Vaše želje glede prestopov

o morebitnih prestopih

Koga si najbolj želite?

 
Total votes: 0

User avatar
bork
Posts: 1960
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by bork »

Moje mnenje je, da ga ne rabimo.

Rabimo CB, CDM in wingerja (če bi prodali enega izmed obstoječih), drugih pozicij v tej fazi ni smiselno kupovati.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by sigismund »

Skrbi me da bomo imeli letos precej odhodov, trenutno kaže na odhode Christensena, Rudigerja, Azpija, Jorginha/Kanteja, potencialno še Wenerja, Odoija in RLC-ja. Saulu ne bomo podaljšali, Silva je že star in če se poškoduje smo spet tam...
User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Trivinho »

Ah sigismund, ne verjamem da si lahko privoscimo toliko odhodov, Odoi igra letos kar veliko, ne vidim razloga za odhod.
Kanteja in Jorginha pa nevidim smisla za prodajo, vsaj za kanteja zamenjave trenutno ni, in prodaja bi bila lahko vecji udarec kot Hazard.
Werner mislim da bo se ostal ker neverjamem da ga bomo prodali pod ceno,
Cristensen in Rudiger verjetno gresta ceprov upam da vsaj eden od njih ostane.
Azpi gre v barco Rlc pa v kaksen premier ligaski klub ala Newcastle.
Moramo res vsaj enemu stoperju podalsati pogodbo.
User avatar
bork
Posts: 1960
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by bork »

sigismund wrote:Skrbi me da bomo imeli letos precej odhodov, trenutno kaže na odhode Christensena, Rudigerja, Azpija, Jorginha/Kanteja, potencialno še Wenerja, Odoija in RLC-ja. Saulu ne bomo podaljšali, Silva je že star in če se poškoduje smo spet tam...
Od kje ti pa to? Tudi za Odoija nisem zasledil, da bi lahko odšel, ravno nasprotno, fant je izrazil zadovoljstvo, da veliko igra, trener pa ga ima rad, ker je vsestranski in se ne pritožuje. Prav tako pa sem skoraj prepričan, da ne bodo odšli vsi trije izmed obrambne trojice. Dejansko se kar nekaj govori, da bi lahko Rudiger ostal. RLC-ja roko na srce ne bo nihče pogrešal. Werner je pa bil meni lani všeč, kljub temu, da je veliko grešil.. letos pa ne igra veliko, tako da niti nima možnosti grešiti :mrgreen:
User avatar
michooo
Posts: 638
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by michooo »

Podaljšat moramo Rudigerju. On dela razliko, je v najboljših letih. Cristensen naj gre - tudi, če bo šel v kakšen večji klub kot free agent, bo tam slej al prej obsedel.
Za Azpija upam, da ostane. Lahko doprinese še veliko.
Osebno bi prodal Pulišića. Mislim, da imamo spredaj preveč igralcev z visokimi plačami in apetiti. Pulišić, Werner, Ziyech, Havertz in Odoi tekmujejo praktično za eno mesto v 11-ki. Vrača se še Gallagher, tudi Broja.
V vezi bomo verjetno iskali okrepitve, sploh glede na večje število poškodb Kanteja v zadnjem času. Vprašanje kaj bomo naredili z Jorginhem. Pogodba se mu bo iztekla kmalu, podaljšat mislim, da nima namena. Potrebujemo tudi štoperja, ampak to štoperja direktno za prvo ekipo. Štartal bi na de Ligt-a iz Juventusa.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by sigismund »

V bistvu je v vmesnem času namesto mene kar michooo nekako že odgovoril :D
Kante/Jorginho pomeni ali gre eden ali drugi. Jorginha je treba letos prodati če želimo zanj kaj iztržiti, drugače gre naslednje leto zastonj, podaljšal ne bo ker bi rad zaključil kariero v Italiji.
Odoi se je že večkrat spogledoval z odhodom, lahko da se je pod Tuchlom to zdaj spremenilo. Osebno mi fant ni nek presežek, ampak če je Tuchel z njim zadovoljen potem prav, ima veliko več pojma kot jaz :)
Če/ko prodamo deadwood na visokih plačah bo to kar lepo za klubsko blagajno, sem spada tudi RLC. Pač mislim da smo vsi res res upali da bo uspel, Chelsea boy ki ljubi in diha s klubom ampak včasih se pač enostavno ne izide, jebiga in move on. Je pa baje na kar lepi plači in glede na to da ne igra nas omejuje pri podpisih/plačah drugih igralcev ki bi si to zaslužili, npr. Rudiger. Upam da mu res podajšamo, od Terry-ja naprej nisem bil tak fen CB-ja kot sem fen njega in pa seveda tudi Silve.
Werner je likeable, ime vse razen golov, žal. Mislim da bo tudi zaradi sebe iskal priložnosti drugje ker pri nas dobiva drobtinice.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by sigismund »

Kako nam pa kaže z Riceom, Koundejem in Tchouamenijem, a kdo ve?
User avatar
blueboy11826
Posts: 1084
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 16 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by blueboy11826 »

