Tim za novice

Post Reply
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Tim za novice

Post by lajko »

Sezona 2011/2012 je tik pred vrati, prav tako tudi naša stran http://www.chelseafc.si
Zato je potrebno organizirat delo tima za novice (ime lahko spremenimo v kaj bolj primernega), ki bo objavljal napovedi tekem, reportaže, novice,...

Izmed šestih članov, ki so pokazali zanimanje za sodelovanje v timu moramo izbrati nekoga, ki bo vse skupaj organiziral in urejal.
Glasujte (predlogi so navedeni po abecedi). Glasovanje ni neskončno, ker moramo zadevo čim prej speljat.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Tim za novice

Post by loonymcgreat »

moji predlogi
-Treba se je zment za nek osnoven izgled novice ki mora bit enak pri vsaki novici(tako kot je rover to naredil ta uvodnike za tekme). Torej da ima vsaka novica podatke o postavi,menjavah in golih. Potem pa jasno nek report tekme. Tle pa ima itak vsak posameznik svoj stil pisanja in nevem če je smiselno da se tudi reporte nekako poenoti al se pusti da ima vsak član svoj stil
- nek način komunikacje je treba najt kjer bodo vsi člani obveščeni o čem bo kdo pisal ( da nebodo potem napisani 3 reporti za eno tekmo :D ). Morda FB skupni pogovor( ne chat ampak sporočila, vsi se dodamo in potem nekdo sporoči da lahko on napiše to novico itd..)

to bi blo to z moje strani. Upam da bo stran redno osvežena in bo vsem veselje brat članke :D
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
glosos
Posts: 796
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: Tim za novice

Post by glosos »

jaz predlagam da se naloge razdeli tako, da vsak počne to, kar mu gre dobro od rok. rover na primer odlično pripravi napoved vseka tekme in mislim da nima smisla da bi to delal kdo drug, ker ima on očitno nek sistem, ki deluje, pa tud ve, kam mora pogledat da dobi vse informacije. Dva ali trije bi se lahko izmenjevali za reporte iz tekem, AlexAK kot vsi vemo odlično spremlja in pozna mlajše selekcije, in pa sledi našim igralcem na reprezentančnih tekmah ... mislim da ni potrebno komplicirat in odkrivat tople vode, ker se je skozi leta samo od sebe izrisalo kaj komu leži in kdo je v čem dober.

Potrebno pa je pazit, da gre pred vsako objavo prispevek skozi lektoriranje, da bo slovnično in stilsko ustrezen. vsak pisec pa ima svoj slog pisanja, in prav je tako, da je nek osebni pečat in da ne zgleda kot da prispevke pišejo roboti.

morate vedet, vi ki pišete in boste objavljali na prvi strani, da smo vam vsi hvaležni, tisti ki nismo tolko aktivni in nimamo tolko časa za to.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Tim za novice

Post by AlexAK »

Js bi dal prvo predlog da se vsem ki so v timu da možnost da imajo dostop do ''kuhne'', ki je tukaj podforum. (Se mi zdi da je lažje kot če bi posebej se pogovarjali na Facebooku). V kuhni bi se nato na novo ustvarila tema za prvo stran, kjer bi se dogovarjali o prispevkih, načinu dela in vsem kar paše zraven. Lahko bi pa tudi kar tu naredili temo da tudi ostali, ki niso v forumu vidijo kaj se dogaja in da lahko dodajo kakšen predlog.

Tako da če bi veljalo to za ''kuhno'' najprej predlagam da se članom tima da možnost vpogleda. Potem bi se pa dogovarjali za naprej.

P.S. Js nimam te možnosti, tako da ne mene čakat da bom to naredil :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: Tim za novice

Post by branko1993 »

Tele predlgoe tle sem zej prebrau.. več jih pa ne bom.. tist ku ma največ glasov trenutno alex njega dejte pač za vodjo od tod naprej bo pa že on vzel stvari v roke če je za.. in sam lepo vsakem pove kaj kdo dela in je to to ;)
Image
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Tim za novice

Post by lajko »

Evo, AlexAK dobil si "mandat" za novice.
Meni se zdi, da si si že v ponedeljek vse dobro zamislil, tako da greš lahko v akcijo.

