Selitev s Stamford Bridga

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Ali podpirate selitev na nov stadion ?

Da
15
38%
Vseeno mi je
3
8%
Ne
21
54%
 
Total votes: 39

User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by repe »

No sej tu je še en kup če-jev. Najprej če bomo sploh dobili plac, če bodo v mestu dovolili da je tam lahko stadion in v bistvu najbolj pomembno če bodo CPO za.
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by michooo »

Če je plac sploh dost velik za štadion...
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by blueboy11826 »

js sm za NE, ker smo že od začetka na Stamfordu. mislm da sta klub in stadion povezana - zato ne podpiram selitve
KTBFFH
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by didier »

Na dolgi rok bomo konkurenčni Unitedu, City-ju, pa tudi Arsenalu (ne vem, kako je z načrti Poolovega stadiona) samo s stadionom kapacitete 60k+. Match day revenue, merchandise, tv pravice, itd. Če se SB-ja ne da predelati na vsaj približno tolikšno kapaciteto (baje se ne), potem sem za selitev.
Blue is the colour!
User avatar
RedMiner
Posts: 1116
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by RedMiner »

didier wrote:Na dolgi rok bomo konkurenčni Unitedu, City-ju, pa tudi Arsenalu (ne vem, kako je z načrti Poolovega stadiona) samo s stadionom kapacitete 60k+. Match day revenue, merchandise, tv pravice, itd. Če se SB-ja ne da predelati na vsaj približno tolikšno kapaciteto (baje se ne), potem sem za selitev.
+1, sploh enkrat ko nebo več Romana
Micika
Posts: 5
Joined: 01 Aug 2013, 12:21

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by Micika »

Pred letom 2020 se bomo zelo verjetno preselili v Earl's court.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by sigismund »

Micika wrote:Pred letom 2020 se bomo zelo verjetno preselili v Earl's court.
Vir?
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by blueboy11826 »

jah neki se je res govoril o tem... poglej mal po googlu ;) - sam js kot sm že reku sm za to da ostanemo na Bridgu
KTBFFH
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by sigismund »

Jst bi tut rad vidu da ostanemo na Bridgeu, sam kaj ko je za ene 20k premajken
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by blueboy11826 »

ja res ni največji, je pa najbolši ;) :D
KTBFFH
User avatar
RedMiner
Posts: 1116
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by RedMiner »

Premajhen štadion, nažalost...
Micika
Posts: 5
Joined: 01 Aug 2013, 12:21

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by Micika »

Ljudje...če hočemo preživeti, moramo dati emocije na stran in se preseliti...Arsenal se je, Liverpool se bo, Tottenham se bo. Klub kot je Chelsea RABI stadion za 60.000 ljudi, si vi sploh predstavljate koliko denarja več bi to prineslo na sezono? Ni sedaj tukaj nekaj, da bi se smejčkali pa se odločkali, ali bi se selili ali ne hihihih. Selitev je NUJNA in se BO zgodila.

Pa nimam Bridga nič kaj manj raje kot vi ostali, sem samo realist, nekaterim tukaj tudi nebi škodilo, če bi se kdaj pa kdaj spustili z neba v realnost.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by sigismund »

OK no, chill :D
Pri meni so emocije mešane.

1) Sem za povečanje stadiona, toda kot že 1000x rečeno to ni možno, vsaj ne za 20k, tako da to odpade.

2) Podpiram tudi selitev, toda ne predaleč....Pa če se že selimo, naj se preselimo na konkreten nov moderen stadion, za 60k + ljudi, brez raznih for s preureditvijo neke stare fabrke, ker mi je to totalno zgrešeno (Bayswater al kaj je že bil..)

3) Tudi Arsenal se je selil, na Highburyju so cufali, od takrat dalje pa nič več. Mogoče naključje, mogoče karma.. :) Toda selitev je bila pri njih nuja, za tak klub v takem vzponu in formi kot je bil takrat Arsenal jim drugega ni ostalo. Finančno se precej izplača že samo zaradi gledalcev, ker to pomeni vsaj 14-20'000 folka na tekmo več...


Enkrat sem sicer bral da so zbirali podpise od ljudi v okolici, da so se pripravljeni preselit v neko bližino stadiona in ne prav daleč od tam kjer sedaj živijo, s podpisom pa so se strinjali, da se tisto njihovo naselje podere in naredi prostor, da bi se SB dalo povečat, pa še cesto bi pač speljali drugje. Edini pogoj je bil, da jim nadomestna oz. nova stanovanja z isto ali večjo kvadraturo zagotovi klub. oz. občina.....Za naj bi bilo nekaj manj kot 35% ljudi, rabli so pa 90% ali več...Ampak takrat se mi je to zdelo tako nesmiselno, da se mi ni zdelo vredno tega objavljat, danes mi je pa zanimiv podatek, če ne drugega. Če seveda sploh drži ;)
glosos
Posts: 793
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by glosos »

Meni se zdi, da smo vsi preveč zdravo za gotovo vzeli to, da se SB pač ne da povečat. Zakaj se ga pa ne bi dalo? Je na poti kaka gora ali reka? Ne. Par stavb je na poti, pa železnica teče mimo. To po moje spet ni nerešljiv problem. Če se bo itak investiralo v gradnjo/razširitev, potem se lahko dejansko kupi tudi ta zemljišča in se podre bajte. Glede vlaka pa tudi ne bi bilo prvič, da bi se železnica poglabljala in bi neki objekt stal nad podzemno železnico.

Ne pravim, da je karkoli od tega preprosto, ampak nemogoče ni pa nič.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by sigismund »

Vem da se je že nekajkrat govorilo o tem, da se ga ne da povečat zaradi

1) Bližine naselja
2) Prometnih povezav (cesta in vlak)
3) Gospodarski objekti

1 in 2 sta rešljivi, ampak zamudni, zoprni in dragi. Tretja pa še kaj več od tega.
Post Reply