Za tako ceno bi tut js takoj vzel Tielemansa, ampak mislim, da ne bo pristal pri nas. Upam pa, da bomo šli po Ricea, čeprav bo njegova cena ogromna. Trenutno drugač nič posebnih govoric glede njega. Po Koundeja bomo zihr šli, Sevilla naj bi iskala nouga štoperja.
Enga klasičnega wingerja rabimo tut skor nujno.. ampak koga? Iz glave trenutno dobrih in dosegljivih Raphinha in Dennis al pa v bistvu skor kirkol iz Cityja, če se odločjo prodajat.
Me pa res skrbi, da nam bo vsaj tale prestopni rok trpel zarad tega Lukakuja in dnarja, ki nas je stal (oziroma nas stane).
Werner ima vse razen golov? Werner ima borbenost, ki sicer marsikdaj pride zelo prav ko je treba stisnit nasprotnika.. kaj še ma?
KTBFFH
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by n1i9k9o6 »

Jaz se strinjam, da Tielemansa ne rabimo.
Debato Jroginho/Kante sem načel v tej temi pred kratkim, tu bo uprava mogla sprejet odločitve, ki sigurno vsem navijačem ne bojo všeč. Meni se zaenkrat zdi dokaj dobra rešitev Jorginha prodat, kupit Rica, Kanteju pa podaljšat vsaj še za eno leto.
Bi rad izpostavu par ključnih točk po mojem mnenju:
1. Znebit se deadwooda (Drinkwater,Bakayoko,Barkley,RLC,Kenedy,...)
2. Zadržat Rudigerja. Naj mu dajo dnar ki ga želi, če je faking Lukaku vredn 325k na teden je tud Rudiger 200k.
3. Obvezno zadržat Brojo in Gallagherja in ima dat šanso.v prvi ekipi. Colwilla ali poslat v premier ligo na posojo ali pa priključit prvi ekipi. Gilmourja bi jaz osebno dal ponovno na posojo v premier ligaški klub, pa v takega, ki se ne bori za obstanek.
4. Dodat enga kvalitetnega wingerja, pomožnosti takega, ki ni poškodovan vsake 2 tedna.

Sigi, Kounde je baje na samem vrhu seznama igralcev, ki jih Tuchel želi in se letos poleti pričakuje njegov prihod skoraj 100%. Sevilla je na to pripravljena in že išče zamenjavo zanj, tudi zato pozimi ni želela prodat Carlosa v Newcastle.
Rice in Tchouameni sta tudi visoko na listi, najbrž nam bo uspelo ujet enega od njiju, nakup obeh pa najbrž ni preveč smiselen.
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by n1i9k9o6 »

blueboy11826 wrote: Enga klasičnega wingerja rabimo tut skor nujno.. ampak koga?
Kot si napisal, omenja se Raphinha, baje si ogledujemo tudi Antonyja iz Ajaxa.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by sigismund »

blueboy oprosti, nima golov in asistenc :) Je tako bolje?
Drugače je on in off the pitch baje prava poživitev v slačilnici, imajo ga radi tako feni kot soigralci, ko pride na igrišče se res trudi in se ne mula ter vleče po igrišču pa še se da naštevat, overall tudi hvaležen igralec pač manjka pa točno tisto za kar je bil pripeljan, žal.
Kam pa se ceni Koundeja? Lani smo ga lovili za precej denarja, Transfermarkt ga ceni na 60MIO, koliko bo pa spet zahtevala Sevilla?
Rice bi bil naložba za prihodnost, ampak WHU bo od nas že zato ker smo Chelsea želel 100MIO+.
Tako Rice kot Kounde imata pogodbi do 2024.
Gilmour v Norwichu požre veliko gnoja, tribune mu žvižgajo in ga pošiljajo nazaj v Chelsea. Eni pravijo da upravičeno, drugi spet da je "too harsh". Tako kot je rekel niko, posodit v en boljši PL klub če se le da.
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by n1i9k9o6 »

Poles Koundeja, sta med CB tarčami tudi Militao iz Reala in Max Kilman iz Wolvsov.
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by blue222 »

Kakšne so možnosti, da Lukaku poleti gre? In kakšna bi bila cena? Kaj mislite?
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 565
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Chelsea_fan »

blue222 wrote:Kakšne so možnosti, da Lukaku poleti gre? In kakšna bi bila cena? Kaj mislite?
Jaz bi ga prodal za 50-60m, če bi dobil ponudbo :)

Glavni cilji za prestopni rok:
- podaljšanje pogodbe z Rudigerjem,
- nakup nove 9ke. Ne rabi biti spet 100m nakup, lahko manjši nakup in menjava z Brojo
- nujen nakup levega bočnega.. v kombinaciji z Chiwellom.
- Prepričati Azpija za še eno sezono. Pokriva lahko RB pozicijo in CD.
- Nakup novega veznega. Tukaj mislim, da Jorginho preveč "bremza" našo ekipo. Rabimo nekoga z idejo in nekoga, ki bo pokrival v primeru poškodbe Kovačiča
- Odhodi Alonso,Jorginho,Odoi,Lukaku, Gilmour, Pulisic (v primeru dobre ponudbe)

Odoi - ima prebliske vsako drugo tekmo ampak ni nivoju top top ekipe in ne more "požirat" pozicijo nekemu WC wingerju (nakup novega)
Gilmour - prodat z buy-back opcijo.. ni na ravni Top igralca..

:D
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by sigismund »

Iskreno upam da je odgovor ja, da je možno pa ne verjamem ker ima po koncu letošnje sezone pogodbo še za 4 leta. Opciji sta 2, nekako čudežno stvari zalavfajo in res rata #1 ali pa bo životaril v stilu Wernerja. Da bi odšel je skoraj nemogoče, edino če ga prodamo z ogromno izgubo. Mogoče bi ga za 40MIO še kdo vzel, potencialno vsaj Inter?
Post Reply