Tim za novice

User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Tim za novice

Post by sigismund »

Uvodniki za skupinski del lige prvakov ne bodo prav dolgi, ker je še precej zgodnja faza tekmovanja, pa ni tok fore za neko obsežo objavo, pa še med tednom ni tolko časa. Daljše uvodnike bom pisal za izločilne boje. Upam, da razumete in se strinjate?

LP
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Tim za novice

Post by repe »

Ja sej za Nordsjælland in podobne tekme itak nimaš kej dost za pisat. Drugače pa sm jst spet doma, tko da objvaljam poročila naprej. Še vedno pa vabljeni, da se tisti ki imate čas javite in napišete kakšen članek.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Tim za novice

Post by sigismund »

repe wrote:Ja sej za Nordsjælland in podobne tekme itak nimaš kej dost za pisat. Drugače pa sm jst spet doma, tko da objvaljam poročila naprej. Še vedno pa vabljeni, da se tisti ki imate čas javite in napišete kakšen članek.
Sva z jernejem1989 zdej uštimala, tako da članek je zdej tak kot je treba :)
User avatar
stass
Posts: 118
Joined: 09 Feb 2010, 10:41

Re: Tim za novice

Post by stass »

Torej, tisti, ki želite pisati novice, se morate najprej registrirati http://chelseafc.si/registracija (nekateri ste že, za nekatere pa ne vem, lahko da ste se že registrirali, pa ste pozabili, no, če ste pozabili geslo, lahko dobite novega na http://chelseafc.si/pozabljeno-geslo ), potem vam bom dodelil ustrezne up. pravice. Za pisanje novic pa greste na http://chelseafc.si/admin.

Skrbnika novic sta trenutno samo lajko in repe:
repur - ziga.repe@gmail.com
lajko - uros.lajovic@chelseafc.si

Pisca novic pa:
nastja - nastja.kavcic@gmail.com
marko - marko.stendler@gmail.com

Žiga(sigismund) naj se registrira, če se še ni, potem pa naj mi pošlje ZS. Prav tako naj mi tudi ostali, ki želijo pisati novice pošljejo ZS.
We've waited so long, but we'd wait forever ...
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Tim za novice

Post by rover »

Repetu sem poslal poročilo s tekme, ki ga je spisal simon90 pa ga še zdej ni gor, obenem pa je gor že uvodnik za Ligo prvakov.
Kako to?!? :(
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Tim za novice

Post by rover »

Danes bom naredil temo Chelsea v Man United.
Zanima me še vedno, zakaj ni objavljeno poročilo s tekme, ki ga je napisal Simon90
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Tim za novice

Post by sigismund »

Fantje nebi rad preganjal in vem da mate malo časa, ampak tempo je hud, naslednja tekma je že v soboto in želimo si ohranit dobro serijo urejanja chelseafc.si strani, tako da če bi en spisal povzetek carling pokala še danes bi blo super! Javilo se vas je kar nekaj, tako da mislim da nebo panike enga dobit....
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Tim za novice

Post by rover »

sigismund wrote:Fantje nebi rad preganjal in vem da mate malo časa, ampak tempo je hud, naslednja tekma je že v soboto in želimo si ohranit dobro serijo urejanja chelseafc.si strani, tako da če bi en spisal povzetek carling pokala še danes bi blo super! Javilo se vas je kar nekaj, tako da mislim da nebo panike enga dobit....
Bom jaz spisal po kosilu, ravno sem prišel z akcije.

POŽARI IN EKSPLOZIJE
1.11.2012 9:31
Požari v objektih - Nestanovanjske stavbe
Ob 9.31 je na Goreljeku, občina Bohinj, gorela baraka. Gasilci PGD Koprivik in PGD Bohinjska Bistrica so požar pogasili. Baraka je v celoti pogorela.

Simon90 je spisal poročilo proti spursem in ga še zdej ni nihče objavil.
Tako, da me zanima, kako se ta zadeva objavi.
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Tim za novice

Post by sigismund »

Tako da sporočiš meni, stassu ali repeju, jaz tistega od simona nisem videl, če bi, potem bi tudi lahko objavil. Tako da samo kontaktiraj enega od nas treh pa je, še najboljše bo če kontaktiraš mene ker mam od nas treh pomojem še največ časa oz. se mi da :)
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Tim za novice

Post by rover »

sigismund wrote:Tako da sporočiš meni, stassu ali repeju, jaz tistega od simona nisem videl, če bi, potem bi tudi lahko objavil. Tako da samo kontaktiraj enega od nas treh pa je, še najboljše bo če kontaktiraš mene ker mam od nas treh pomojem še največ časa oz. se mi da :)
Oba stass in reper sta obljubila da bo šlo, pa ni še nič.
drugače sem videl, da lahko sam to pošljem, včerej mi ni nič pokazalo, sedaj pa je.
Bom zdej naložil njegovo poročilo.
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Tim za novice

Post by sigismund »

Nekoga bi prosil, če lahko malo bolj spremlja naše modre na reprezentančnem odmoru,...Skupaj zmeče koliko in kako so igrali, če je kdo zabeležil kakšno asistenco ali gol, če kdo mogoče sploh ni nič igral itd, pa seveda končni rezultat tekme..Da nebo zdaj cel teden spletna stran samevala, to more laufat naprej :)

Anyone?
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Tim za novice

Post by repe »

Bom jst.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Tim za novice

Post by sigismund »

Ok, super.

Zdaj bi pa še enega ali dva prosil, ki bo/bosta napisala uvodnika za tekmo proti WBAju in v torek za tekmo LP proti Juventusu....sam sem zelo na tesno s časom, kajti delam in še kolokvij imam v sredo....Na forumu je za narediti uvodna tekma, na chelseafc.si bom pa že našel čas da objavim...

Se kdo javi?

EDIT: Objavljen je povzetek tekme z Liverpoolom, REPE - your turn :)

EDIT#2: Danes sem malo "spucal forum" tem, ki tako ali tako niso bile več možne za branje, ker vsebina ni bila na voljo...tako da naš forum je malo shujšal, je pa tudi lepši in ni več "smeti" :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Tim za novice

Post by sigismund »

Rover hvala za uvodnik, ampak drugič prosim tukej še napiši oz vsaj sporoči da ga boš napisal, da ne bo potem zmešnjave....

LP
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Tim za novice

Post by sigismund »

Enga bi prosil če napiše uvodnik za Fulham
Post Reply