4 - David Luiz

o igralcih in trenerskem štabu

Ste zadovoljni z nakupom Luiza?

 
Total votes: 0

User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: 4 - David Luiz

Post by The Blues »

Trivinho wrote:se strinjam..Luiz z Matićem na sredini sta bla najbolši vezni par v premier ligi k sta igrala skupi..
To da smo kupil Fabregasa tud men ni jasn zakaj, k smo mel Luiza..ampak mene več nau nč presenetl iz naše glupe uprave...

Ja seveda. Vedno igrati z dvema DM-ja bo pa prinašal rezultate. Naveza Luiz-Matič sta bila odlična za razbijanje sredine nasprotnika(Man CIty). Ko pa je bilo treba organizirat napad in razigrat soigralce je bil pa problem, ker nismo imeli tistega pravega playmakerja.
Sploh pa Luiz za reprezentanco odigra vsako tekmo 100%, kar za Chelsea ne moreš trditi. To že lahko vidiš, da se ga je v Chelseaju zaradi pogostih napak v obrambi na položaju centralnega branilca prestavil v sredino.
Pač če bi igral večina tekem za Chelsea tako kot igra za Brazilijo in da ne bi delal takšnih napak da se včasih samo za glavo primeš kaj počne, verjem da ga Mourinho ne bi prodajal. Pri Chelseaju je pač bil nezanesljiv na položaju centralnega branilca, na DM-ju pa že imamo zanesljivega Matića. Da ti pa nekdo ponudi 60 milijonov €, za rezervnega CB-ja oz. DM-ja bi pa tako kot si ti napisal bila glupa uprava da ga ne bi prodal.
User avatar
Trivinho
Posts: 1356
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 53 times
Been thanked: 11 times

Re: 4 - David Luiz

Post by Trivinho »

kdo prav da bi mogu Luiz igrt na položaju štoperja? če je bog na zadnjem veznem ? isto kot da bi dajal Hazarda na levi bek če je winger...
Playmakere smo mel v Mati pa smo ga prodal rivalom, Oscarja mamo Lamparda,...
Z fabregasom je men brca v prazno nč nismo pridobil na kvaliteti...Luiz je še fizično močnejši od Fabregasa...
Namesto da bi gradil ekipo okol najbolših igralcev mi najbolše prodajamo in kupujemo odpadke Barcelone...
nebom biu presenečen če bomo kšn odpadek iz LFC ja kupil
User avatar
Trivinho
Posts: 1356
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 53 times
Been thanked: 11 times

Re: 4 - David Luiz

Post by Trivinho »

Ja seveda. Vedno igrati z dvema DM-ja bo pa prinašal rezultate. Naveza Luiz-Matič sta bila odlična za razbijanje sredine nasprotnika(Man CIty). Ko pa je bilo treba organizirat napad in razigrat soigralce je bil pa problem, ker nismo imeli tistega pravega playmakerja.
Sploh pa Luiz za reprezentanco odigra vsako tekmo 100%, kar za Chelsea ne moreš trditi. To že lahko vidiš, da se ga je v Chelseaju zaradi pogostih napak v obrambi na položaju centralnega branilca prestavil v sredino.
Pač če bi igral večina tekem za Chelsea tako kot igra za Brazilijo in da ne bi delal takšnih napak da se včasih samo za glavo primeš kaj počne, verjem da ga Mourinho ne bi prodajal. Pri Chelseaju je pač bil nezanesljiv na položaju centralnega branilca, na DM-ju pa že imamo zanesljivega Matića. Da ti pa nekdo ponudi 60 milijonov €, za rezervnega CB-ja oz. DM-ja bi pa tako kot si ti napisal bila glupa uprava da ga ne bi prodal.[/quote]
pol prodjemo tud Hazarda za 100M bomo že najdl zamenjavo zanga pri kšnem švicarskem klubu po možnosti kšn šipac k ga še nismo mel
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: 4 - David Luiz

