André Villas-Boas

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.

Ali se strinjate z odstavitvijo AVB-ja?

Da
24
42%
Ne
33
58%
 
Total votes: 57

User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: André Villas-Boas

Post by sandi94 »

The Blues wrote: Z vsem spoštovanjem do AVB, Abramovich je bil eden redkih pri Chelsea-ju, ki ni bil zato, da se odstavi trenerja. :wink:
si se vprašao zakaj? verjetno zato ker je vedo da bo moral potem odplačat 15M.Verjemi da ni bil vesel takih rezultatov.In je pomoje kr vesel da ga je odpustil kajti če ga nebi verjetno nebi nič osfojili.
Image
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: André Villas-Boas

Post by The Blues »

sandi94 wrote: si se vprašao zakaj? verjetno zato ker je vedo da bo moral potem odplačat 15M.Verjemi da ni bil vesel takih rezultatov.In je pomoje kr vesel da ga je odpustil kajti če ga nebi verjetno nebi nič osfojili.

Seveda ni bil vesel, če pa je zaradi nemirov v slačilnici spet moral odpustiti trenerja. :wink:
Se mi pa zdi nesmiselno da se nekateri norčujete iz AVB in Tottenhama, da so že v naprej dobljeni 3 točke in ne vem kaj še. Pač pri Chelsea-ju mu ni uspelo. Zato pa je treba počakat, da se izkaže ali je bil Chelsea res samo spodrslaj ali pač še ni pripravljen za velike klube.
AVB goji napadalno igro, za katero lani roko na srce nismo imeli prave ekipe.
Pač RDM je z obrambno igro in ogromno sreče uspelo kar mu je pač uspelo. Verjemte pa, da letos s takšno igro niti približno ne bo takšnih uspehov. Kar vodstvo kluba že ve, da so začeli iskati menjave za to "staro gardo".
User avatar
Frank_Lampard
Posts: 198
Joined: 20 Apr 2009, 14:12

Re: André Villas-Boas

Post by Frank_Lampard »

sigismund wrote:ni dobu 15 miljonov?
Nekje sem bral, da smo mu plačevali dokler si nebi našel službe, po obrokih. Kako je zdaj s tem? :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: André Villas-Boas

Post by sigismund »

Frank_Lampard wrote: Nekje sem bral, da smo mu plačevali dokler si nebi našel službe, po obrokih. Kako je zdaj s tem? :)
ne sam 15M so mu mogli po pogodbi do konca odplačat toj pa to
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: André Villas-Boas

Post by zrim92 »

Ne so se sporazumno dogovoril da so mu dajal 100,000 funtov na teden dokler ne najde novega kluba. Na koncu naj bi naneslo 1,2 mio funtov kar bi bila njegova 3 mesečna plača pri Chelseaju. Tako da je Abramovic prihranil slabih 10mio!
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
Frank_Lampard
Posts: 198
Joined: 20 Apr 2009, 14:12

Re: André Villas-Boas

Post by Frank_Lampard »

Evo, to sem mislil. Samo dober milijon, poceni smo skozi prišli :D
User avatar
tomaz41
Posts: 25
Joined: 28 Aug 2007, 15:05

Re: André Villas-Boas

Post by tomaz41 »

Reichenburg wrote:Točno tako že pred 4 posti sem izpostavila da se premakne tega mešetarja pa še vedno nič
Samo čudno je, da če kakšen malce samosvoj post napišeš, se hitro najde kdo, ki ga izbriše...
Tukaj pa lahko vsi lapajo v neskončnost v temi ki ni več aktualna, pa se ne zgodi nič. Opozorilom navkljub!!

Potem se bo pa našel kdo ki bo govoril o preglednosti foruma... :zzz:

P.s. Tudi Jose in Carlo sta po mnenju naših "urejevalcev" še vedno aktualna trenerja. :ava:
User avatar
balla10
Posts: 113
Joined: 09 May 2011, 19:23

Re: André Villas-Boas

Post by balla10 »

AVB bo s Tottenhamom žel uspehe čez 2-3 leta isto kot s Portom. Zapomnite si to. Šel je v ekipo, kjer ni t.i zvezdnikov kot so bili pri nas in tam bo on Boss. Letos bodo igrali všečen nogomet, brez lovorik, isto drugo leto, tretje leto pa znajo razturat. Pa upam, da mi ne boste zdaj govorili da navijam za Tottenham :)
Blue is the colour, Football is the game, Winning is our race, Chelsea is our name
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: André Villas-Boas

Post by damjan1120 »

Kljub temu, da je pogorel pri nas, mu želim veliko sreče (seveda ne v škodo aktualnega prvaka Evrope), ker mi je še vedno izjemno simpatičen trener. Srečno AVB.
Pa tudi sam mislim, da bodo Spursi izjemno nevarni, še posebej če bodo ohranili to ekipo in ji dodali par novih. Zanimali naj bi se tudi za Huga Llorisa, ki je izjemen vratar, kar Spursom manjka.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: André Villas-Boas

Post by sigismund »

Andre Villas-Boas thinks he should get some credit for Chelsea's Champions League win! Find out why: http://goo.gl/vswZZ
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: André Villas-Boas

Post by rover »

sigismund wrote:Andre Villas-Boas thinks he should get some credit for Chelsea's Champions League win! Find out why: http://goo.gl/vswZZ
Seveda ko bi nas Napoli kmalu izločil, še dobro da ga je Roman odstavil, samo moral bi ga po prvem porazu proti Arsenalu.
Zdej pa joka, že 3 dni se o tem piše, po vseh spletnih časopisih.
Image
User avatar
rck2own
Posts: 360
Joined: 22 May 2010, 20:25

Re: André Villas-Boas

Post by rck2own »

Hvaležen sem mu samo za to, da je izbral Di Mattea za pomočnika :)
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: André Villas-Boas

Post by zrim92 »

Sam mislim, da še to ni bila njegova izbira ampak Abramovičeva.. :D
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: André Villas-Boas

Post by sigismund »

Kaj je ta tip zdej pameten tam v Tottenhamu!?! men je biv kul, zdej mi gre pa skoz bolj naživce z zadnjimi izjavami

Villas-Boas: Tottenham ima veću tradiciju od Chelseaja
http://chelseabalkan.com/index.php/item ... seaja.html
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: André Villas-Boas

Post by BoLhCa »

Zelo bedno od njega! Upam, da jih bodo oreng fasal, k se bodo srečal s Chelsea-jam v EPL-u!
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
Post Reply