2. Annual Trip: STOKE

skupni ogledi tekem na Stamford Bridgeu

Greš na Stoke?

Poll ended at 13 Jan 2012, 11:09

100%
16
44%
mogoče
10
28%
NE
10
28%
 
Total votes: 36

User avatar
killinride
Posts: 120
Joined: 02 Mar 2011, 14:45

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by killinride »

aaah kurc par mescev mi bo zmankalo škoda.... :sad:
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by rover »

Obstaja možnost, da predsednik društva gre na upravno enoto in vzame formular za to, da lahko s seboj pelje mladoletne osebe, to izpolnijo starši in je, seveda se mora predsednik društva s tem strinjat, ker on odgovarja zate.
Tako gasilci peljemo otroke v Gardalend ali na letovanje na Hrvaško in mentor pač odgovarja za njih.
Možnost je.
Image
User avatar
simon90
Posts: 123
Joined: 04 Apr 2011, 11:25
Location: Kranj
Has thanked: 1 time

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by simon90 »

a ste že kej razmišljali kdaj bi šli proti londonu, s katerim letalskim ponudnikom bi potovali, nastanitev, bi šli samo na tekmo, bi si še kej london itd. ogledali...

jst sm mal gledov povezave z easy jetom iz ljubljane in sm dal opcijo da bi šel iz brnika proti londonu 9.3.2012 nazaj pa bi se vrnil 13.3.2012( rad bi si malo ogledal london :) ) in pride cena za to varianto okrog 80€

...vem da je dokaj zgodaj razmišljati o tem, ampak bolje (pre)zgodaj kot pa (pre)pozno.
User avatar
cinka8
Posts: 53
Joined: 26 Apr 2011, 11:57
Location: Celje

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by cinka8 »

Js bi imela pa eno veliko prošnjo :oops: Če je mogoče tle gor kdo TB member, če me lahko kontaktira. Ful bi si želela ogledat tekmo s Tottenhamom, ki bo 24.marca :) Pa ne vem kako do karte prit, ker js kot navadn smrtnik karte ne morem kupit...

Drgač pa ko sprašujete glede prevoza... Prej kot si rezervirate letalske karte boljše je, nižje cene so. Naj pa povem, da če je kdo nameraval potovat z Ryanairom, so šle karte skor za 200% gor, tko da se z EasyJet-om po novem kr bolj splača, pa še iz Ljubljane gre.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by rover »

Bi bilo fajn da se čimprej pobere denar in to že na naslednjem sestanku, da se potem rezervira karte povratna karta je 39,69€.
več na EasyJet.
Image
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by lajko »

Vidim, da moram malce pojasnit tale Annual Trip:

Killinride, žal s Klubom ne moreš it - tako je določeno v 8. členu Statuta Kluba. Opcija je, da postaneš TB in si sam kupiš karto za to tekmo.
Drugače pa gremo naslednjo sezono skupaj.

Rover, to ni šolski izlet, kjer bi se vsi zbrali pred Halo Tivoli, se eno uro peljali z avtobusom, se malo poigrali in šli nazaj.
Naš klub ne organizira letov, nočitev, transferjev,.... Razlog je v tem, da imamo verjetno različne želje glede trajanja obiska Londona, različne budgete itn.
Klub bo zagotovil le karto za tekmo vsem članom našega Navijaškega Kluba, vse ostalo si mora zrihtat vsak sam.
Zato tudi ni možnosti za prevzemanje odgovornosti.

Vsekakor bomo organizirali tako, da se v Londonu skupaj dobimo. In tudi po grupah se lahko zmenimo za skupna prenočišča in skupne lete.
Ker ne vem koliko časa mi bodo takrat dopuščale službene in družinske obveznosti, si bom jaz zaenkrat nabavil karto od petka do nedelje (EASY JET iz Ljubljane).
Pri tem je sicer rizik, da se tekma prestavi na nedeljo (ali celo na ponedeljek). V tem primeru bom pač naknadno kupil še eno karto za nazaj.
Tistim, ki še niste bili v Londonu, na Stamford Bridge Tour in v prenovljenem muzeju pa priporočam, da si vzamete kak dan več (na dan tekme SB Tour namreč ni možen). Lani je ena grupa šla od četrtka do nedelje, ena pa od petka do torka.