Post by The Blues »

Trivinho wrote:kdo prav da bi mogu Luiz igrt na položaju štoperja? če je bog na zadnjem veznem ? isto kot da bi dajal Hazarda na levi bek če je winger...
Playmakere smo mel v Mati pa smo ga prodal rivalom, Oscarja mamo Lamparda,...
Z fabregasom je men brca v prazno nč nismo pridobil na kvaliteti...Luiz je še fizično močnejši od Fabregasa...
Namesto da bi gradil ekipo okol najbolših igralcev mi najbolše prodajamo in kupujemo odpadke Barcelone...
nebom biu presenečen če bomo kšn odpadek iz LFC ja kupil
Kje sem napisal da bi moral igrati na položaju štoparja.
Da pa primerjaš Luiza in Fabregasa, čeprav sta popolnoma drugačna tipa igralcev je pa res smešno.
Trivinho wrote: pol prodjemo tud Hazarda za 100M bomo že najdl zamenjavo zanga pri kšnem švicarskem klubu po možnosti kšn šipac k ga še nismo mel

Hahaha. Dej ne smeši se. Od kdaj je Hazard rezerva tako kot je Luiz. In ja če bi bil rezerva in ne tako pomemben člen bi ga prodal še za manjši denar.
User avatar
Trivinho
Posts: 1356
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 53 times
Been thanked: 11 times

Re: 4 - David Luiz

Post by Trivinho »

nisi me razumeu
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: 4 - David Luiz

Post by Grugar »

Trivinho wrote:nisi me razumeu
Jaz te tudi ne razumem...
All rights reserved.
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: 4 - David Luiz

Post by m4t1c »

haha wat
Image
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: 4 - David Luiz

Post by didier »

Se bo potrebno navaditi, da se bo ob vsakem golu Luiza za Brazilijo/PSG našel vpis trivinha in podobno mislečih. Kdor resnično misli, da je Luiz vreden fakin' 60 MIO EVROV oz. da bi morala naša uprava ta znesek gladko zavrniti, je pač nekaj posebnega :)
Blue is the colour!
User avatar
blueboy11826
Posts: 1086
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: 4 - David Luiz

Post by blueboy11826 »

Hahaha nas je kr neki ku ne razmumemo tegala :D V glavnem - za 60m smo pač preprosto mogli prodat Luiza. Zdej lahk pa samo upamo da bo denar pametno porabljen (v nakup odličnega CDMja - upam da Pogba) in ne da se bo pripeljal 3-4 povprečneže.
KTBFFH
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: 4 - David Luiz

Post by The Blues »

Trivinho wrote:nisi me razumeu
Očitno še sebe ne razumeš kaj bi rad. :D
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3491
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: 4 - David Luiz

Post by sigismund »

Mah Luiza je PSG 3x če ne 5x preplačal. Se mi zdi da je ful overrated, tudi kako ga zdej po brazilskih medijih vlačijo gore dole je kar bolano. Zelo možno pa da je povezano z njegovo odkupnino...Bale tudi ni šans da je bil vreden 100+ M, prej ko je bil še v Tottenhamu je bil pač dober in ne lih vsak dan v medijih, v trenutku ko je za take denarje prestopi v Real je bil pa kar klasa pa najbolši pa tako...
Jaz sem po eni strani celo vesel da je Luiz šel, pun k**** sem že mel njegovih prostih strelov k je bil 0,016% uspešen, mi je pa takoj letos na SP požru živce ker je zadel že 2....!!!!!
Da o njegovih podajah iz naše polovice daaaaaleč naprej na torresa/eto'oja sploh ne govorim, non stop je pošiljal žogo nekam čez celo igrišče v napad. No te akcije so bile pa tam nekje 0,005% uspešne, še tist mali procent je od tega ker se je nekdo pri Tottenhamu spotaknil in je torres čisto po naključju prišel do žoge.
Na vsaki tekmi je delal idijotske favle in samo nabiral rumene kartone. O njegovem zamujanju in počasnem vračanju v obrambo potem ko je potegnil do nasprotnega gola in streljal čez stadion pa najrajši sploh nebi začel.....
Sej je imel dobre momente, veliko je dobro igral, ampak ko je bil pa "jebiveter" na igrišču mi je pa živce paral!
shaq-marriner
Posts: 37
Joined: 03 Feb 2014, 20:21

