Vaše želje glede prestopov

o morebitnih prestopih

Koga si najbolj želite?

 
Total votes: 0

User avatar
Trivinho
Posts: 1376
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Trivinho »

A je res vm bol pomenbn da prodamo Obija pa kupmo De Rossija k sploh neveste kako se bo znajdu. dej spomnte se Aquilanija.
že tko komi prebolevam Sturidga, zdej še da Obija prodamo prpeljemo pa igrača k sploh pomoje nebo pasu v Anglijo.
Itk mamo še Luiza na DM in Essiena za 3. varianto, tko da Obi nebo škodo delu če se bo rotiru edino če si sam želi it nekam po nove izive, k pr nm je že use osvoju.
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by urke4 »

Meni je drgač skoraj vseeno a pride De Rossi a ne ampak on men drugače zgleda kot Aquilani. Mislem de bi se kr dobr znajdu.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by AlexAK »

Upam, da nimate nič proti če tu napišem kjer ni botov, med govoricami ne bi nihče videl.

Talksport piše, da se zanimamo za Luiza Gustava, ki bi bil za moje pojme popolna okrepitev če nam ne bi uspelo pripeljati De Rossija. Dober v obrambnih nalogah, sploh tackling, zna potegnit naprej in ima dober through ball, kar je redko pri defenzivnih vezistih. Prav tako lahko igra na večih položajih. Je pa rekel ko je bil z Brazilijo da je letošnja sezona najpomembnejša da igra zaradi SP, pri Bayernu bo pa težko prva izbira. Pričakuje se, da bo Pep igral z enim defenzivcem (Schweinsteigerjem), kar bi znal bit problem za Gustava. Jaz sem takoj za njegov prihod, sploh pa za isto ceno kot bi prodali Mikela :D
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by rover »

Mene pa zanima kdo bo prestopil v CFC 31.8. in bo izboljšal moštvo?!? A bo to napadalec/winger ali playmaker. Lepo bi bilo videti Hulka :D
Image
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by loonymcgreat »

spet ti google translate povzroča probleme..
Jose: 'Until 31 August we will see if someone can improve the squad but my focus is to improve these guys.'
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by The Blues »

loonymcgreat wrote:spet ti google translate povzroča probleme..

Pazi da še tebe ne označi za debila. :P
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by rover »

loonymcgreat wrote:spet ti google translate povzroča probleme..
Mogoče tebi, jaz tega ne uporabljam, mogoče ga ti ... pa raje briši boote.
Image
glosos
Posts: 802
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 18 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by glosos »

rover wrote: Mogoče tebi, jaz tega ne uporabljam, mogoče ga ti ... pa raje briši boote.
Mogoče bi pa moral začet uporabljat :)
Jaz zelo dobro govorim angeško, živel sem v USA pol leta, v službi vsak dan delam v angleščini ... pa zelo pogosto uporabljam Google Translate, ker je koristen tool za double check. Tako da ni se treba ničesar sramovat :)
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by bork »

Jovetič podpisal za City..kam bo City s toliko igralci mi tudi ni jasno:D
User avatar
blueboy11826
Posts: 1095
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 14 times
Been thanked: 18 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by blueboy11826 »

torej za koga vse smo se zanimali ta prestopni rok - in izgubili ;) : Cavani, Falcao, Gomez, Lewandowski, Jovetić... ostaneta nam še Hulk in Rooney - za Hulka še vedno upam da pride, Rooney pa ne :wink:
KTBFFH
User avatar
Trivinho
Posts: 1376
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Trivinho »

blueboy11826 wrote:torej za koga vse smo se zanimali ta prestopni rok - in izgubili ;) : Cavani, Falcao, Gomez, Lewandowski, Jovetić... ostaneta nam še Hulk in Rooney - za Hulka še vedno upam da pride, Rooney pa ne :wink:
Lewandovski še vedno lahko pride, še ni podpisu za nobenga, čeprov so govoril neki da je pod prisilo ostov v Borusiji, kok je tuki pametno tazga igralca držat tud nevem.
Za lewo bi lahk dal do 30 Miljonov, kr solidna cena glede na to da ga je hotl pou europe..
če ma lahk City 5 napadalcev bi lahk tud mi mel 3 pa Baja prodat al pa na posojo...
Lewa, Lukaku, Torres ni slabo vrhunski napadalci, lewa je prpelu dobesedno Borusijo v Finale lige prvakov.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by AlexAK »

A niso pri Bayernu ali Borussiji potrdili da gre Lewandowski leta 2014 v Bayern? Pa kdo pravi da smo se zanimali za vse te igralce, po tistem ko je odšel Cavani je De Lavrentiis je dejal da kontakta s Chelseajem nikoli ni bilo. Kaj če je Rooney ena in edina tarča tega prestopnega roka in vsi samo neumno verjamemo medijem? In roverju. :D
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Reichenburg »

Lewandowski ostaja še to leto in gre kot prost igralec naslednje leto v Bayern.
To sta potrdila tako trener, kot predsednik in on sam. A se najde folk ki še vedno trdi da se ga da kupit :ava:
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
blueboy11826
Posts: 1095
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 14 times
Been thanked: 18 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by blueboy11826 »

no sej zato sm napisu da smo zgubil kakršnekol šanse za njega :wink:
KTBFFH
User avatar
Trivinho
Posts: 1376
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Trivinho »

sej moyes je tud potrdu da Roony ostaja da ni naprodaj kaj pol vrjamete da bo pršu k nm....dokler ni uradno da gre Lewa u Bajern js neverjamem nč...če mi pošlemo ponudbo pred Bajernom je Lewa nš. Borusija bi tud raj vidla da gre v Chelsea kokr pa v klub k je rival.
Sam treba poslt ponudbo mal bolšo k bajern pa je..
Post Reply