Splošna debata

debate o razvoju našega kluba
User avatar
Ballack_13
Posts: 6
Joined: 25 Jun 2008, 18:59
Location: Maribor

Re: Splošna debata

Post by Ballack_13 »

stass wrote:To ne spada ravno v to temo ...
Vsaka ti čast da si to ugotovil.Sem prilepil če koga zanima,če pa koga moti pa naj briše.
Image
ivanovic
Posts: 3
Joined: 21 Jun 2012, 16:06

Re: Splošna debata

Post by ivanovic »

Pozdravljeni! Imam eno prošnjo. Letos sem prvič član navijaškega kluba in prvič bom šol na tekmo v London. Rad bi se pridružil kakšni skupini katera je že bila v Londonu, da bi mi pomagala pri rezervaciji karte(da gre skupina skupi na letalo), iskanju hostla, ker res nimam nobenih izkušnjen s tem. Tako da prosim za pomoč in se že naprej zahvaljujem tistemu, ki mi bo pomagal vse potrebno urediti in me bo malo vodil.


Hvala Jure
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Splošna debata

Post by sigismund »

ivanovic wrote:Pozdravljeni! Imam eno prošnjo. Letos sem prvič član navijaškega kluba in prvič bom šol na tekmo v London. Rad bi se pridružil kakšni skupini katera je že bila v Londonu, da bi mi pomagala pri rezervaciji karte(da gre skupina skupi na letalo), iskanju hostla, ker res nimam nobenih izkušnjen s tem. Tako da prosim za pomoč in se že naprej zahvaljujem tistemu, ki mi bo pomagal vse potrebno urediti in me bo malo vodil.


Hvala Jure
Ni panike, na to temo drugače že imamo odprto debato in si malo preberi: http://chelseafc.si/forum/viewtopic.php?f=28&t=1089
Edino nekaj dela s papirji bo če si slučajno mladoleten, drugače pa ni panike! Več kot nas je, boljše je :)

Pa dobrodošel na forumu :cfc01:
ivanovic
Posts: 3
Joined: 21 Jun 2012, 16:06

Re: Splošna debata

Post by ivanovic »

sigismund wrote: Ni panike, na to temo drugače že imamo odprto debato in si malo preberi: http://chelseafc.si/forum/viewtopic.php?f=28&t=1089
Edino nekaj dela s papirji bo če si slučajno mladoleten, drugače pa ni panike! Več kot nas je, boljše je :)

Pa dobrodošel na forumu :cfc01:


Najlepša hvala. Si mogoče na facebooku. Nism mladoleten več. Se strinjam več nas je boljše je.
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Splošna debata

Post by lajko »

Če koga zanima:

Hi.

My name is Joel and I work for the BBC’s Global Sports News Unit. I am the producer of the BBC World Service radio’s “Sportsworld Have Your Say!”

We broadcast to over 150 million people a week including millions of English Premier League fans who enjoy our live commentary and hearing from other fans around the world who share the same love of your club.

Each week we try to speak to a few fans so they can share their views opinion and passion for the team.

I was hoping that some of your member would consider occasionally contributing to our show after the match had finished. We would always call you so no need to worry about the cost. In fact we normally use Skype is you have it!?

Please let me know if you think that is the case, and please feel free to forward my details to anyone who you think might want to talk to the BBC.

Kindest Regards
Joel

Joel Hammer
BBC Sportsworld
www.facebook.com/bbcsportsworld twitter@bbcsportsworld
Ground Floor | Quay House | Media City | Salford M50 2QH
Twitter: @JOELHAMMER
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Splošna debata

Post by Profesor »

S članstvom za leto 2012 smo zaključili. Glede na leto 2011 imamo kar 82% porast članov! :)
Jutri boste dobili email z nekaterimi informacijami, ki jih večina že veste glede Londona itd.

LP Prof
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
fissh88
Posts: 116
Joined: 01 May 2011, 21:04
Location: Radomlje

Re: Splošna debata

Post by fissh88 »

:thumb:
Carefree, wherever we may be,

We are the famous CFC,

And we don't care

Whoever you may be,

'Cos we are the famous CFC
User avatar
SiimonceLLi
Posts: 1
Joined: 25 Dec 2012, 18:47

Re: Splošna debata

Post by SiimonceLLi »

LP... glejte rad bi igral fantasy premier league pa me zanima če igrate??? rabil bi uporabnišo ime in pa geslo... :cfc01:
I"D RATHER WALK ALONE
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Splošna debata

Post by sigismund »

dore
Posts: 59
Joined: 14 Apr 2011, 12:02

Re: Splošna debata

Post by dore »

:cfc01:
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Splošna debata

Post by Profesor »

Tole morate slišati! Od 1:40 naprej! :)
http://www.youtube.com/watch?v=uG78sBD2pg8
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: Splošna debata

Post by hook »

Bi šel kdo v Prago gledat super cup proti švabom? mogoče bi lahk dobili preko uefe?
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Splošna debata

Post by loonymcgreat »

kdor je TB dobi 100% karto, vsaj tako pišejo. pa tut drugače mislim, da nebo problem s kartami, allocation je velik, lani je bil naš sektor na supercupu pol prazen.. jz grem gor če mi rata dobit fraj na šihtu
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Splošna debata

Post by Profesor »

loonymcgreat wrote:kdor je TB dobi 100% karto, vsaj tako pišejo. pa tut drugače mislim, da nebo problem s kartami, allocation je velik, lani je bil naš sektor na supercupu pol prazen.. jz grem gor če mi rata dobit fraj na šihtu
Če se bo dal karto dobit preko TB, potem sem jaz za!
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Splošna debata

Post by sigismund »

kolko pa so ble kej cene za lanski superpokal oz. Kje se kaj gibljejo cene? Prav drage po mojem niso
Post Reply