Page 1 of 2

Re: Paulo Ferreira

Posted: 24 Dec 2011, 13:28
by Frank_Lampard
No, vsi ki ste imeli toliko povedati čez Ferreiro -
tip je odigral čisto solidno proti Tottenhamu, ni izgubljal žog...
Jaz bi mu podaljšal pogodbo. Zadovoljen je ko sedi na klopi, če je treba pač vskoči.

Re: Paulo Ferreira

Posted: 24 Dec 2011, 13:47
by davidluiz4
king paulo je res s srcem pri klubu :ava:

Re: Paulo Ferreira

Posted: 18 Jan 2012, 20:46
by Reichenburg
Banda nobenga spoštovanja do prave sedeče legende Chelsea
King Pavle ma dans rojsten dan vse naj naj legenda :cfc01: :ava:

Re: Paulo Ferreira

Posted: 18 Jan 2012, 21:07
by davidluiz4
Vse najboljše :cfc01:

Re: Paulo Ferreira

Posted: 18 Jan 2012, 21:58
by didier
Vse najboljše, King Ferreira :D

Re: Paulo Ferreira

Posted: 18 Jan 2012, 22:15
by damjan1120
Reichenburg wrote:Banda nobenga spoštovanja do prave sedeče legende Chelsea
King Pavle ma dans rojsten dan vse naj naj legenda :cfc01: :ava:
:ava:

Re: Paulo Ferreira

Posted: 19 Jan 2012, 09:20
by rover
Sej je naredil ta svoje in sedaj je čas da se umakne in da prostor mlajšim igralcem.

Re: Paulo Ferreira

Posted: 19 Jan 2012, 09:22
by zrim92
Ah kje King Paulo naj kar lepo konča svojo kariero pri nas. Še zmeraj bomo rabili nekoga za prevajat in da vskoči na kakšni tekmi ter zrola nasprotnike. :lol:

Re: Paulo Ferreira

Posted: 19 Jan 2012, 15:51
by Reichenburg
rover wrote:Sej je naredil ta svoje in sedaj je čas da se umakne in da prostor mlajšim igralcem.
To misliš da bo Hutchinson njegovo mesto zapolnil ali pa kateri drug iz mladinskega pogona? Ain`t gonna happend :wink: Za Hutchinsona če trenira z ekipo še ne pomeni da bo kar vsokčil noter ko bo to treba? Tip je bil dalj časa izven pogona in treniranje z prvo ekipo je samo nagrada za hrabro vrnitev. Če pa mislite da bo kot 3rd choice kr izpodrinil vedno hvaležnega, marljivega Pevleta ki za mizerno plačo opravlja še vse druga razen nogometa napram nenehnim trouble makerjem ki šprehajo kvak kvak iz Afrike in Francije :wink:

Re: Paulo Ferreira

Posted: 19 Jan 2012, 15:57
by didier
Koliko sploh dobiva naš King na teden? Poleti 2004 je k nam prestopil za ok. 20 mio. evrov iz Porta kot prvak CL, tako da je verjetno podpisal precej donosno pogodbo. Ob podpisu nove se je znesek verjetno zmanjšal, vseeno pa mora biti cifra še vedno visoka...

Re: Paulo Ferreira

Posted: 21 Jan 2012, 18:39
by michooo
Glede na to da ma Kakuta 40 000 na teden, ma Pavle zihr več kot on. Se pravi okrog 60 000.

Re: Paulo Ferreira

Posted: 30 Jan 2012, 20:55
by Profesor
A ni tale Ferreira en krasen fantič? Špila že celo večnost, zmeraj smo ga veseli, nikoli se ne pritožuje če ne igra...

Re: Paulo Ferreira

Posted: 30 Jan 2012, 21:03
by Joshua McEachran
Profesor wrote:A ni tale Ferreira en krasen fantič? Špila že celo večnost, zmeraj smo ga veseli, nikoli se ne pritožuje če ne igra...

Re: Paulo Ferreira

Posted: 28 Mar 2012, 14:09
by didier
Ferreira happy to be back.

Defender delighted to finally get chance in the first team.

Nekje sem zasledil njegovo plačo. Baje dobi na sezono 2,5 mio. evrov.

Re: Paulo Ferreira

Posted: 28 Mar 2012, 14:24
by zrim92
Glede na včerajšno predstavo 2,5 mio premalo :P xD