Poskusite konstruktivno sodelovat.
Če ne bo šlo, se lahko ti odločiš, kakšne "sodelavce" boš imel, ostali člani pa bomo prek člankov in objav lahko ocenili a štima al ne :wink:

Staša kontaktiraj, da vam zrihta podforum ali kaj podobnega, kjer boste lahko komunicirali.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Tim za novice

Post by AlexAK »

Najprej moram dobiti potrdilo da so vsi pripravljeni delati z mano. Nimam namena nikogar vreči iz teama če si tam želi biti, imam pa pomisleke biti vodja če ne bo komunikacije in pomoči. V tem primeru bom predlagal drugega vodjo če se bo ta strinjal z vlogo.

Stassa kontaktiram takoj ko bo to urejeno.

Dodal bi še da bi kakršna koli pomoč v smislu novih članov prišla prav.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
mozirjan
Posts: 135
Joined: 26 Feb 2010, 19:09
Location: Mozirje

Re: Tim za novice

Post by mozirjan »

Jaz lahko pomagam...ampak ne bi začel z delom pred 15.9. ker imam gužvo na faksu in bo zelo zelo tesno. Rad pa imam, da kar naredim, naredim dobro...tako da če želiš, me kontaktiraj na zs in se dogovoriva.
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Tim za novice

Post by lajko »

jernej1989 wrote:http://chelseafc.si/novice/112/porocilo ... 31-everton
kmal bo zaživela stran na polno ;) :cfc01:
Meni je članek všeč.
jernej1989 wrote: če pa komu kej ne paše pa kar naj pove kaj bi še dodal ... jaz sem si zamislil da bi nekako tako napisal vse to skup ...pa pol s časoma mal spreminjal kej novega dodajal, itd. drugače pa bi naprošal tiste ki so za to se javili da bi radi pisali te članke,... itd naj se mi javijo pač tri dni pred tekmo če bo kdo za kero tekmo kej napisal ....da nebom jaz oz. ker drug že pisal. Zaradi organizacije...in pa bilo bi fajn če bi mi pošiljali te članke da jaz eni kolegici dam to v lektoriranje (men ne računa :D ) k itak ma ful časa... no če ste za :cfc01:
Torej zadeva je končno dost zrela, da zalavfa, tako kot je treba.
Poleg osnovnih šestih članov Tima za Novice (alexak, branko, hook, loony, repe, rover) sta se torej javila še mozirjan in Jerry.
Zdaj se poskusite nekako zment, kako se boste dogovarjali, kako si boste razdelili naloge,...
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Tim za novice

Post by repe »

Ja sej ne bo nek problem, nas je dosti. Se jst javim za QPR.
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: Tim za novice

Post by jernej1989 »

hvala lajko... jaz bi vprašal kdo bo naredil poročilo o tekmi z Genkom? ali je že kdo določen.... da bo čimprej objavljeno ...
BLUE IS THE COLOR
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Tim za novice

Post by repe »

mislim da se je rover javil
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: Tim za novice

Post by jernej1989 »

repe wrote:mislim da se je rover javil
supeer :D ... jaz se lahko javim magar kar za poročilo tekme z OPR..., če še kdo ni izbral ....al si ti poročilo in napovednik mislu ???
BLUE IS THE COLOR
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Tim za novice

Post by repe »

Ne sm mislu poročilo. Lahko pa še napovednik napišem.
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: Tim za novice

Post by jernej1989 »

repe wrote:Ne sm mislu poročilo. Lahko pa še napovednik napišem.
povej željo, če ne ga lahko kdo drug al pa jaz v nedeljo zjutri.
BLUE IS THE COLOR
Post Reply