Page 1 of 1
Re: 10 - Joe Cole
Posted: 23 Jan 2012, 12:10
by rck2own
[youtube]b7I50t5gwAY[/youtube]
Nekaj podobnega, kar kupujemo(igralca ki zna prodreti in odločiti tekmo)

Re: 10 - Joe Cole
Posted: 23 Jan 2012, 12:39
by michooo
Še vedno zamerim Ancelottiju in pa vodstvu da so mu pustili stran.
Re: 10 - Joe Cole
Posted: 23 Jan 2012, 17:43
by Reichenburg
tut Cole je od tiste poškodbe dalje invalid, razlika je v tem da jew boya Benayuna je treba plačat par jurčku manj
Re: 10 - Joe Cole
Posted: 23 Jan 2012, 18:01
by didier
Yossi je imel za seboj solidne predstave na pripravljalnih/prijateljskih tekmah in mi ga je kar malo žal. V sredini smo izredno tanki (+ poškodba Lamparda?)