xyDebate

se pogovarjamo o vsem ostalem
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: xyDebate

Post by didier »

V zadnjem času me nekaj zaJ gsm, tako da razmišljam, da bi ga zamenjal z novim. Kupil bi pa takega, ki je brez obveznosti do operaterja (v prosti prodaji) in ki stane tja do 80 evrov. Kakšni predlogi, priporočila? Všeč mi je tale, a ima zelo nizko oceno :zzz: Pa tale ni slab (če bi bil v črni barvi :) )
Blue is the colour!
User avatar
simon90
Posts: 123
Joined: 04 Apr 2011, 11:25
Location: Kranj
Has thanked: 1 time

Re: xyDebate

Post by simon90 »

jst sm biv navdušen in še zmer sm nad arienom robbenom- res me je navdušu slog igre k ga je nakazov pr nas, takrt k smo ga prodal realu sm biv pa res razočaran :)
User avatar
stass
Posts: 118
Joined: 09 Feb 2010, 10:41

Re: xyDebate

Post by stass »

Frank Lampard je kralj za vse naštete igralce. :ava:
We've waited so long, but we'd wait forever ...
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: xyDebate

Post by AlexAK »

http://www.guardian.co.uk/football/gall ... 09&index=0

Najbolj ''čudni'' dresi za golmane :D
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
Novinar
Posts: 68
Joined: 28 Mar 2011, 16:35
Location: Slovenj Gradec

Re: xyDebate

Post by Novinar »

AlexAK wrote:http://www.guardian.co.uk/football/gall ... 09&index=0

Najbolj ''čudni'' dresi za golmane :D
Sam tele Evertonove živalce na dresu ga zmagajo :D
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: xyDebate

Post by damjan1120 »

AlexAK wrote:http://www.guardian.co.uk/football/gall ... 09&index=0

Najbolj ''čudni'' dresi za golmane :D

AHHAHAHAHHAAHAHHAHA a se ti zajebavaš hahah drgač pa ma Cech vedno najjače drese pa ta nov dres od Reala za golmane je isto preveč jak =D
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: xyDebate

Post by Grugar »

didier wrote:V zadnjem času me nekaj zaJ gsm, tako da razmišljam, da bi ga zamenjal z novim. Kupil bi pa takega, ki je brez obveznosti do operaterja (v prosti prodaji) in ki stane tja do 80 evrov. Kakšni predlogi, priporočila? Všeč mi je tale, a ima zelo nizko oceno :zzz: Pa tale ni slab (če bi bil v črni barvi :) )

Če misliš pocen telefon nabavlat, ne vzemaj teh z zaslonom na dotik. Za moje pojme ma nokia še zmeraj najboljše telefone, ki niso pametni. Odloči se pa sam....
All rights reserved.
User avatar
Novinar
Posts: 68
Joined: 28 Mar 2011, 16:35
Location: Slovenj Gradec

Re: xyDebate

Post by Novinar »

Grugar wrote:
Če misliš pocen telefon nabavlat, ne vzemaj teh z zaslonom na dotik. Za moje pojme ma nokia še zmeraj najboljše telefone, ki niso pametni. Odloči se pa sam....
Vzemi Samsung Champ :) ima vse kar rabiš, ga ma en frend pa je ful zadovoljen.
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: xyDebate

Post by didier »

Ok., hvala obema. Še kakšno mnenje? Lahko pripopate tudi link do gsm-a, katerega priporočate :)
Blue is the colour!
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: xyDebate

Post by Grugar »

No še enkrat ti povem. Pomoje, da karkoli vzameš od nokie npr. tle http://www.bigbang.si/telekomunikacije/ ... m-telefoni bo v redu(klkini na nokie, pa poceni razvrsti). Če iščeš poceni in zanesljiv telefon to nokia pomoje je. Baterija ti bo tudi dolgo zdržala, kar pa za telefone z zaslonom na dotik ravno ne drži. jaz bi izbral gotovo nokio. Moja mama ima nokio, stara je vsaj 6 let pa ni mela nobene okvare. Telefon pa polni na 5 dni. Edino kar je, so tipke malo znucane... :D :D
All rights reserved.
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: xyDebate

Post by damjan1120 »

No jaz mam Nokio na dotik pa mi baterija dolgoooooooo zdrži =) edini problem je, da včasih mau zašteka pa jo vržem v steno pa pol je spet vse kul :D
User avatar
mozirjan
Posts: 135
Joined: 26 Feb 2010, 19:09
Location: Mozirje

Re: xyDebate

Post by mozirjan »

A ma kdo pravilnik o turnirjih v malem nogometu oz ve kje so? Rabim ga za en dokaz...
User avatar
Novinar
Posts: 68
Joined: 28 Mar 2011, 16:35
Location: Slovenj Gradec

Re: xyDebate

Post by Novinar »

mozirjan wrote:A ma kdo pravilnik o turnirjih v malem nogometu oz ve kje so? Rabim ga za en dokaz...
kakšen? :P
User avatar
mozirjan
Posts: 135
Joined: 26 Feb 2010, 19:09
Location: Mozirje

Re: xyDebate

Post by mozirjan »

Zdej boste itak usi povedli da je b.b. 3:0...ampak to rabim črno na belem...iz enga turnirja so nas dans vrgli ker so se tk odločli...in so meli use argumente...sam pač nč dokazov...mi pa tut ne...nema veze...predolgo za pisat...sam rabim ta pravilnik...
User avatar
ndm
Posts: 66
Joined: 08 Jun 2008, 19:08
Location: Mozirje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: xyDebate

Post by ndm »

mozirjan wrote:Zdej boste itak usi povedli da je b.b. 3:0...ampak to rabim črno na belem...iz enga turnirja so nas dans vrgli ker so se tk odločli...in so meli use argumente...sam pač nč dokazov...mi pa tut ne...nema veze...predolgo za pisat...sam rabim ta pravilnik...
haha:D a še kr nisi preboleu?:D
Post Reply