Kevin de Bruyne

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Kevin de Bruyne

Post by rover »

Danes se spet naveliko piše o tem da Chelsea še vedno hoče De Bruyna.
Bomo videli, a bbo ta dejansko prišel ta mesec ali je to tarča za poletje.
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Kevin de Bruyne

Post by rover »

Chelsea are reportedly closing in on an £8million summer deal for Genk winger Kevin De Bruyne.
De Bruyne's agent Patrick de Coster will hold talks with Genk officials this Wednesday to complete the player's dream move to Chelsea.
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Kevin de Bruyne

Post by rover »

Kevin De Bruyne je blizu Chelsea in dokler ne bo uradno ne bo novic iz Genka o tem, je pa bil njihov predsednik v Londonu.
Prestop naj bi veljal 9,6 miljonov €, zgodil naj bi se še ta mesec in De Bruyne naj bi bil posojen do konca sezone v Genk nazaj.
Več o tem si priberite tukaj in weaintgotnohistory.
Image
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Kevin de Bruyne

Post by davidluiz4 »

Kevin je praktično že naš :juhej:
CHELSEA FC
Image
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Kevin de Bruyne

Post by didier »

Torej Willian bržčas odpade...
Blue is the colour!
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Kevin de Bruyne

Post by rover »

Kevin De Bruyne je že naš - skysports, chelsea-mad in chelseadaft.

[youtube]IQrFqSrguZY&feature[/youtube]

[youtube]USUtxUW_QrI[/youtube]

Odvisno kako bomo igrali, če igramo 4-2-3-1 potem bi bilo pametno imeti še Hazarda ali Williana.
Škoda, da se vrača nazaj v Genk rabili bi ga v premiere ligi in FA pokalu, ter da razbremenimo Mato.
Maloudaja in Kaloua bi morali prodati ali dati na posojo.
Image
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 580
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Re: Kevin de Bruyne

Post by Chelsea_fan »

Kakšne igralce pa mi kupujemo ne me jebat, kje so tisti časi k je usak hotu v nš klub a ne zdej kr ene wannabe stars :sad: :sad: :sad:
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Kevin de Bruyne

Post by rover »

De Bruyne naj bi podpisal v nedeljo
Image
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Kevin de Bruyne

Post by jernej93 »

Chelsea_fan wrote:Kakšne igralce pa mi kupujemo ne me jebat, kje so tisti časi k je usak hotu v nš klub a ne zdej kr ene wannabe stars :sad: :sad: :sad:
Me zanima kakšno je bilo tvoje mnenje, ko smo leta 2009 kupili povsem nedokazanega Sturridga, ki je medtem postal nepogrešljiv člen našega moštva, njegova vrednost pa se je od takrat za kar nekajkrat povečala! De Bruyne je isto star, kot Sturridge dve sezoni nazaj (ko smo ga kupili), zdi pa se mi že bolj dokazan material (navsezadnje je glavni nosilec aktualnih prvakov in ima tudi že dva nastopa za člansko izbrano vrsto Belgije). Drugo polovico bo sedaj preživel še na posoji pri Genku, poleti pa je potem treba sprejeti odločitev, ki bo igralcu v prid. Če v Chelseaju še ne bodo našli dostojne vloge zanj, je najbolje, da se ga še za eno sezono posodi v eno premierligaško ekipo.

Ravno taki nakupi se na koncu izkažejo za zadetek v polno! :juhej:
Image
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 580
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Re: Kevin de Bruyne

Post by Chelsea_fan »

jernej93 wrote: Me zanima kakšno je bilo tvoje mnenje, ko smo leta 2009 kupili povsem nedokazanega Sturridga, ki je medtem postal nepogrešljiv člen našega moštva, njegova vrednost pa se je od takrat za kar nekajkrat povečala! De Bruyne je isto star, kot Sturridge dve sezoni nazaj (ko smo ga kupili), zdi pa se mi že bolj dokazan material (navsezadnje je glavni nosilec aktualnih prvakov in ima tudi že dva nastopa za člansko izbrano vrsto Belgije). Drugo polovico bo sedaj preživel še na posoji pri Genku, poleti pa je potem treba sprejeti odločitev, ki bo igralcu v prid. Če v Chelseaju še ne bodo našli dostojne vloge zanj, je najbolje, da se ga še za eno sezono posodi v eno premierligaško ekipo.

Ravno taki nakupi se na koncu izkažejo za zadetek v polno! :juhej:

Razumm kaj hočš povedat, sam usen men tole bl diši na še en polom od nakupa ... (upam da se motm) veš kok je takih igralcov k so trgal v slabših ligah pa so pršli v velk klub pa so propadl ....po meni če bi že iskal bodoče zvezde bi se mogl obrnt na gotze,neymar,thiago,hazzard (upam da ga prpelejo) pa še par takih bi se lahko najdl to so ti bodoče zvezde....
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Kevin de Bruyne

Post by zrim92 »

Lepo si napisal vendar naj te popravim da Daniel Sturridge nikakor ni bil nedokazan. V PL je debitiral že vsega pri 17 letih in se že takoj dokazal, kot najbolj obetajoči angleški napadalec.
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
michooo
Posts: 640
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Kevin de Bruyne

Post by michooo »

Chelsea_fan wrote:
Razumm kaj hočš povedat, sam usen men tole bl diši na še en polom od nakupa ... (upam da se motm) veš kok je takih igralcov k so trgal v slabših ligah pa so pršli v velk klub pa so propadl ....po meni če bi že iskal bodoče zvezde bi se mogl obrnt na gotze,neymar,thiago,hazzard (upam da ga prpelejo) pa še par takih bi se lahko najdl to so ti bodoče zvezde....
Glej pač vodstvo (Roman) nočejo več metati denarja za "zvezdnike" ki to pravzaprav niso. Za Neymarja bi dal 50 miljonov pa je dobro igral v braziliji, v Evropi, sploh pa v Angliji, pa zelo verjetno ne bi uspel. Podobno kot Robinho. Thiagota lahko kupiš ti samo v Fifi, Barca ga nikoli ne bo prodala, bi pa z veseljem videl Goetzeja in Hazarda pri nas. Ampak morš vedet da bi (bomo) za oba plačali vsaj 40 milijonov €, medtem ko smo za De Bruyna 10. Igralec, ki igra vodilno vlogo pri Genku, klubu ki igra tudi v ligi prvakov, pa se mi zdi 10 milijončkov čist primerna vsota. Poleg tega je še zelo mlad. Torej mlad in izkušen za 10 milijonov. Vredno nakupa.
Postajamo klub ki bo gradil na mladih. Nesmiselno je kupovati samo superzvednike za desetine milijonov, potem pa pri nas propadejo. To smo se dobro naučili predvsem s Ševo, pa tudi s Torresom.
User avatar
chelsea111
Posts: 66
Joined: 30 Jun 2008, 19:25

Re: Kevin de Bruyne

Post by chelsea111 »

Genk 4 - 0 Leuven
15' De Bruyne K.
17' De Bruyne K.
User avatar
bojan3
Posts: 208
Joined: 04 May 2008, 20:55
Location: Ljubljana

Re: Kevin de Bruyne

Post by bojan3 »

baje da bo v roku 48 ur podpisi, nato posojq nazaj v genk in nasledno sezono posoja v stilu curtouisa (ce sm prov ime napisu :) )
Post Reply