Kevin de Bruyne

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Kevin de Bruyne

Post by Grugar »

Trivinho wrote:Če nebi dov Ramires gol proti Barce tud v finalu Lige prvakov nebi Luiz igrov :)
Zakaj je tok važn kdo se več prodaja, bol je važno kdo bolje igra in kdo je bol profesionalen v klubu in izven kluba.
Luiz je kupljen kot štoper in je veliko tekem na tem položaju igral zelo slabo precej golov smo dobil po njegovih napakah, in jasno je da nemore igrati pomenbne tekme na tem položaju saj najmanša napaka nas lahko stane točk ali napredovanja.Res je da se je bolše izkazau na zadnjem veznem ali kot vezist saj je kot štoper vedno vlaču igro naprej.
Ramires je pa garač k veliko preteče in bol pomaga ekipi in zame so igralci uni k garajo in se trudjo. za Luiza to nemorem rečt,pa nej se 10000 x bolje proda marketinško kot Ramires.
Če ti je vseeno glede finančnega stanja kluba in virov dohodkov, potlej ne jamraj kako preplačujemo igralce, saj so ti važne samo igre ;)
All rights reserved.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1084
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 16 times

Re: Kevin de Bruyne

Post by blueboy11826 »

Ramires je po garanju itak klasa zase. Drugač pa tut Luiz kr dost pomaga v napadu in obrambi. Je res da ma mal preveč kiksov za štoperja, sam na CDMju pa :ava: za mene odlično.
KTBFFH
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Kevin de Bruyne

Post by sigismund »

Šel je pa za koliko, 20M? FIno, smo ravno Matića s tem pokrili in smo spet na nuli :) FPP pa to, že tako smo imeli letos nekaj izgube (60M?) in nas je rešilo to, da smo veliko zaslužili eno sezono prej :)
User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: Kevin de Bruyne

Post by Trivinho »

Grugar wrote: Če ti je vseeno glede finančnega stanja kluba in virov dohodkov, potlej ne jamraj kako preplačujemo igralce, saj so ti važne samo igre ;)
Useeno mi je za finančno stanje, ker ne gre iz mojga žepa. Ampak če že preplačao igralce nej saj garajo na igrišču ne pa se šetkat k na rdeči preprogi, sej so zvezdniki ampak naj to izven igrišča delajo na igrišču se gara za naslove.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Kevin de Bruyne

Post by rover »

Zgleda da je KDB odšel, ker je agent hotel prestop in ker je moral Chelsea prodati igralca, če je hotel pripeljati Matića prav zaradi dolga. Več pa v tem članku

Kevin de Bruyne to Wolfsburg: What it means for Chelsea's finances

Pri prodaji je Chelsea sigurno pustil klavzulo, da ga lahko poceni dobi nazaj. Samo ne verjamem, da se bo to zgodilo že tako imamo dovolj igralcev na teh položajih. Kakor koli želim mu vso srečo in da se v Nemčiji izkaže.
Image
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Kevin de Bruyne

Post by damjan1120 »

A ma Chelsea kaksno prednost pri nakupu de Bruyna, ker poleti zagotovo zapusca Wolfsburg? Neverjetno res, v enem letu je postou najboljsi nogometas Bundeslige. Takoj bi ga zamenju z Oscarjem.
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Kevin de Bruyne

Post by jernej93 »

damjan1120 wrote:A ma Chelsea kaksno prednost pri nakupu de Bruyna, ker poleti zagotovo zapusca Wolfsburg? Neverjetno res, v enem letu je postou najboljsi nogometas Bundeslige. Takoj bi ga zamenju z Oscarjem.
Mourinho pač ne, ker ni garač v obrambi :wink:
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Kevin de Bruyne

Post by rover »

damjan1120 wrote:A ma Chelsea kaksno prednost pri nakupu de Bruyna, ker poleti zagotovo zapusca Wolfsburg? Neverjetno res, v enem letu je postou najboljsi nogometas Bundeslige. Takoj bi ga zamenju z Oscarjem.
Kot prvo, od prodaje Matića je Chelsea začel vstavljat klavzulo, da ga ceneje dobi plus, da ima prednost pred drugimi. Kot drugo, pa je, da vprašanje če si ga Mourinho želi nazaj. Govorice obstajajo, da si ga Chelsea z Mourinhom na čelu želi nazaj. Sedaj je samo vprašanje a je res to želja Mourinha ali se mu samo dviguje cena, ker interesov je kar nekaj tudi iz drugih klubov. Kar se Oscarja tiče on bo blestel v naslednji sezoni. Je pa dejstvo, da je KDB -ju ni šlo v igri Chelseaja, Oscarju pa še zdaj gre včasih dobro včasih slabo.
Image
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Kevin de Bruyne

Post by repe »

Tudi jst sm prebral da bo Oscar blestel naslednji sezoni. KDB pa bo malo manj kot letos. Vsaj tako pravi Danny.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Kevin de Bruyne

Post by AlexAK »

De Bruyne in his biography: "I decided to push for a permanent move. Chelsea wanted me to stay,but I felt I wouldn’t get many chances.”
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: Kevin de Bruyne

Post by Trivinho »

tip trga, za nas je pa biu preslab,, e moj murinjo in ostali k vodjo klub..še slepa kura bi vidla kakšne talente mi prodajamo za drobiž...
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Kevin de Bruyne

Post by m4t1c »

kupili smo ga za 7mio£, prodali za 18mio£. Dobička je cca. 11mio£. Je res, da ga je Wolfsburg prodal nato naprej za lep keš, ampak nehajmo se slepomišiti, mi ga ne bi nikoli spravili do take forme in cene.
Kakor star pregovor pravi: "Bolje 11mio v žepu, kot Kevin na klopi."

Poslano z mojega Ericsson GA 628
Image
User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: Kevin de Bruyne

Post by Trivinho »

eh zakaj bi biu na klopi saj je dost bolši od Pedra in oscarja skupi...
Post Reply