Upam, da sem odgovoril na vsa odprta vprašanja.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3539
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 50 times

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by sigismund »

jaz, pa še verjetno marsikdo bi bil ful vesel, da glede na to da nas gre dosti prvič, da bi šli na kakšen let skupaj, v skupinah. Za nočitve pa tudi ni fajn da smo posamezno ampak v grupah...Jaz bi šel od petka do ponedeljka, lahko tudi do torka, da bo za ziher. Da se tekma prestavi na ponedeljek bi sicer mogli met res res res veliko smolo.
Da pa na dan tekme muzej ni odprt pa ne drži -> http://www.chelseafc.com/page/MuseumNew ... 95,00.html

Vem da bom deležen nekih kritik pa da nimam pojma pa da to ni šolski izlet pa to....samo mnenje sem dal...tko da, jaz sem za od petka do ponedeljka/torka, kar pač reče večina :)

bom tudi jaz malo pogledal za lete pa nočitve, pa lahko malo na sestanku predlagam, da neboste sam ta glavni nekej delal, ker se počutim odveč :P
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by lajko »

Saj pa nisi napisal nič takega, da bi lahko bil deležen kritike. :D

Predlagam, da vsak razmisli, za koliko časa bi šel, od kdaj do kdaj, nato pa se na naslednjem sestanku ali že prej, preko Foruma, lahko formirajo skupine glede na podobne želje.

Kar se tiče prenočišč ima Barkston (sem spada Youth Hostel, Rooms, Hotel,...) skoraj neomejeno prostora, ugodne cene in zelo dobro pozicijo.
Nahaja se na Earls Court, kjer je stičišče podzemnih, Stamford Bridge pa je dve postaji stran s podzemno ali kakih 20 minut peš.

BTW: Muzej je zjutraj pred tekmo res odprt, jaz pa sem napisal, da SB TOUR na dan tekme ni možen. Glede na izkazan interes bomo lahko rezervirali prostor za Stamford Bridge Tour, ki vključuje tudi Muzej, pa še 50% popust imamo. Ampak tudi za to je še čas.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
killinride
Posts: 120
Joined: 02 Mar 2011, 14:45

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by killinride »

no mam pa pol še eno uprašanje glede mladoletnosti.
je možno da bi nekdo ki je TB member zrihtu karto, in bi šel gor jaz s tisto. Sicer upam da je še kart. no hvala za odgovor in informacije :)
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by hook »

po EU se lahko mirno premikaš, mislim,da je meja 15,16 let ne pa 18. Lansko leto je šel zmano 17-letnik
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by nastja8 »

Ni to problem. Problem je, da v statutu društva pri 8. členu piše:
Za ogled štadiona Stamford Bridge in obisk tekme v Londonu mora biti član polnoletna oseba. V nasprotnem primeru mu ta pravica ne pripada.
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3539
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 50 times

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by sigismund »

No, do tega člena pristopam s popolnim spoštovanjem. Pač z 18 leti postaneš odgovoren sam zase, mladoletni pač morte zastopit da nihče ne bo prevzel odgovornosti za vas če se vam kaj zgodi, ker krivda pade na klub v celoti oz. organizatorja, pa če je to še tko težko za razumet. Žal...that's just how things work :)
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by rover »

Še vedno se da, da si mladoletnik ogleda tekmo:

a). Da starši podpišejo izjavo in ga eden izmed njegovih prijateljev pelje s sabo, seveda je potem to njegova skrb kako bo v londonu (let, prenočitev, tekma in ostalo).

b). Da gre eden izmed stršev ali brat z njim in on prevzame odgovornost za ves ogled tekme.
Image
User avatar
killinride
Posts: 120
Joined: 02 Mar 2011, 14:45

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by killinride »

@sigismund
Popolnoma razumem sistem, če bi se mladoletnemu kaj zgodilo nebi bla lepa ne... ampak sm se tok veselu pa je zdej tko. bummer

@rover
če podpišem izjavo grem še vedno v okviru navijaškega kluba al posamezno kot npr. da sm TB member?
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3539
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 50 times

Re: 2. Annual Trip: STOKE

Post by sigismund »

Evo, tole nebi smelo biti predrago...
http://www.easyjet.com/SL/Booking.mvc

Petek, 9.marec, najcenejša vozovnica -> 21,99€ odhod 20:30, prihod 21:50

pol pa na izbiro nedelja ali torek za odhod domov, ker v ponedeljek kao ni letov..

Nedelja, 11. marec, najcenejša - 38,68€ odhod 12:55, prihod 16:00
Torek, 13.marec, najcenejša 30,68€, odhod 10.05, prihod 13:10

Moje kratko iskanje, 100% sem kej za*ebu :lol:
Post Reply