4 - David Luiz

o igralcih in trenerskem štabu

Ste zadovoljni z nakupom Luiza?

 
Total votes: 0

User avatar
Trivinho
Posts: 1358
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: 4 - David Luiz

Post by Trivinho »

res da sta matić in Luiz odigrala 5 tekm skupi na sredini, in lih teh 5 tekm smo igral najbolši nogomet v sezoni ubijal smo ekipe kot so City, Liverpool,..kaj šele da bi Matić lahko igrov v Ligi prvakov z njim, prošli bi tud Atletiko...
Dobr denar smo dobil od prodaje Luiza ampak kaj mamo od tega?
Namesto Mate smo kupil Sallaha kdo je kle zadovolen z Salahom? k je Mata doktor za njega !
sej pravm prodajimo še naprej najbolše igralce pa bomo lovorike samo sanjal lahko...zakaj City ne proda Yayo tureja, Aguera, Zabalete, itd.. oni so osvojil prvenstvo k zadržijo najbolše igrače prodajo pa une k niso dovol dobri, namesto da prodamo Torresa in Baja mi prodamo Mato v januaru !
nikol mi ne bo jasna logika našega kluba nikol ! :shoot:
dejmo jim še Hazarada pa Oscarja prodat da lahko kupmo Rakitića pa Pogbo :shoot:
User avatar
Trivinho
Posts: 1358
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: 4 - David Luiz

Post by Trivinho »

tist k vrjame v kšno lovoriko nasledno sezono grem z njim stavt v 100 eurov !
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: 4 - David Luiz

Post by zrim92 »

Trivinho wrote:tist k vrjame v kšno lovoriko nasledno sezono grem z njim stavt v 100 eurov !
za 100eur :)
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: 4 - David Luiz

Post by The Blues »

Trivinho wrote:res da sta matić in Luiz odigrala 5 tekm skupi na sredini, in lih teh 5 tekm smo igral najbolši nogomet v sezoni ubijal smo ekipe kot so City, Liverpool,..kaj šele da bi Matić lahko igrov v Ligi prvakov z njim, prošli bi tud Atletiko...
Dobr denar smo dobil od prodaje Luiza ampak kaj mamo od tega?
Namesto Mate smo kupil Sallaha kdo je kle zadovolen z Salahom? k je Mata doktor za njega !
sej pravm prodajimo še naprej najbolše igralce pa bomo lovorike samo sanjal lahko...zakaj City ne proda Yayo tureja, Aguera, Zabalete, itd.. oni so osvojil prvenstvo k zadržijo najbolše igrače prodajo pa une k niso dovol dobri, namesto da prodamo Torresa in Baja mi prodamo Mato v januaru !
nikol mi ne bo jasna logika našega kluba nikol ! :shoot:
dejmo jim še Hazarada pa Oscarja prodat da lahko kupmo Rakitića pa Pogbo :shoot:

Pa ti moraš pa res v vsakem postu Mato omenjat.

Tud meni ga je po eni strani škoda, predvsem zaradi karakterja. Po drugi strani je bil pa prav Luiz največkrat najšibkejši člen v obrambi. Za ta denar lahko kupijo vrhunskega vezista pa še bo ostal kakšen milijonček za napadalca.
glosos
Posts: 793
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: 4 - David Luiz

Post by glosos »

A se da nastavit, da postov on enga uporabnika sploh ne vidiš?
User avatar
Trivinho
Posts: 1358
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: 4 - David Luiz

Post by Trivinho »

The Blues wrote:
Pa ti moraš pa res v vsakem postu Mato omenjat.

