3 - Ashley Cole

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.
Post Reply
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: 3 - Ashley Cole

Post by zrim92 »

Kaj pravite na zadnje pisanje medijev da A.Cole hoče v Španijo?
Največja možnost je, da če gre da gre v Real. In jaz bi ga prodal le v primeru da v zameno dobimo Ramosa. Ker po tem bi naredili le izmenjavo najbolšega LBja za najbolšega RBja, le da je Ramos mlajši in se ga bolj splača. Pa še dva zelo dobra naslednika imamo na Lbju Van Aanholta in Bertranda. Če bi prišlo do te zamenjave bi bil še vesel, drugače pa v nobenem primeru nočem, da nas zapusti razen seveda v tem, ki sem ga omenil.
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 3 - Ashley Cole

Post by rover »

Cole si želi v španijo za njega bi bil zamenjava na LB Fábio Coentrão, na RB si baje res želimo Ramosa menjava naj bi bil Bosingwa + cash.
To so samo govorice verjetno.
Image
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: 3 - Ashley Cole

Post by damjan1120 »

No v takem primeru, da potem pride Coentrao bi prodal Cole-a, drugače pa ne =D
User avatar
rck2own
Posts: 360
Joined: 22 May 2010, 20:25

Re: 3 - Ashley Cole

Post by rck2own »

hmm mislim da do tega nebo prišlo, zaradi nekega pravila pri katerem rabimo igralce ki so trenirali v Angliji, podoben primer je Turnbull
User avatar
simon90
Posts: 123
Joined: 04 Apr 2011, 11:25
Location: Kranj
Has thanked: 1 time

Re: 3 - Ashley Cole

Post by simon90 »

a zdej naj bi se spet v madridu za cola zagrel :?: k nek sm bral d se oni s coentraom menjo okol prestopa in niso bli baje daleč od dogovora
men osebno je coentrao na temu položaju eden izmed bolših igralcev in se mi zlo dopade njegova igra :) - že nekaj časa navijam za njegov prihod v naš tabor.
sam pa mislm da bo coentrao vseeno podpisal za real ker se mi dolgoročno zdi prestop njega bolj smiselen za real kot pa da podpišejo s colom pri 30ih...(s tem ne mislim da je on že za v pokoj :D )
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: 3 - Ashley Cole

Post by zrim92 »

rck2own wrote:hmm mislim da do tega nebo prišlo, zaradi nekega pravila pri katerem rabimo igralce ki so trenirali v Angliji, podoben primer je Turnbull
Tega pravila še ne bo ne vem ali je sploh bil potrjen, ker je bilo dosti govora o tem, če je bil pride šele nekje prihodnjo ali pa čez 2 sezone nekaj takega. In takrat bo verjetno en od dvojice Van Aanholt ali Bertrand gotovo že dobil veliko priložnosti in bota menjava za Ashleya, v pravilu se bota pa oba štela pod Angleže(tudi Van Aanholt bi bil v tem primeru že dovolj dolgo v Angliji), tako, da dvomim da bi gledal na to pri Chelseaju, ker na LB imamo tudi za prihodnost v primeru tega pravila za to poskrbljeno...
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
Alen
Posts: 55
Joined: 29 Dec 2008, 12:24
Location: Slovenj Gradec

Re: 3 - Ashley Cole

Post by Alen »

Mah... bv. Zakaj bi v primeru prodaje Ashleya kupovali Coentraa. Sicer mi je Coentrao res top LB ampak zakaj bi rabli na vsakem položaju zvezdnika. Itak pa imamo Bertranda in Aanholta, ki sta po mojem mnenju med najboljšimi mladimi LBji na svetu.
Image
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: 3 - Ashley Cole

Post by zrim92 »

Alen wrote:Mah... bv. Zakaj bi v primeru prodaje Ashleya kupovali Coentraa. Sicer mi je Coentrao res top LB ampak zakaj bi rabli na vsakem položaju zvezdnika. Itak pa imamo Bertranda in Aanholta, ki sta po mojem mnenju med najboljšimi mladimi LBji na svetu.
Tako je, pa mal sem gledu po netu in mislim, da 6 + 5 pravila sploh niso sprejeli in ga tudi ne bodo mogli... Upam, da je to res, ker niso tujci krivi, da reprezentanca Anglije nič ne doseže...
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 3 - Ashley Cole

Post by rover »

Danes pa mediji pišejo, da Ashley Cola hoče Barcelona in ruski Anzhi, ki mu ponuja 200 000 funtov na teden.
Tole je sicer smešno, ker Cola ne bo dal AVB, vsaj še eno sezono, če ne dve.
Image
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: 3 - Ashley Cole

Post by davidluiz4 »

ashley naj bi podpisal novo dvo letno pogodbo do leta 2015 če se ne motim :D
CHELSEA FC
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 3 - Ashley Cole

Post by rover »

Barcelona se zanima za Cola, vemo da ima cole pogodbo do 2013, in da bo verjetno dobil še dve leti, samo problem je ker cole je mahnjen na cesh in ker je Barcelona negotova z njihovim Abidalom si želijo Cola. - cleansheetsallround
Če nam dobro plačajo naj gre saj imamo Bertranda in Van Anholta.
Image
User avatar
tomaz41
Posts: 25
Joined: 28 Aug 2007, 15:05

Re: 3 - Ashley Cole

Post by tomaz41 »

rover wrote: Če nam dobro plačajo naj gre saj imamo Bertranda in Van Anholta.
Ja, pa še puško naj vzame s seboj.
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: 3 - Ashley Cole

Post by urke4 »

Nevem, če ga bi blo pametno prodat. Osebno pa mislih da moramo odslovit enega od Bertrand/van Aanholt.
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: 3 - Ashley Cole

Post by jernej93 »

Pa Leightona Bainesa za menjavo pripeljemo :wink:
Image
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: 3 - Ashley Cole

Post by Joshua McEachran »

Baines bi bil kar uredu zamenjava ja, sploh za proste strele iz bližine.
A vseeno mislim da je Cole boljši, nenazadnje tudi igra pred njim v Repki.
Post Reply