Re: 4 - David Luiz

Post by shaq-marriner »

The Blues,nočem ti vsiljevati svoje mnenje spoštujem tvoje mnenje,rad bi ti samo povedal,da ja Luiz je bil rezerva letos pri Morinjotu zaradi njegove čudne taktike katero pluva ves svet in nam žal ni prinesla letos nobene lovorike,se pa spomni lani,ko je bil Luiz eden ključnih igralcev Chelseja z začetno postavo in 13 goli v sezoni in to nekaterimi goli,ki so bili ključni uključno z tistim iz prostega strela v evroligi v izdihljajih tekme.Letoz je Luiz dal samo 2 gola ravno zaradi premale minutaže,u bistvu pri Morinjoti ni napredavl ampak nazodoval,prave igre in karakter pa kaže sedaj pri Braziliji in take predstave je kazal v preteklosti pri Chelsiju.

Didier,ne Luiz ni vreden 60 mil povej mi kdo ali kateri igralec pa je vreden toliko denarja,zame osebno noben,ne Ronaldo 100 ne Bale 100 in ne Fabregas in Costa 33 oziroma 35 miljonov...nihče ni vreden toliko,ker so cene nerealne in vrtoglave,prava vrednost igralca se pokaže na igrišču in Luiz je bil dodatna vrednost za uspehe naše ekipe.
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: 4 - David Luiz

Post by The Blues »

Moj komentar ni letel na tebe. Res je imel lani boljšo sezono, vendar kljub temu je Luiz odkar je v Chelseaju, preveč nihal v igri. Enkrat je odigral odlično, drugič pa katastrofalno, da smo vsi upali da nas njegove napake ne bodo drago stale. In teh slabih tekem ni bilo tako malo. Luiz v reprezentanci je popolnoma druga zgodba.
Pač časi so takšni da bodo za pozitivno bilanco marali tudi pri Chelseaju kaj prodajat, ne samo kupovat. In prav je tako. :wink:
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: 4 - David Luiz

Post by AlexAK »

Če odmisliš oba gola Luiza na svetovnem prvenstvu je bil Omeruo v obrambnih nalogah profesor zanj.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: 4 - David Luiz

Post by didier »

shaq-marriner wrote:Didier,ne Luiz ni vreden 60 mil povej mi kdo ali kateri igralec pa je vreden toliko denarja,zame osebno noben,ne Ronaldo 100 ne Bale 100 in ne Fabregas in Costa 33 oziroma 35 miljonov...nihče ni vreden toliko,ker so cene nerealne in vrtoglave,prava vrednost igralca se pokaže na igrišču in Luiz je bil dodatna vrednost za uspehe naše ekipe.
Recimo Ronaldo je za moje pojme vreden 100 mio. - s svojimi igrami (kakovostnimi predstavami = število nastopov za klub (in tudi za reprezentanco)), marketingom, brandom ipd. Je upravičil visok vložek kluba vanj? Mislim, da je. Realu je pridobil številne navijače po vsem svetu, njegovi dresi se prodajajo kot sveže žemljice. Pri nas je cela plejada nogometašev, ki so upravičili (visok) vložek kluba. Nekaj je takih, ki ga niso upravičili (npr. izstopa primer Torres), za nekatere pa še ne vemo (so še v klubu in ne vemo, kako se bo nadalje odvijala njihova kariera). Ne vem, moje razmišljanje :)
Blue is the colour!
Post Reply