Splošna debata

debate o razvoju našega kluba
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Splošna debata

Post by lajko »

Tale supporters policy je bolj ali manj enaka že nekaj let. Spremenijo nekaj malenkosti in zahtevano število članov.
Sem že javil gor naj izrecno napišejo, da je v BRONZE možen Annual Trip, ker moraš res pozorno prebrat, da to ugotoviš.
In ravno zato sem imel za naš STOKE letos težave, ker je bil tam en nov in sem ga v to moral prepričat. :roll:

Tako da na Annual Trip bomo vsekakor šli tudi naslednjo sezono (marec ali april). Seveda pa morajo varnostniki najprej pozabiti na Patrika :wink:
Jaz si seveda želim, da bi imeli čim več TB in ko jih bomo imeli dovolj, bomo razmislili tudi o SILVER, ampak zaenkrat se mi ne zdi smiselno, ker nam nič posebnega ne ponuja, za razliko od GOLD, kjer bi imeli možnost ogleda derbijev. Od tam pa smo žal še daleč.
loonymcgreat wrote:Evo pogoji za novo sezono so že zunaj tako da na kratko

Bronze club ( to kar smo bili letos)
-minimalno 30 članov( ni treba da so TB)
-brez možnosti za vstopnice

Silver tier
- minimalno 25 True blue memberjev
- Home Match Ticket priority (excluding Category AA matches and semi finals and finals).
-Associated members’(člani, ki niso TB) details will be required for the annual club trip prior to application, subject to availability. Tickets will be charged at the non-member’s price.
-Match Tickets can only be sold to True Blue Members and not affiliate members (excluding the annual supporters club trip).
-cena za prijavo silver tier luba bo 75 funtov
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: Splošna debata

Post by sandi94 »

Mam par vprašanj .. :D
Če se zdaj registriram v klub nisem še 18 (17 sem,novembra bom 18) bom lahko šel z vami marca ali aprila na annual trip?
In kako se registriram da bom TB?
Image
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Splošna debata

Post by lajko »

sandi94 wrote:Mam par vprašanj .. :D
Če se zdaj registriram v klub nisem še 18 (17 sem,novembra bom 18) bom lahko šel z vami marca ali aprila na annual trip?
In kako se registriram da bom TB?
Važno, da boš 18 preden gremo na Annual Trip :!:
Torej, lahko boš šel :wink:

Na ostala vprašanja lahko najdeš odgovore v posebni temi "Pogosta vprašanja glede članstva": http://www.chelseafc.si/forum/viewtopic.php?f=24&t=835
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Splošna debata

Post by zrim92 »

Evo seveda brez nas ne gre:

[youtube]ZN-Qwgtk90c[/youtube] :D :cfc01:
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: Splošna debata

Post by ESSIEN »

skyman333 wrote:Evo seveda brez nas ne gre:

[youtube]ZN-Qwgtk90c[/youtube] :D :cfc01:

:cfc01:
User avatar
CFC1994
Posts: 41
Joined: 02 Jan 2012, 16:33

Re: Splošna debata

Post by CFC1994 »

Tako mali narod in tako prepoznavni smo v vseh državah,športih.....! Lahko smo ponosni na nas! :)
FC Chelsea TILL I DIE!!! ♥
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: Splošna debata

Post by ESSIEN »

Midva z jerryem sva se zadnjič pogovarjala, da bova letos TB :cfc01:

Samo bova potrebovala nekoga z mastercard al kaj je že treba imet, da bi nama to uredil...Ko bo kdo tak urejal zase, bi prosim lahko kontaktiral še naju, da to uredimo. :)
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: Splošna debata

Post by sandi94 »

ESSIEN wrote:Midva z jerryem sva se zadnjič pogovarjala, da bova letos TB :cfc01:

Samo bova potrebovala nekoga z mastercard al kaj je že treba imet, da bi nama to uredil...Ko bo kdo tak urejal zase, bi prosim lahko kontaktiral še naju, da to uredimo. :)
in še mene! lepo prosim.
Image
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Splošna debata

Post by loonymcgreat »

Jz bom tudi TB International in si bom zrihtal še pred finalom CL ker bo potem na ChelseaTV zihr prenos parade FAcupa in CL @8)

Bom probal z mojo maestro ker na strani piše da lahko, če bom uspeu zrihtat sporočim pa lahko še komu.
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Splošna debata

Post by repe »

Drugače maš tuki Chelsea TV, vedno dela. Ne morš pa ponovitev na strani gledat.
ChelseaTV
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: Splošna debata

Post by branko1993 »

Jst si bom tut naroču TB za prihodnjo sezono. Pa bi vprašu, a je važno čigavo mastercard maš ali mora biti tvoja ? :p malo butasto vprašanje ampak ziher je ziher :D

Pa če je že meu oz. ma kdo TB International, bi ga vprašu (kljub temu da sem prebral na Chelsea.com) kaj točno vse dobiš zraven in mal izkušenj svojih če fajn deluje ta paket :)

Hvala
Image
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: Splošna debata

Post by nastja8 »

Vseno s čigavo mastercard plačuješ. Dobiš pa ChelseaTV preko neta pa še ene popuste na določene stvari.
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Splošna debata

Post by Profesor »

Jutri popolne bo na www.rtvslo.si objavljen članek o Cheleaju in o našem navijaškem klubu! Poleg tega bo v celoti objavljen kratek "intervju" s predsednikom. Nekaj malega pa sem tudi jaz dodal. Poleg tega, naj bi bil objavljen tudi filmček iz youtuba in kakšna slikca našega kluba!

LP M
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: Splošna debata

Post by ESSIEN »

Profesor wrote:Jutri popolne bo na http://www.rtvslo.si objavljen članek o Cheleaju in o našem navijaškem klubu! Poleg tega bo v celoti objavljen kratek "intervju" s predsednikom. Nekaj malega pa sem tudi jaz dodal. Poleg tega, naj bi bil objavljen tudi filmček iz youtuba in kakšna slikca našega kluba!

LP M

AAAAAAAAA komaj čakam!!! :juhej: :cfc01:
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Splošna debata

Post by Profesor »

Da bo dan še boljši, bo objavljen članek on našem klubu tudi na www.pomurec.com :)
It`s not just supporting, it`s obsession...
Post Reply