Tud meni ga je po eni strani škoda, predvsem zaradi karakterja. Po drugi strani je bil pa prav Luiz največkrat najšibkejši člen v obrambi. Za ta denar lahko kupijo vrhunskega vezista pa še bo ostal kakšen milijonček za napadalca.

kdo prav da mora bit Luiz obrambni igralec? js sm ga vidu v vezi ali zadnji vezni...
sej men je tud v obrambi preslab ampak v vezi je trgu in se je boriu in z matićem k sta igrala sm vrjeu v našo Top navezo naslednjih 5 let..
sej vidm da me noben ne razume na tem forumu, js sam povem kar mislm..mi je pa useen kdo se strinja z mano in kdo ne...
škoda je da prodajamo najbolše igralce, pou leta nazaj ste drkal na Oscarja sej je tip trgu zdej pa k ni v formi ga pa usi pljuvate in hočte ga prodat...
me zanima kdo bo naslednji...Hazarad? Lukaku? Willian?...
User avatar
Trivinho
Posts: 1358
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: 4 - David Luiz

Post by Trivinho »

glosos wrote:A se da nastavit, da postov on enga uporabnika sploh ne vidiš?
ja se da, zbriš se z foruma
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: 4 - David Luiz

Post by Grugar »

glosos wrote:A se da nastavit, da postov on enga uporabnika sploh ne vidiš?
označiš ga za "sovražnika"
All rights reserved.
glosos
Posts: 793
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: 4 - David Luiz

Post by glosos »

Trivinho wrote: ja se da, zbriš se z foruma
To ni kul, ker pol nobenga ne vidiš, jaz bi pa sam poste od enga rad preskočil ...
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: 4 - David Luiz

Post by didier »

Dober keš smo dobili. Srečno v novem klubu, Luiz!
Blue is the colour!
User avatar
didi_drogba
Posts: 339
Joined: 26 May 2009, 17:27
Has thanked: 2 times

Re: 4 - David Luiz

Post by didi_drogba »

Dej umerte se že s Salahom, model ni nč kriv nč dolžen, igra pol leta v Chelseaju in to zelo solidno. Itak pa ni bil pripeljan da bo začenjal ampak da bo dal mau pace-a iz klopi in točno to je delal v tistih nekaj tekmah ki jih je igral. Kle ga mate za največjega scapegoata sam za to k je prišel takoj za Mato, kar pa še zdaleč ne pomeni da je on njegova direktna zamenjava. Razumem da kurcate Mikela, ki je imel že kar nekaj povprečnih in slabih tekem ampak da pa zdej vse frustracije obračate na bogega Salaha je pa tut glupo no. :-?
:cfc01: :cfc01: :cfc01:
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: 4 - David Luiz

Post by The Blues »

didi_drogba wrote:Dej umerte se že s Salahom, model ni nč kriv nč dolžen, igra pol leta v Chelseaju in to zelo solidno. Itak pa ni bil pripeljan da bo začenjal ampak da bo dal mau pace-a iz klopi in točno to je delal v tistih nekaj tekmah ki jih je igral. Kle ga mate za največjega scapegoata sam za to k je prišel takoj za Mato, kar pa še zdaleč ne pomeni da je on njegova direktna zamenjava. Razumem da kurcate Mikela, ki je imel že kar nekaj povprečnih in slabih tekem ampak da pa zdej vse frustracije obračate na bogega Salaha je pa tut glupo no. :-?

Willian je bil pripeljan kot menjava za Mato. On je tisti ki je izrinil Mato iz prve postave. Salah pa bolj zaradi prodaje KDB-ja, sej nam je primanjkovalo wingerjev. :wink:
User avatar
didi_drogba
Posts: 339
Joined: 26 May 2009, 17:27
Has thanked: 2 times

Re: 4 - David Luiz

Post by didi_drogba »

The Blues wrote:
Willian je bil pripeljan kot menjava za Mato. On je tisti ki je izrinil Mato iz prve postave. Salah pa bolj zaradi prodaje KDB-ja, sej nam je primanjkovalo wingerjev. :wink:
Ja razlož to Trivinhu pa še kšnmu klele k jih zgleda ni jasn :)
:cfc01: :cfc01: :cfc01:
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: 4 - David Luiz

Post by AlexAK »

didi_drogba wrote: Ja razlož to Trivinhu pa še kšnmu klele k jih zgleda ni jasn :)
Ni treba, za njega je Willian tako najslabši winger in boste samo še prilili olje na ogenj.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: 4 - David Luiz

Post by didier »

Pa saj mu je Willian kul, se mi zdi. Vsaj zgoraj piše, kdo (od "top robe") bo sledil Luizu (Hazard, Lukaku, Willian) :P
Blue is the colour!
Post Reply