Vaše želje glede prestopov

o morebitnih prestopih

Koga si najbolj želite?

 
Total votes: 0

User avatar
Chelsea_fan
Posts: 561
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Chelsea_fan »

Sam bi šel po Caiceda.. nima veze, če je višja cena.. če ga lahko dobimo bi šel all-in .. noro dober igralec kar sem ga spremljal.

Glede napadalca pa bi jaz tudi ostal z Lukakujem in Brojo.

Bistvo pred vsem mi je pa, da se znebimo odpada.. Imamo noro dobre mladince ki lahko začnejo jutri v prvi postavi.

Zanimiv bo prestopni rok :)
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by bork »

Baje je Ugarte izrecna želja Pocha. Urugvajsko - argentinska naveza z Enzom mislim, da bi lahko zelo dobro delovala.

No, še moje želje glede prestopov, in sicer najprej prioritete:

Golman: E. Martinez - res je, da je star že 30 let, vendar nam bo ob vseh odhodi itak primanjkovalo izkušenj. Poleg tega bi bilo dobro za Enza, da bi imel v klubu še kakšnega rojaka.

CDM: eden izmed Rice / Caicedo / Ugarte - kot trenutno kaže, je največ možnosti za Ugarteja.

ST: tale bo malo kontroverzna, ampak sam bi dejansko šel po Toney-a. Vem, da ima trenutno 6-mesečni ban, ki se mu bo iztekel enkrat sredi novembra, ampak ravno zato, ga bo Brentford lažje in ceneje prodal. Do novembra pa bi lahko zgurali tudi z Brojo in Havertzom.

Vsi trije našteti, torej Martinez (30 mio), Ugarte (60 mio) in Toney (45 mio) bi klub stali zgolj cca 135 mio, kar bi bil pravi obliž na naše preteklo zapravljanje.


Poleg zgoraj naštetih bi sam glede na morebitne odhode kupil še:

CM: Lavia (40 mio) - kupil bi ga zgolj, če odide tudi Kante, kar ni tako neverjetno.

CAM: Maddison (30-40 mio) - kupil bi ga zgolj, če odidejo vsi izmed Mount, Pulisic, Ziyech in Felix.

Tako bi dobili še 2 zelo dobra igralca za 70-80 mio.
Post Reply