4 - David Luiz

o igralcih in trenerskem štabu

Ste zadovoljni z nakupom Luiza?

 
Total votes: 0

User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: 4 - David Luiz

Post by The Blues »

AlexAK wrote: Ni treba, za njega je Willian tako najslabši winger in boste samo še prilili olje na ogenj.
Sploh pa ne vem, kaj nekateri še zdaj kar naprej pisarijo da je Mourinho glavni krivec da se je prodal Mato in KDB-ja. Sama igralca sta povedela, da si zaradi svetovnega prvenstva želita redno igrati. Ko je prišla ponudba zanju, sta igralca sama zaprosila za prodajo. Mourinho je pa povedal da tega ni želel, vendar da nezadovoljnih nogometašev ne more zadrževati v ekipi. Kaj mu pa je preostalo drugega. Da bi sedaj šel spreminjat celoten sistem igre da bi bolj ugajalo enemu igralcu je pa nesmisel.
Pač letos je na našo žalost svetovno prvenstvo, zaradi katerega sta odšla Mata in KDB. Če ga ne bi bilo, bi še danes bil Mata v Chelseaju.
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: 4 - David Luiz

Post by bork »

Nočem si predstavljat kakšne frustracije bodo doživljali nekateri, če v kratkem prodamo še kakšnega Lukakuja...bog ne daj da Hazarda, ker potem bo pa že res nevarnost množičnih samomorov.

Mi je pa reeees smešno kako ste lahko nekateri videli Luiza kot bodočega kapetana :D Terry, Puyol, Maldini... To so ti top šit kapetani, ne pa nek Luiz, lepo vas prosim...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: 4 - David Luiz

Post by sigismund »

Kaj pa tole -> Klub ki mu ni priblem denar mora take igralce obdržat, ne pa prodajat ;)
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: 4 - David Luiz

Post by hook »

pa kaj ni jasno tukaj? igralec ni bil v prvem planu... tak bolan denar, ki ga je psg dal se ne zavrača... mou in drugi že vedo kaj delajo; sploh pa, če bi bil igralec top v klubu in nenadomesljiv (Kjessi) ga ne bi kar tako prodajali...
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: 4 - David Luiz

Post by bork »

sigismund wrote:Kaj pa tole -> Klub ki mu ni priblem denar mora take igralce obdržat, ne pa prodajat ;)
Je več kot očitno, da je pri Chelseaju "problem denar" in da noče biti eden tistih klubov, ki bodo morali vsako leto plačevati milijonske kazni.
shaq-marriner
Posts: 37
Joined: 03 Feb 2014, 20:21

Re: 4 - David Luiz

Post by shaq-marriner »

Zame osebno zelo slaba poteza in po eni strani sem zelo razočaran nad to potezo. Tako se ne gradi ekipa za prihodnost,prodajati top igralce,ki so že uveljavljeni v ekipi ne vodi k osvajanju lovorik temveč nazodovanje. Prodati takega kova igralca je katastrofa pa ni vse v sami igri,če ne bi imel vrhunske kvalitete,drznosti,moči se ne bi zanj zanimali veliki Bayern ter velika Barcelona.
Mene osebno ne zanima za kolk so ga prodal,lahko ga dajo za 70,90 ali 200 jaz osebno nimam nič od tega denarja in ne gre v moj žep in ne bom nič pridobil sem pa kot veliki navijač izgubil veliko,igralca,ki sem ga videl kot nekoga,ki bo del velike zgodbe in bo nosil breme z generacijo kot so Hazard,Oscar,Shurle,Wilian,Matic......
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: 4 - David Luiz

Post by Trivinho »

to tud js hočm dopovedat da se tko ekipa ne gradi, ko prodajaš najbolše igralce...
s takimi potezami se zgubla na kvaliteti ekipe in posledica tega je mn lovorik.. tud prodaja v Januarju Mate ni bla tok nujna lahko bi komot do poletja počaku...
me prov zanimajo okrepitve kakšne bojo..
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: 4 - David Luiz

Post by glosos »

Trivinho wrote:to tud js hočm dopovedat da se tko ekipa ne gradi, ko prodajaš najbolše igralce...
s takimi potezami se zgubla na kvaliteti ekipe in posledica tega je mn lovorik.. tud prodaja v Januarju Mate ni bla tok nujna lahko bi komot do poletja počaku...
me prov zanimajo okrepitve kakšne bojo..
Tvojih zadnjih deset postov je blo istih. Glej, štekamo, ni ti všeč prodaja Luiza in Mate, ker s prodajo top igralcev ne gradiš vrhunske ekipe, in zato bo manj lovorik. In prav zanima te, kdo bodo okrepitve. ŠTEKAMO!!!
Zdaj pa dovolj, prosim lepo, lahko še desetkrat napišeš, pa ga ne bomo nazaj dobili.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1075
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: 4 - David Luiz

Post by blueboy11826 »

FAREWELL DAVID!

Image
KTBFFH
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: 4 - David Luiz

Post by didier »

[youtube]od76CKKAztY[/youtube]
Blue is the colour!
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 4 - David Luiz

Post by BoLhCa »

Pa je šel kapetan Chelsea-ja :sad:
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 4 - David Luiz

Post by rover »

Srečno Geezer Luiz

[youtube]7GABnWZFboI&feature[/youtube]
Image
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: 4 - David Luiz

Post by The Blues »

Še uradno: DAVID LUIZ DEPARTS

Koliko so sedaj uradno iztržili zanj?
shaq-marriner
Posts: 37
Joined: 03 Feb 2014, 20:21

Re: 4 - David Luiz

Post by shaq-marriner »

prodal smo res top igračino in še vornk se nam bo kolcalo po njemu,pa ne zaradi včerajšnjega enkratnega gola temveč na podlagi njegovih iger pri braziliji.Dobesedno je lider brazilije,motivator,brezkompromisen borec,močan v duelih,skokih pa še potegne se za soigralca,ravno pravi za trdo angleško ligo in zelo bo manjkal v naši ekipi.
Novi naši prišleki me ne fascinirajo preveč,sploh Fabregas bo moral ponuditi življenske partije,da me bo prepričal, sploh,ker ga ne maram in mi je antipatičen že od arsenala in zdaj od smrdljive barce. Da rabimo napadalca,ki bo dosegel vsaj 15 golov v prvenstvu čivkajo že vrabci in,če jih Costa preseže bom zadovoljen,kot igralec je ndvomno sposoben tega narediti samo,da vzdržijo njegove poškodbe.
Vsak igralec je nadomestljiv Mata,Oscar,Cole,Šurle,Mikel,Lampard......še celo zame najboljši golman ever Čech,toda izgubiti takega trdega brezkompromisnega igralca na njegovem položaju kot je Luiz mi je pa mora,je igralec,ki diha za ekipo in preveč zlahka smo se ga znebili in z tem močno okrepili morebitnega konkurenta v LP.
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: 4 - David Luiz

Post by Trivinho »

se strinjam..Luiz z Matićem na sredini sta bla najbolši vezni par v premier ligi k sta igrala skupi..
To da smo kupil Fabregasa tud men ni jasn zakaj, k smo mel Luiza..ampak mene več nau nč presenetl iz naše glupe uprave...
Post Reply