebno še vedno stojim za mnenjem, da je z menjavo trenerja (če se za to odločimo) potrebno počakat do poletja. Prvič zato, ker trenutno ne vidim nekega trenerja, ki bi ta moment prišel v klub in stvari kr obrnil na glavo in bi čez noč začel zmagovat. Sezona je več al manj zgubljena, do poletja pa se lahko v miru pripravimo in poiščemo trenerja, ki bi nam ustrezal.

Če se vrnem na svoje prvotno vprašanje torej koga si želim, se tu not strinjam z borkom, torej Luis Enrique. Za moje pojme top trener, všeč mi je njegova filozofija, osvojil je že marsikaj in je vajen delat z velikimi igralci. Sm tud mnenja, da mamo tehnično sposobne igralce, ki bi njegov stil igre lahko igrali.
Tuchel bo pri meni vedno en najljubših trenerjev, ampak ta moment se mi ne zdi niti realno niti smiselno, ker vemo da z Boehlyjem ni v dobrih odnosih.
Pochettino meh, me ne prepriča, za Zidana nism prepričan, bi ga rad videl še v kakšni vlogi kjer ne bo imel tko izdelane ekipe kot jo je imel v Realu, Flick pa se mi ne zdi realna opcija pred Eurom 2024.

Zakaj si Enriqueja ne želim že zdej? Ker njegov stil igre rabi čas, da se prime, mi pa bi trenutno radi instant rezultate in nism prepričan, da bi on to dosegu.
Post Reply